Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bugün aldıklarım, rujların rengi koyu çıkmış biraz daha açık renkleri aslında, cepten çekince böle oluyor:)bir alana bir bedava idi rujun biri bedevee:)))
kontesim allıgı aldım valla çok hoşuma gitti renk, rujada uydu renği gerçekten çok begendim...
ve she deodorant, koluma parfümünü sıktılar bu kadar kalıcı olacagı aklıma gelmezdi hala kolumda duruyor şuan kokusu ve kokularıda fena diğil hoş yani ama deodorant kızımın bana diil şimdiden süslü kontes olucagı belli aklinialirimsmile

olumunekankayizsmile

Canım o rujun nosu ne pekiii???

canım 59

gule gule kullan canım,bizden olacak desene o da akannehir

herkes güle güle kullansın cicilerini zemuszemus

leydi063 canım rujların çok tatlıı, sağdakinin numarasını öğrenebilir miyim

güle güle kullan canım cicilerinibayanssulusmileallığın nosu ne ??flormar demi:lepi:

houppppyasakkelime burda tek kontes benimm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan kuşummmm hihoyyyt
ben de diyorum bu allığı bi yerden tanıyorum ama nirden sempatiksalakcinni
zevkimi beğenmişsin almışsın teşekkür ederim,gerçekten mutlu oldum :kedi:
azcık para bulayım sağdan soldan,ben de alıciimmkaydirigubbakcemile3

teşk ederim arkdşlar çok saolun donutum valla bizden olucak rujlarım ojelerim cadının ellerinde geziyor çok kızıyorum aslında yakıştıramıyorum küçük çocuklara oje falan ama gelde dinlet süslü, kontes ablasına benzicek oje yönünden kaydirigubbakcemile3
ALLIGIN NOSU 91
SAĞDAKI RUJ SHE L23
SOLDAKı SHE L26 RENKLER DAHA AÇIK RESıME ALDANMAYIN DERıM CıCıŞLER SAĞDAKINI DAHA ÖNCEKI SAYFALARA KOYMUŞTUM ASIL RENGı O
kontesim bende tşk ederim renge bayıldım gerçekten zevkli seçimin, donutun zevkide bana çok hitap ediyor onada tşkler opuyorumnanaktan

thejackal evet flormar canım yavru ağzı na benziyor ama çok hoş, beyaz tenlıyım ben denedim tenimde çok begendim... sağdaki ruj kavun içi tonunda bu allıkla çok güzel uyum sağladı :ecrin_bebek:

oje de çığır açıcam ben yakında hahahah kaydirigubbakcemile3
geçen aldığımı sürdüm bu akşam
gerçekten armut kokuyor
çok beğendim opuyorumnanaktan

arkadaşlar iyi günlerde kullanın aldıklarınızıbayanssulusmile

kızlar elfler elime bugün ulaştı ...
sizlerin ki geldi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…