Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
heheh artdecoyu bulursam denerim ama beyu var sanırım buralarda :pPPelimdeki ürünleri önce deneyimde :p
hımmmm hatun bana krem dedi heralde akşam saati gitmemem lazım hehe
yalnız yeni maskarası çıkmış gözüm kaldı x10 die biri uzatıomuş biri dolgunlaştırıomuşş nie almadıysam evde maskaraları dizdim valla :p

valla kalmamıştır forumda o kadar yazılıyorki bazlı bazsız halleri o yuzden pek çok kişi alıyordur art deco boynerde varmış douglasta falan ama ikisindede bulamadım art decoda güzelmiş 20 lira fiyatı beyu tüpte ten rengimsi bi üründe markayı pek tanımadığım için bakmadım

herkes aldiklarini iyi gunlerde surup surstursun.
bunlarda benim hafta sonu ganimetlerim
ohaoldumsmile

product-6377086.jpg

far bazi

Cos36c_1_large.jpg

maybelline_express_finish_diamonds_-_flash_cosmic_49781.jpg

Cos56_10.jpg

jeli10040_2.jpg

zamamy@15.jpg

Gucci-Flora-By-Gucci-Coffret-Eau-De-Toilette-Spray-50ml-Body-Lotion-100ml-2pcs.jpg

105085671.jpg

resimler alintidir.

princess güle güle kullan bidenem..

o far bazi toz mu? aplikatörle sürülüyo ya ondan sordum?
toz olanini görmemistim de..

sagol askitom toz degil canim kremsi evet aplikator var ama ben parmagimi kullaniyorum uygularken aplikatorun performansi kotu

evet canım. flormar.

canım renkler muhteşem hemen flormar sitesine baktım ama senin aldıklarını göremedim bi ara gidip bakıcam kadifemsi bi yapısı var gibi duruyor resimde
rica etsem nolarını yazarmısınzemuszemus

saol canım teşekkür ederim :)) sende evde sür ojeyi :)))) bu kadar adamlara yüz vermeyin oje bile karışıolar ben şimdiden alıştırıom valla :))))

saol canım sende güle güle kullan :)

çok hoş kız tam yazlık bi renk hatta koyu bile kalıo :))) ara ara ene seversin :)))
avonun yeni katoloğunda süper yeşil oje var ama o kadar para verip almam şahsen :)

valla canım fırçası bi felaket bi türlü süremedim başka bişile denicem artık renkleri elle denediğimde bayıldım fkendi fırçasıyla yayamadım berbat oldu :) deneyelim bakalm neden böle :)

saol canım benim :)))

güle güle kullan canımm sende kahve tonları çok hoşşş krem far mı bunlar beğenmiştim mavi rengini ama krem far dedi kızz bende almadım :))))kullanamıyorum die

güle güle kullan canım resmi bilgisayarına yükle hızlıresim.com gir resmi ordan mesaj panoları kısmını düzelterek yükle sonramda forum 3 yazan satırı kopyala yapıştır :)) resim tamam

saol canım krem değil teracota gibi bunlar krem bende kullanamıyorum :)))

donutcum canım teşekkür ederim ne zamandır mavilerle aram yok göz mavi makyaj mavi pek hoşlaşmıodum bi süredir ama bu aralar sardım mavi çanta bile aldım bi kompozisyon yapıp fotoğraflıcam heheheh :))))

akitracım teşekkür ederim canım takltım flormara alıom da alıom valla :))) bu aralar pek sürmüom far ama set yapıom kendime ne aman kullancam bakalım :)))

günaydın kızlar iyi sabahlar herkese :)

kontescim ben yeşilde kaldım ya hiç lilaya bakmadım :))))) ama avon bu aynı renkler çıkmayabilir :)
bu arada bende denemek için avondan mineralli fondoten ve mineralli far aldım bakalım deneme amaçlı aldım öğrenip kaliteli bişiler alayım die düşündüm bakalım nasılmış deneyen kullanan var mııı?
bir de ayak kremi aldım

ohhhhh hatuna bak bize gelince alma napcan sanki sürüyomusun bisürü farın var dioooo
ama kendine gelince almışta almış:dilcikar::dilcikar: :KK1: bide set yapcakmış bababa

dooooru diyet topiiine bakiimkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3
bebeğim farların içinden çıkan aplikatörler hiç güzel değil. elften fırça al bence
stüdyo serisinden bir sürü fırça aldım hala tek tüy dökmediler ama stüdyo yani siyah saplılardan al beyazlar güzel diilmiş

yakında free shipping olur:hulya:

herkes aldiklarini iyi gunlerde surup surstursun.
bunlarda benim hafta sonu ganimetlerim
ohaoldumsmile

product-6377086.jpg

far bazi

Cos36c_1_large.jpg

maybelline_express_finish_diamonds_-_flash_cosmic_49781.jpg

Cos56_10.jpg

jeli10040_2.jpg

zamamy@15.jpg

Gucci-Flora-By-Gucci-Coffret-Eau-De-Toilette-Spray-50ml-Body-Lotion-100ml-2pcs.jpg

105085671.jpg

resimler alintidir.

tatlım ii günlerde kullan flora parfümü nekadara aldın:hulya:

heheh artdecoyu bulursam denerim ama beyu var sanırım buralarda :pPPelimdeki ürünleri önce deneyimde :p

valla kalmamıştır forumda o kadar yazılıyorki bazlı bazsız halleri o yuzden pek çok kişi alıyordur art deco boynerde varmış douglasta falan ama ikisindede bulamadım art decoda güzelmiş 20 lira fiyatı beyu tüpte ten rengimsi bi üründe markayı pek tanımadığım için bakmadım
artdecoya rastlamadım hiç boynerde ama bakrım madem ucuz bide ordan deneyim :psaol canım
canım renkler muhteşem hemen flormar sitesine baktım ama senin aldıklarını göremedim bi ara gidip bakıcam kadifemsi bi yapısı var gibi duruyor resimde
rica etsem nolarını yazarmısınzemuszemus

ohhhhh hatuna bak bize gelince alma napcan sanki sürüyomusun bisürü farın var dioooo
ama kendine gelince almışta almış:dilcikar::dilcikar: :KK1: bide set yapcakmış bababa

dooooru diyet topiiine bakiimkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3
bebeğim farların içinden çıkan aplikatörler hiç güzel değil. elften fırça al bence
stüdyo serisinden bir sürü fırça aldım hala tek tüy dökmediler ama stüdyo yani siyah saplılardan al beyazlar güzel diilmiş

yakında free shipping olur:hulya:

tatlım ii günlerde kullan flora parfümü nekadara aldın:hulya:
hehehe alırım ben sen bana bakma :p pintiyim sürekli almam ama o tonlarda yoktu bende ondan :paldımmmmm
elfte free shipping olsada fırça yok kiii :KK43:(( stokta denk gelirse artık aa zaten fırça kullanmayı öğrenmem lazım aplikatöre fena alışmışım :)

Princess of Rain güle güle kullan canım aldıklarını

cecile all days performance kalemlerden kaç tane bitirdim bilmiyorum.. çok memnun kalacağından eminim canım..

üff ya rengi net çıkmamış :kızgın:
internetten bulduğum resim bu kızlar rengi bayanın bileğine sürdüğü pembe olan boshayallersmile

5299.jpg
[/url][/IMG]
5306.jpg
[/url][/IMG]

sonunda cecile yi buldum bakalım memnun kalıcaz mı sempatiksalakcinni

ben ojelerden memnun kalmadım ya rengini vermek için 2 kat bile yetmiyo ben kırmızı diye aldım dışardan bakınca sürdüm çingene pembesi:KK70:.d bide çok saydam yani 1 kat çok kötü duruyodu en az 2 sürmek gerekiyo belkide bendeki renkten dolayıdır sen beğendinmi cnm?

5299.jpg
[/url][/IMG]
5306.jpg
[/url][/IMG]

güle güle kullan canım şu cecile kalemlerinden nie almadıysam indirimde :KK43:(( bende deneyim bariiii :))))
pastel 21 numara kızlar bayanssulusmile
şeker pembe ruj sevenlere boshayallersmile

güle güle kullan canım renk belli olmuo burda gerçekten :)

günaydın kızlar iyi sabahlar

5299.jpg
[/url][/IMG]
5306.jpg
[/url][/IMG]

kesinlikle memnun kalısın tatlım renkelri süper çok bereketli ve kalıcı arkasındaki süngeride çok iş görüyor ben göz altına far sürerken kullanıyorum mesela ve kalemi dağıtırken
cecile all days performance kalemlerden kaç tane bitirdim bilmiyorum.. çok memnun kalacağından eminim canım..
sana katılıyorum bende koyu grisi var çok seviyorum her renk farla kullanabiliyorum
pastel 21 numara kızlar bayanssulusmile
şeker pembe ruj sevenlere boshayallersmile

gercekten seker gibi tam yaz ayları için ideal bir renk

X