Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok temizdir öle derler çok merak etmiştim tşkeler cnm çok güzeller wuuuuuuuu taşlı bişiler al bidahakinee şölee şıkır mıkırrzemuszemus

çok temizdir öle derler çok merak etmiştim tşkeler cnm çok güzeller wuuuuuuuu taşlı bişiler al bidahakinee şölee şıkır mıkırrzemuszemus

taşlıdan bol şey yok walla kaydirigubbakcemile3
günlük için ağır kaçıyorlar diye azcık renklilere yöneldim.
bu ara özellikle leopar takıntım var.
o pembenin mavi leoparlısını almıştım 1 ay kadar önce
dayanamadım bunu da aldım bugün kaydirigubbakcemile3

hımmm .. tabi zevk meselesi ben taşlıda seviyorumda ... amaa leoparlı takılar çanta ve akkalarda çok hoş oluyor yanişakkıdı

kontesim iyi günlerde kullan canım çok güzellerdelikafadulden

kontescim güle güle kullan canım lolita lempickanın lift die bi kokusu var en bayıldım onuda kokla bi ara amor amoru seviosan onuda seversinnnn .p bende amor amoru seviommmm

lattecim canım benim düşünmen yeter ama elca olayına bozuğum ben hem ucuz hem istanbulda (((( neysem mac izmirde açsın kazıklana kazıklana alırız bizde napalımmmm

peki kuşum aklmda bulunsunnn:kedi:
amor sevmemiştim ama zaman geçtikçe süper koktu bileğimdeki deneme sürüşü
aldm bn de sempatiksalakcinni

elcada 10 liraymış ya mac farlar alsan nasıl yolluycan ödemeyi nasıl göndericez sana peki tatlım düşüncen için çok teşekkürler iş bankası hesabın varsa sana hemen havale yaparım ben mac sitesine bakayım beğendiğim farlar olursa söyleyim sana sende elcada onları bulursan alo de bana özelden tel mesajlarım olurmu

güle güle tak takıştır tatlım öpüyorum sevgiler

Gunaydın kızlar,kontescim gule gule kullan
Ebrucum,maalesef calısan kadınlara uymuor acık oldugu saatler yani en azından bana uymuor :)

Gunaydın kızlar,kontescim gule gule kullan
Ebrucum,maalesef calısan kadınlara uymuor acık oldugu saatler yani en azından bana uymuor :)

evet doğru diyorsun hafta içi açık olmasından dolayı izin alıp gitmen gerek yada eğer işyerine yakınsa öğlen arasında gidebilirsin ama anladığım kadarıyla yoğun çalışıyorsun
ben ankaradayım kozmosimde fiyatları görünce şaşırdım valla mac farlar 10 lira normalde 39 falan sanırım neyse cafelatte alırım ben renklere bilsem demiş bende mac mağazasında bir kaç renk alternatifi bakayım hangilerini bulursa onları alması için rica edeceğim

Evet canım bırakamıyorum masamı maalesef,cıksam herkes kendi kafasında lakayıt takılmaya baslıyor :)

Neyse zaten MAC den alacagım kadar far aldım,far bana hıc yakısmıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…