Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontes iyi kullanda sürüştür canım ojelerini

bendede avon nun katoloğu var şu anda yeşillerine bayıldım koyu olanı beğendim ben :):)

kontes iyi kullanda sürüştür canım ojelerini

bendede avon nun katoloğu var şu anda yeşillerine bayıldım koyu olanı beğendim ben :):)
ben açığını aldım ama :kedi: kaydirigubbakcemile3
kararsız kaldım gerçi ama içimden bi ses açık al dedi
malum tam renginde gelmiyo avon şeysileri,koyu olanı siyah bozması bi şey çıkabilir diye düşündüm
lakin kendileri bana zamanında mor diye şu ojeyi kakalamış bulunmaktadırlarsempatiksalakcinni

sürünce simsiyah duran bu oje, 60 wattlık ampül altında azıcık mor belirtisi göstermektedir.

Son düzenleme:
kuzenimin hediye ettiği 25 li far paleti bayanssulusmile,cüzdan gibi çok hoşuma gitti renkleri pek bi parlak ama
olumunekankayizsmile

benim bugün oje çılgınlığım üzerimdeydi delikafadulden
1tane de avondan ısmarladım,yeşill :kedi:
toka ve küpeyi de süs olsun diye koydum,onlar da bugün alındıı :kedi:
Küpelerinde pek güzel miş bu aralar bende sallanan küpelere fena taktım Ojelerinide gülü gülü kullan

benim bugün oje çılgınlığım üzerimdeydi delikafadulden
1tane de avondan ısmarladım,yeşill :kedi:
toka ve küpeyi de süs olsun diye koydum,onlar da bugün alındıı :kedi:

kontescim güle güle kullan ojelerini canım :))))
demek yeşil ojeyi aldın haaaaaa ya ben ne renk çıkacağını tahmin edemediğimden almıcam :)) gider bulurum ben die düşündüm :))))
bu arada mor ojede mor ojeymiş haaa heheheheheheh
kuzenimin hediye ettiği 25 li far paleti bayanssulusmile,cüzdan gibi çok hoşuma gitti renkleri pek bi parlak ama
olumunekankayizsmile

güle güle kullan canım

günaydın kızlarbayanssulusmile

Simli flormar eyelinerim ,gerçektende arkadaşlar bu yeşil rujlar bir harika hemen geçmiyorda.Avonda simli vücut losyonu tam dekolte giyenlere göre ben pek kullanamıyorum bu bana hediye geldi

Simli flormar eyelinerim ,gerçektende arkadaşlar bu yeşil rujlar bir harika hemen geçmiyorda.Avonda simli vücut losyonu tam dekolte giyenlere göre ben pek kullanamıyorum bu bana hediye geldi

oooo sen baya almışın simli losyon iyi oluo düğünlerde falan sürüom bende hafif pırıltılı oluo tavsiye ederim :))

buda flormarın hediyesi

sırasıyla sol baştan
flormar supermatte gloss 304
flormar selection 04
golden rose 90
ve yeşil rujum

güle güle kullanın kızlar cicilerinizi hepsi çok güzeller::):)

birde bana saç bakım maskesi önerin yahu durulanan olabilir durulanmayan olabilir kullanan varsa sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…