Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bende inşallah uzun zamandır bulamadığım sephora far bazını alıcam çünkü ankamalldaki mağazada yok ankarada tunalıda varmış inşallah orada vardır kızlar sinir geldi çünkü

kızlar bunlarda fena degıl sankı varmı orıflame kullanan?

bu set 39.90 tl

187791.png

bu sette 21.20 tl

79621.png

aaayyy donutum manyağım munyağım ama o kadar para vercek kadar cesaretli değilim kız bide innovanın allık fırçasını kullanıyorum da memnun kaldım aslında o yüzden birde ilarzuda görünce memnun kaldım deyinnnceeee atladım bodoslama arıyorum şimdi aslında sırf eyeliner fırçası için hee aklinialirimsmileaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım ben kullanıyrm oriflame ürünlerinin bazıları gayet ii heleki GG markasının ürünleri süper ama fırçaları o kadar ii değil datlum :eek:

aaayyy donutum manyağım munyağım ama o kadar para vercek kadar cesaretli değilim kız bide innovanın allık fırçasını kullanıyorum da memnun kaldım aslında o yüzden birde ilarzuda görünce memnun kaldım deyinnnceeee atladım bodoslama arıyorum şimdi aslında sırf eyeliner fırçası için hee aklinialirimsmileaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok yok verme zaten,bır ara ındırımde 20 kusurdu ,o zaman aldım ben ohaoldumsmile

canım ben kullanıyrm oriflame ürünlerinin bazıları gayet ii heleki GG markasının ürünleri süper ama fırçaları o kadar ii değil datlum :eek:

ay ne de guzel yapmıslar tasarımlarını ama degıl mı :asigim:

kızlar bende inşallah uzun zamandır bulamadığım sephora far bazını alıcam çünkü ankamalldaki mağazada yok ankarada tunalıda varmış inşallah orada vardır kızlar sinir geldi çünkü
Elin değmişken bir tanede bana alsankaydirigubbakcemile3bende ankaradayım ve bulamadım bana baz yerine ısrarla kapatıcı kakaladılarbilmiyorumkismile

yok yok verme zaten,bır ara ındırımde 20 kusurdu ,o zaman aldım ben ohaoldumsmile

ay ne de guzel yapmıslar tasarımlarını ama degıl mı :asigim:

aaaayyyy çok ii almışsın o zaman fiyatı iimiş cnım 20 l kaydirigubbakcemile5 inşallah bende bulurum şöle güzel ucuz bi fırça seti

tasarımları gerçekten çok hoşşş göze hemencik hitap edio bayanssulusmileolumunekankayizsmile

Elin değmişken bir tanede bana alsankaydirigubbakcemile3bende ankaradayım ve bulamadım bana baz yerine ısrarla kapatıcı kakaladılarbilmiyorumkismile

ay sorma ya ankamalldaki sephorada far bazı dedim bana kapatıcı çıkardılar ten rengi far çıkardılar anlatıyorum anlamıyorlar tunalıdakinde belki vardır inglot armadada oraya gitmeye üsendim art deco baktım boyner cepada varmış oradada kalmamış far bazı douglasta art decodada yok bakalım tunalı sephorada vardır belki

ya zaten siz hepsini kullanıyormusunuz kızlar ama ben sadece far ve allık fırcalarını kullanıyorum

canım bundan banada verdiler geçenlerde allık fırçası hemen dökülmeye başladı ve sert zaten kılları far fırçaları fena değil ama sıkıştırmak gerekio :emir_bebek:

ya zaten siz hepsini kullanıyormusunuz kızlar ama ben sadece far ve allık fırcalarını kullanıyorum

canım aslında evet hepsi kulanılmıyor doğru sölüysun ama işte bazen de olmadı olmuyo bana mesela eyeliner fırçası lazım ve elimdeki far fırçaları çok toz yapıo :kedi::sinifsinif:

banada maxfaktör den verilen hediye fırçalar sapları açık renk olanlar

Eklentiler

• $DSC01423.jpg
    $DSC01423.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
birde ebrucum sanırım senin kozmetik alışverişini yaptığın yer sanırım biraz kazık ben 2 ürün aldım verdilerdi :ecrin_bebek:

X