Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
saol canım teşekkür ederim :)) sende evde sür ojeyi :)))) bu kadar adamlara yüz vermeyin oje bile karışıolar ben şimdiden alıştırıom valla :))))

saol canım sende güle güle kullan :)

çok hoş kız tam yazlık bi renk hatta koyu bile kalıo :))) ara ara ene seversin :)))
avonun yeni katoloğunda süper yeşil oje var ama o kadar para verip almam şahsen :)

valla canım fırçası bi felaket bi türlü süremedim başka bişile denicem artık renkleri elle denediğimde bayıldım fkendi fırçasıyla yayamadım berbat oldu :) deneyelim bakalm neden böle :)

saol canım benim :)))

güle güle kullan canımm sende kahve tonları çok hoşşş krem far mı bunlar beğenmiştim mavi rengini ama krem far dedi kızz bende almadım :))))kullanamıyorum die

güle güle kullan canım resmi bilgisayarına yükle hızlıresim.com gir resmi ordan mesaj panoları kısmını düzelterek yükle sonramda forum 3 yazan satırı kopyala yapıştır :)) resim tamam

saol canım krem değil teracota gibi bunlar krem bende kullanamıyorum :)))

donutcum canım teşekkür ederim ne zamandır mavilerle aram yok göz mavi makyaj mavi pek hoşlaşmıodum bi süredir ama bu aralar sardım mavi çanta bile aldım bi kompozisyon yapıp fotoğraflıcam heheheh :))))

akitracım teşekkür ederim canım takltım flormara alıom da alıom valla :))) bu aralar pek sürmüom far ama set yapıom kendime ne aman kullancam bakalım :)))

günaydın kızlar iyi sabahlar herkese :)

günaydın bebemmmopuyorumnanaktan
hee biliyom yeşil ojeyi,lilası da var di mi :kedi:
aklımdan geçmedi değil ama farklı renk çıkıyorlar diye cesaret edemiyorum:2:

Son düzenleme:
kontescim ben yeşilde kaldım ya hiç lilaya bakmadım :))))) ama avon bu aynı renkler çıkmayabilir :)
bu arada bende denemek için avondan mineralli fondoten ve mineralli far aldım bakalım deneme amaçlı aldım öğrenip kaliteli bişiler alayım die düşündüm bakalım nasılmış deneyen kullanan var mııı?
bir de ayak kremi aldım

kontescim ben yeşilde kaldım ya hiç lilaya bakmadım :))))) ama avon bu aynı renkler çıkmayabilir :)
bu arada bende denemek için avondan mineralli fondoten ve mineralli far aldım bakalım deneme amaçlı aldım öğrenip kaliteli bişiler alayım die düşündüm bakalım nasılmış deneyen kullanan var mııı?
bir de ayak kremi aldım

avondan sadece rujları birde solution serisi nemlendiriciyi denedim ayak kremi değil ama ayak deosunu almıştım güzeldi nemlendiricidende memnunum ruj şu altın içeren rujundan almıştım indirimde bimek üzere uzun zamandır kullanıyorum onuda tavsiye ederim
magrentacım dün yine sephoradaydım yine gelmemiş o malum ürün baz herhal üretimi yetişmiyor heralde taleplere

bir de ayak kremi aldım
mineralli far dediğin hangisi bebimm bi foto koyar mısın ?
arabian bilmem ne serisi mi?

mineralli ürünlerini bilmiyorum ama normal fondotenini kullanmak yaptığım hatalardan biriydi...
son aldığım ruj da hiç beklemediğim renkteydi
katologtakilerle renk ve boyut tamamen farklı oluyor

Son düzenleme:
bişey değil tatlım bu arada flormarın sayfasında flormar club üyeliği var üye olunca hediyeler kazanılıyormuş
enee sempatiksalakcinni
ayh bi de şey merak ediyorum
katoloğunda dağıtım yeri mi üretim yeri mi neyse adresinde işte gidebileceğim bi adres gördüm(gebze ye ait)
fabrika satış şeysi var mıdır ki ordan gidip alsam diye düşünüyorum :KK1:

enee sempatiksalakcinni
ayh bi de şey merak ediyorum
katoloğunda dağıtım yeri mi üretim yeri mi neyse adresinde işte gidebileceğim bi adres gördüm(gebze ye ait)
fabrika satış şeysi var mıdır ki ordan gidip alsam diye düşünüyorum :KK1:

bilmemki tatlım bir bak istersen ama formarın ürünleri zaten uygun fiyatlı fabrika satış mağazasına gitmeye gerek yok bence yinede sen bilirsin

avondan sadece rujları birde solution serisi nemlendiriciyi denedim ayak kremi değil ama ayak deosunu almıştım güzeldi nemlendiricidende memnunum ruj şu altın içeren rujundan almıştım indirimde bimek üzere uzun zamandır kullanıyorum onuda tavsiye ederim
magrentacım dün yine sephoradaydım yine gelmemiş o malum ürün baz herhal üretimi yetişmiyor heralde taleplere
bende pek sorun olmadı kremler falan ama renk sorunu oldu malesef aynı olmuo toz far diye alıp krem çıkanlar oldu evde öle duruooo :KK43:
bi kaç ruju var bide
ne far bazıymış beeeaaaa valla elfinkine güzel diolar baya işe yarıomuş :)
mineralli far dediğin hangisi bebimm bi foto koyar mısın ?
arabian bilmem ne serisi mi?

mineralli ürünlerini bilmiyorum ama normal fondotenini kullanmak yaptığım hatalardan biriydi...
son aldığım ruj da hiç beklemediğim renkteydi
katologtakilerle renk ve boyut tamamen farklı oluyor

canım akşama çekiym yarın koyarım resimlerini şimdilik bularla idare ediver :))))
normalde bile fondoten kullanmam ama mineralli ürünlere geçmek istiyorum gidip o kadar para verip ürünü heba etmeyim dedim bunu denicem denime amaçlı aldım yane öğrencem iyisini alcam yoksa almazdım çoookk beğendiğim bişi olursa alıom ben avondan
farlarda sorun yaşadım hep krem denk geldi kremlerinden kullanmıştım bi sorun yaşamadım bi kaç tane ruju var gayet güzel pek ruj kullanmıyorum die sanırım güzel geldi :)

bu farını aldım :))))

bide böle fondotenini :)))

resimler alıntıdır :)

bende pek sorun olmadı kremler falan ama renk sorunu oldu malesef aynı olmuo toz far diye alıp krem çıkanlar oldu evde öle duruooo :KK43:
bi kaç ruju var bide

canım akşama çekiym yarın koyarım resimlerini şimdilik bularla idare ediver :))))
normalde bile fondoten kullanmam ama mineralli ürünlere geçmek istiyorum gidip o kadar para verip ürünü heba etmeyim dedim bunu denicem denime amaçlı aldım yane öğrencem iyisini alcam yoksa almazdım çoookk beğendiğim bişi olursa alıom ben avondan
farlarda sorun yaşadım hep krem denk geldi kremlerinden kullanmıştım bi sorun yaşamadım bi kaç tane ruju var gayet güzel pek ruj kullanmıyorum die sanırım güzel geldi :)

valla oyle magrentacım belkide kalkmıştır artık üretilmiyordur görevliler daha gelmedi dedi aslında başka markalara yönelicem artık fiyatı uygun diye onu tercih etmiştim birde tavsiye çok vardı sephorada seyi gösterdi görevli benefit ama bu kapatıcı+baz gibi yogun,birde too faced gösterdi fiyatları 25-35 arasıydı sanırım too faced çok iyi dedi bakıcam artık çok pahalı bişey almayım dedim sephora 15 lira olunca onu istemiştim öbürleri pahalı be magrentacım hemde kapatıcım var o yuzden kapatıcı gibi olan istemiyorum

bi kaç ruju var bide

bu fotolar yeterli bebişimm,hangi ürünlerden bahsettiğini hatırlamam açısından istemiştim:kedi:
bunları denemedim ,duymadım, bilmiyorum:kedi:
sen dene de bizle de paylaş bakalımkaydirigubbakcemile2

smooth mineral diyed geçio canım zaten fondoten far kalem ve ruj var geçen katalog indirimdeydi :)))))
deneyelim bakalım burdan paylaşırım bende :))))

hehehehe ebrucum deneme aşamasındayım hemen bişiler yazmak istemiooommmmmmm
şimdi ilk elfden aldıklarımla ilgili bir yazı yazmayı planlıyorum fotoğraflarımı çektim ama yazıcaklarım için biraz daha deneme yapmam lazımmm :))))

hehehehe ebrucum deneme aşamasındayım hemen bişiler yazmak istemiooommmmmmm
şimdi ilk elfden aldıklarımla ilgili bir yazı yazmayı planlıyorum fotoğraflarımı çektim ama yazıcaklarım için biraz daha deneme yapmam lazımmm :))))

tamam tatlım beyu ve art deco far bazı içinde denemeler yaparsan sevinirim a.s.

saol canım teşekkür ederim :)) sende evde sür ojeyi :)))) bu kadar adamlara yüz vermeyin oje bile karışıolar ben şimdiden alıştırıom valla :))))

saol canım sende güle güle kullan :)

çok hoş kız tam yazlık bi renk hatta koyu bile kalıo :))) ara ara ene seversin :)))
avonun yeni katoloğunda süper yeşil oje var ama o kadar para verip almam şahsen :)

valla canım fırçası bi felaket bi türlü süremedim başka bişile denicem artık renkleri elle denediğimde bayıldım fkendi fırçasıyla yayamadım berbat oldu :) deneyelim bakalm neden böle :)

saol canım benim :)))

güle güle kullan canımm sende kahve tonları çok hoşşş krem far mı bunlar beğenmiştim mavi rengini ama krem far dedi kızz bende almadım :))))kullanamıyorum die

güle güle kullan canım resmi bilgisayarına yükle hızlıresim.com gir resmi ordan mesaj panoları kısmını düzelterek yükle sonramda forum 3 yazan satırı kopyala yapıştır :)) resim tamam

saol canım krem değil teracota gibi bunlar krem bende kullanamıyorum :)))

donutcum canım teşekkür ederim ne zamandır mavilerle aram yok göz mavi makyaj mavi pek hoşlaşmıodum bi süredir ama bu aralar sardım mavi çanta bile aldım bi kompozisyon yapıp fotoğraflıcam heheheh :))))

akitracım teşekkür ederim canım takltım flormara alıom da alıom valla :))) bu aralar pek sürmüom far ama set yapıom kendime ne aman kullancam bakalım :)))

günaydın kızlar iyi sabahlar herkese :)
yok magrenta. krem far değiller.

tamam tatlım beyu ve art deco far bazı içinde denemeler yaparsan sevinirim a.s.
heheh artdecoyu bulursam denerim ama beyu var sanırım buralarda :pPPelimdeki ürünleri önce deneyimde :p
yok magrenta. krem far değiller.
hımmmm hatun bana krem dedi heralde akşam saati gitmemem lazım hehe
yalnız yeni maskarası çıkmış gözüm kaldı x10 die biri uzatıomuş biri dolgunlaştırıomuşş nie almadıysam evde maskaraları dizdim valla :p

X