Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magrentacım sevılde ıkıncıye yuzde 50 ındırım vardı,tekın acara bakmadım.ama yarın bakarım :))))

jackal evet degerlendırmek lazım canım ya :)))) indirim nerde bız orada :)))

aynen öyle canım aslında bir ürün varken ikinciyi almayı pek sevmiyorum ama sen çok met edince pudrayı dayanamaammm yane :):)birde indirim geçtimi işin içinde tadından yenmezsempatiksalakcinni

saol donutcum benim :) la roche alcaktım ben hala bakıom yaa herkes alıo bende la roche alayım diodummm :)))))) shisedio uygun olursa onu alırım

haklısın max konusunda katılıyorum canım sana

magrenta bende shisedio istiyordum aslında hem nemlendiricisini hem güneş koruucusunu ama dermokozmetik olduğu için çoğu kişi rocheyi tavsiye etti canım ben onu aldım aklinialirimsmile

valla yaz bıtecek sen hala alamayuacaksın magrentacım ben ona yanıyorum :)))
HAHAHAH napayım myaaa buylunduğum yerde yok çarşıya çıkmam lazım o da olmuo eczaneler 7de kapatıyo yetişemiom ((
bende la rocheu istemiom lancome ürünü die ama alcak bişi bulamadım herkesde memnun olunca bende alayım die düşünüom işte
bende hala almadım :)))))))

hahah benden bi tane daha

tşkler tatlım bayanssulusmile
ya kızmayın bana ama bence max factor kalıtesınden daha fazla fiyat koyuyor etıketlere

valla haklısın farları minicik ikli farları 32mi öyle bişey yani inglot al 19 cecile al 17 yves 19 yani hemde daha kalite yani hem max factor hayvanlar üzerinde deney yapıyor ya max factorun fiyatları ço pahalı bencede kaliteye göre

alix avien farları nasıldır bilmiyorum ama 5 li paletlerini gördüm bugün 17 tl...
renkleri güzeldi :kedi:
ben bugün açık parfüm aldım kendime.
biri amor amor :jeyyar: ama diğerinin adını unuttum :roflol: adam bla bla bi şeyler saydı aklımda kalmadı hiç :roflol:
baharımsı hafif bir kokuu :kedi:
takı aldım bi de 3-5 tane :roflol: o kdr:kedi:

bebişlerim ben alırım aslında sizede yollarım ama hangi renk seversiniz bilmiorumki
her mac ürünü yok elcada maalesefbilmiyorumkismile

arkadaşımın macte tanıdığı varmış indirim yapıyomuş. Nekadar ve hangi ürüne yapar bilemem 15 gün sonra falan oraya gidicem sıvı olmayan beğendiğiniz bişey varsa mac sitesinden bakın alıp yolluuyum

http://www.resimupload.com/ds817099590_malzme.html

dün de bunları aldımm gloss'n rengi çok güzel kızlar opuyorumnanaktan

güle güle kullan hayatımzemuszemus

saol donutcum benim :) la roche alcaktım ben hala bakıom yaa herkes alıo bende la roche alayım diodummm :)))))) shisedio uygun olursa onu alırım

tatlım hala almadınmı hepimiz aldık bi sen kaldınkaydirigubbakcemile3
canım la rocha sahiden süper cilt hemen emio. Güneş kremleri genelde ya yağlı gibi durur yada kalıp gibi kalır ama bu öööle deil
ben cosme de sitesinden aldım hem biraz daha ucuza geldi hemde hediye yollamışlar

----------GÖKSUCUM---- güle güle kullan cnm aldıklarını inş. hiç bitmesinlerkaydirigubbakcemile3

güle güle kullan cnm takılarını çok merak ettim şimpik fisfisfis

cicilerinizi güle güle sürüştürün kızlarrr:asigim:
ben de parfümlerimi eklemek istedim.yanında bugün aldığım takıları da ekliyorum umarım kızmazsınız :1ninca:
uzun zamandır böylesine içime sinen takı almamıştım.yüksek müsadenizle paylaşmak istedim:kedi:

güle güle kullan kontes küpelere bak kokoş seni bayanssulusmileopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…