Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar 1 saat önce yine flormarlarıma flormar kattımkaydirigubbakcemile3bir gloss bir ruj ve bir 4lü farını aldım

kızlar 1 saat önce yine flormarlarıma flormar kattımkaydirigubbakcemile3bir gloss bir ruj ve bir 4lü farını aldım
oh oh oh maşallahın var canım aldıkça alıonnnn :p
bence bunun yerıne cargo nun allıklarına bır bak derım tazeyumurtacım

ohhhh donutcum iş başında heheh donutcum yaw burdaki herkes alışveriş manyaaa olmöa yolunda ilerlio yawww ordan burdan alıp alıp duruolar hehe

QUOTE=mercan.a;13655578]nereden takıldım bu topiğe bilmiyorumki .kendime hakim olamıyommmkötükedihüso[/QUOTE]

haklısın valla ama bu topiği seviyorum makyajla ilgili pek çok şeyi buradan öğrenmek mümkün yeni ürünler hakkında paylaşımlar güzel mesela far bazı diye bir ürünün varlığını burada öğrendim
donutcum tatlım hala ve hala alamadım valla ankarada sephorada ürün yok 2 aydır gelmiyor en sonunda sen alıp hedaye etcen bana demi tatlım kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

ama ben buaralar cok dırayetlıyım hıc takdır etmıosunuz yahu :))))
valla ben hatırlatmayım dedim evdeki ürünmler bozulcak alma bişi diee :p
magrentam hoşgeldin gülüm opuyorumnanaktan

hoşbuldukkkkk valla baktıkça yeni bişiler alasım gelio oysa hala yüzümde allık ve dudak kremimden başka bişi yok hava kapalı içimden yapmak gelmedi makyaj falan :) ama alayım da alayım o gelioooo

valla ben hatırlatmayım dedim evdeki ürünmler bozulcak alma bişi diee :p

hoşbuldukkkkk valla baktıkça yeni bişiler alasım gelio oysa hala yüzümde allık ve dudak kremimden başka bişi yok hava kapalı içimden yapmak gelmedi makyaj falan :) ama alayım da alayım o gelioooo

bende far alıcam dün o markaya gidip denedim ama alışveriş merkezi kapanıyordu geç gittim alma seçme zamanı olmadı tekrar gidip bakmam gerek yalnız fiyatları çok uygundu 3 far alsam 35 lira teklive gramajları çok 3,3 gram hoşuma gitti renkleri falan güzeldi
bende günlük kapatıcı renkli fondöten göz kalemi yapıyorum yetiyor bayanssulusmile

evet yahu blakcoutun renklilerimi çıkmış ?
hoş alır mıyım almam :)
elimde bi sürü renk var bitmeden olmaz.
siz beni yolumdan caydırcaksınız girmicem buraya artıkın hıh

evet yahu blakcoutun renklilerimi çıkmış ?
hoş alır mıyım almam :)
elimde bi sürü renk var bitmeden olmaz.
siz beni yolumdan caydırcaksınız girmicem buraya artıkın hıh
evet canım süper sürümü kolay kalıcı ve ucuz 3,5 tl ama siyahını bulamıyorum renklilerinde her rengi var diyebilirimkaydirigubbakcemile2

siyahı var bende
çok memnunum bide uçmasa akşama dogru :)
ama olsun seviyom
elimde ki renkliler bitsin alırım ..
ama bitmez herhalde güzel stoğum var:)

kıslllar ben acw den 2 kez alışveriş yaptım aldığın ürünlerin ağırlığına göre shiiping değişiyo 17 usd den başlıyo shipping ücreti

Love makeup
bu siteyide öneririm birazcık daha ucuz:hulya:

benim bugün oje çılgınlığım üzerimdeydi delikafadulden
1tane de avondan ısmarladım,yeşill :kedi:
toka ve küpeyi de süs olsun diye koydum,onlar da bugün alındıı :kedi:

kontescim güle güle kullan hepsi çok tatlı
ben baştaki flormarın nosunu öğrenmek istiyorum mümkünse bide sürdüğünde resim eklesen pek sevindirik olurum :kedi:

teşkürlerrr :kedi:
hangi baştaki canım?
ten rengi gibimsi olansa M108, diğer baştaki nar çiçeğimsi olan 09.
sürdüğümde eklerim tabii :kedi:

X