Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
valla anlamıyorlar birde kız ben makyaj eğitimlerine katılıyorum hiç öyle bir şey duymadım diyor

ya zaten siz hepsini kullanıyormusunuz kızlar ama ben sadece far ve allık fırcalarını kullanıyorum

bende far ve allık fırçası kullanıyorum daha çok diğerleri göz altına far sürerken falan kullanılıyormuş ama denemedim maybelline far fırçası güzel sürümü rahat allık fırçasını denemedim allık kullanmıyorum pek daha doğrusu yeni almam gerek

birde ebrucum sanırım senin kozmetik alışverişini yaptığın yer sanırım biraz kazık ben 2 ürün aldım verdilerdi :ecrin_bebek:

sorma komik oldu biraz ykm den almıştım 8 ürün iki takım fırça seti verdiler sonra farı gözüme alerji yaptı kalemide kullanmış bulundum yani diğer 6 ürünü iade ettim bir fırça takımınıda geri verdim 1 set bende kaldı bende onu vermedim geri attıkları kazığa saysınlar diye :dance: işin doğrusu 2 ürüne almış oldum hihoyyyt

valla anlamıyorlar birde kız ben makyaj eğitimlerine katılıyorum hiç öyle bir şey duymadım diyor

aynen ya sorma tarif ettim yine anlamadılar bari kalmadı falan de yani bakalım tunalıda bulursam foruma yazarım inşallah dur ya bi sn telefon edeyimde boşuna yorulmayım tunalıya şimdi aradım kalmamış çok başarılı bi ürün oldugu için kalmadı sipariş verdik diyor tunalı sephora telefon 466 11 33

Son düzenleme:
bendekinde bir tane ince uçlu ve bir tane kesik uçlu fırça var ama ne işe yaradığını bilmiyorum birisi şu allık fırçasının yanındaki hatta hala üstünde plastik koruyucusuyla duruyor diğeride en alttaki (açık renk saplı olanlardan bahsediyorum) bunlar ne fırçası arkadaşlar:kedi:

Eklentiler

• $DSC01422.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 22
ben tunalıyı hiç bilmiyorum desembilmiyorumkismileyani o taraflara gidemiyorum ev keçiörende ben buralara yakın AVM lere gidebiliyorum birde en çok ankamalla gidiyoruz orda da yok dediniz demi peki gelecekmiymiş sordunuzmuCADIARZU

aaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyy gerçekten hemen bakıyorum ilarzucum online satış varsa züüüpeeeerrrr kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3olumunekankayizsmile:lepi: sevindirik olmuş bulunmaktayım :)

sordum sipariş verdik net bişey söylemediler diyor çok başarılı bi ürün olduğu için çok satılıyormuş ankamalldakiler üründen bi haberler zati tunalıda telde sordum kavanozda minik dedim far bazı anladılar hemen yani birde panorada varmış bakayım sephora bulamazsam beyu bakıcam kızılayda onur pasajında pino parfümeri var orada beyu standı var birde armadada inglot var

bende aydınlıkevlerdeyim keçiörenden tunalıya ulaşım olması gerek aslında eger istersen bi gün birlikte gidebiliriz kızılayda bulusup

tamam bulunca nereden aldığını mutlaka yaz olurmubayanssulusmile

bende aydınlıkevlerdeyim keçiörenden tunalıya ulaşım olması gerek aslında eger istersen bi gün birlikte gidebiliriz kızılayda bulusup
valla çok memnun olurum hafta içi çalışıyorum bir tek cumartesi günleri yarım gün çalışıyoruz .ama kızımın cumartesi günleri eve öğretmeni geliyor kurs veriyor bu hafta bitecek.:lepindan sonra inşallah rahatım gidebiliriz

tamam olur özelden mesajlaşalım uygun bi zamanda bakarız şimdi pinoyu aradım beyu far bazı ile alakalı 23 lira imiş

Cnm, resim çok küçük tam anlayamadım ama ruj / lipgloss veya eyeliner fırçası olabilir?

ya zaten siz hepsini kullanıyormusunuz kızlar ama ben sadece far ve allık fırcalarını kullanıyorum

Ben fondoten, far, pudra, allık ve eyeliner fırçası kullanıyorum cnm. Bodyshop,Bobbi Brown, MAC ; hepsini ayrı ayrı toplamıştım zamanında...

Dolphinebru; O Maybelline'nin fırça setinden bende almıştım, çok ümidim yoktu ama gerçekten far fırçaları çok iyiymiş boshayallersmile

Tamam pino daki far bazı iyiyse oda olur tabi .

şimdi kendi sayfasından okudum jel yorumlarda iyi genelde fiyatta sephora ile aynı hem belki sephora yeni ürün gelince fiyat zamlanabilir pinoda indirim yapıyor pino kart var bende bugün sorayım bakayım gidebilirsem kızılaya olurmu tatlım bak beyunun ürünü bu

görüşelim mutlaka yaz alırsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…