Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontescim güle güle kullan canım çok güzel olmuş lakin ben senin o seskiii dudaklarına bömle pembişleri kırmızıları daha çok yakıştırıyorum yaww :)))

kızlar ya size bişey soracam ben 30 yaşıma girdim de artık diyorum cilt bakım,ve göz çevresi ürünlerine başlasam diyorum bununla ilgili tavsiyelerin olduğu topik linki verirmisiniz ben baktımda pek bişey bulamadım yanlış topiklerimi ziyaret ettim bilmiyorum siz biliyorsanız bir zahmet bana söylesenizsempatiksalakcinni

Canım bence azıcık geç kaldın emme lakin nemlendirici kullanıosundur zaten deilmi sen şimdi cildini yaz bizim makyaj gurularımız öneride bulunur sana :)))
kızlar deracine temizleme sütü kullanan varmııı bilmiyorumkismile

canım numune gönderiolardı ama temizleme sütü varmı bilmioım? bu bedava numune bölümünde bir bak istersen

canım numune geldi ama fındık kadar şeyden bişi anlamadım ben aslında gıcır gıcır yaptı güzel bişeye benziyo ama devamlı kullananların yorumlarını merak ettim

KONTES rujunun marka ve nosunu istiyorummm yaaaa :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

golden rose 07 canım opuyorumnanaktan

kontescim güle güle kullan canım çok güzel olmuş lakin ben senin o seskiii dudaklarına bömle pembişleri kırmızıları daha çok yakıştırıyorum yaww :)))

merci bebişimm :kedi: bunu bi arkadaşım daha söyledi geçenlerde.hep aynı tonlardasın azcık kırmızı fln sürsene dedi.kaydirigubbakcemile2
ama ne bileyim sankim o zaman çok dikkat çekiyorum bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
kontesscim, ben de çok beğendim glossunu yarın fırsat bulursam ben de deneyeceğim
hilibacım, kıskandııım hemen doğum günüm gelsin istiyorum=)
pandoracım, benim de geldi elflerim, çok şaşırdım bu kadar çabuk gelince,bir de far bazı bozuk çıktı, mail atıyorum şimdi elfe

kızlar, hepiniz güle güle sürünün cicilerinizi

yok bacım bekleme sen hiç burdan ümit yok ben sana diyem bayanssulusmilezemuszemusbir aydır ben bu sitedeyim daha göz çevresi için yada cilt bakımı için falan doğru dürüst tavsiye gelmedi başka yerd earaştır benceeeeyvahedigeldismileyada söylerlerse bana da haber et guclubacismilekaydirigubbakcemile3

aaaaa tühh!:bbo:
ama iade hakkın var sonuçta...
çok çabuk geliyor elf ,oysa benette hep sorunlu ve geç geldiğini okuyordum ..
güle güle kullan canım :1hug:

bende bendekaydirigubbakcemile3 arıyorum özellikle göz bakımı vs için...
çok araştırdım ama elle tutulur bişi bulamadım pek .
bulunca beni de haberdar edin :1hug:

slm fıstıklar valla çok zevkli seçimler bravooo
magrenta kirpiklerini nerden aldın ,daha önce kullandın mı kullanışlı mı?
bende almayı düşünüyorum özel gecem için ama kararsızımm
fikri olan arkadaşlar da yazarsa sevinirim...

kıskanma canım seninde olur:))

valla bu konu çok konuşuldu canım burdan biri bişi önerdiğinde hep cevaplandı mesela ben hiç cevapsız kalmadım the body shop denemeye karar verdim şuan gayet memnunum ama asıl alıcağım kremlerimde sırada geçmişi kurcalarsan görürsün sabırla cevaplıyolar
benim çok sorunlu cildim yok ama niveamış avonmuş kullanmak istemiyordum bu yüzden krem arıyordum uzun bi süre aradım loccitanede karar kıldım ama indirimleri varken kazıklanmayım die almadım ki body shop indirimiyle e vitaminli krem c vitaminli krem ve göz kremi aldım göz kreminden çok memnunum bir süreedir kapatıcı kullanmama gerek kalmadı meselaaa :))

canım elften aldım bugün elime geçer inşallah herkesin gelmiş yawww daha önce kullanmadım deneme amaçlı bakalım :)

günaydın kızlar iyi sabahalar

benimde elflerim geldiiiiiiiiii ay çok sevindirik oldum hemen kurcalamaya gidiyorum :))) biraz minnacıklar amaa :)

sağol önerin için canımzemuszemusbu body shop u burada çok duydum ben gerçekten ama nerelerde satılıyor bu bilmiyorumsempatiksalakcinniadana ya da yeni taşındım burda bulabilirmiyim acaba??boshayallersmile

bunlarda kuzenimden hediye.........
vay analar ne kuzenler dogruyor
güle güle kullan yerimseniben

golden rose 07 canım opuyorumnanaktan
cok tatlı bi renkmiş güle güle kullan cnm yerimseniben
guzellerrrrrrrrr guzelllerrrrrrr hepınızeeeeeee mutlu sabahlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

günaydınnnn canımm hihoyyyt

sağol önerin için canımzemuszemusbu body shop u burada çok duydum ben gerçekten ama nerelerde satılıyor bu bilmiyorumsempatiksalakcinniadana ya da yeni taşındım burda bulabilirmiyim acaba??boshayallersmile

daha fazla yardımcı olmaya çalışırım canım sen cildini yaz istediklerini falan öneride bulunalım
body shop adanada yok malesef ama almaya karar verirsen mağaza gönderiomuş yada biz yardımcı oluruz
ben body shopun c vitaminli göz kreminden çok memnunum
c vitaminli spf 15 koruma faktörlü yüz kremide güzel yüzümü yağlandırmıo yalnız güneş kremi alıcam la roche alayım dedim ama o da lorealin ürünüymüş gene vazgeçtim shiseido alıcam bu gidişle acep boynerde ne kadardır?
gece kremide e vitaminli gündüz gece kremini kullanıom yağlandırma yapmadan nemlendirio :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…