Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eed ben de aynen ööleyim,doymuyorum sempatiksalakcinni
bence çok simli deil bebişimmm
swatch yapabilirim istersen?

yaptım gitti :icecream:

Cecile Cooked Terracotta
Cecile Blush On Natural
golden rose
golden rose
avon

tüm allık varlığım :roflol:
aslında 2 tane daha var,flormar terracotta. ama çok ucuza aldım diye orjinalliğinden şüpheliyim :1shok:

resim alıntıdır
ben de yeşil ruj aldım
rengi çok güzel
iyi ki almışım ne yesem içsem silinmiyor hihoyyyt

Canım benim çok teşekkür ederim,opuyorumnanaktan Cooked Terracota hoşuma gitti, ışıltılı ama çok değilmiş,a.s çok sağol emeğin için teşekkürler! opuyorumnanaktan

resim alıntıdır
ben de yeşil ruj aldım
rengi çok güzel
iyi ki almışım ne yesem içsem silinmiyor hihoyyyt

Güle güle kullan youth'um opuyorumnanaktan

sizce bunlar orjinal mi kızlarr :1shok:

bilmiyorumkismile
Canım değiller sanırım. Flormar Suriye'de üretim yapmıyor ki...:1no2:
Eski ambalajları bu
ama yazıları da bi tuhaf.:sinifsinif:

rica ederim kuşumm
eed çok ışıltılı değil bence deeopuyorumnanaktan

Merhaba kızlar diğer topicleri aradım ama farla ilgili tavsiyeler bulamadım sizlere sormaya karar verdim.Ben 2 yıldır makyaj yapmıyorum eski farlarımı attım hep şimdi özendim tekrar ve bu yoğun simli ışıltılı farlardan bir seri almaya karar verdim ama hemen her renk istediğim için 50 TL lik farlar almak uygun olmaz şimdi tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatla uçmayan kolay sürülen toplanmayan bir marka önerebilir misiniz bana??? Şimdiden teşekkürler...

her serisi diğer markalara göre daha uygun
terracotta larını kullanmıyorum ama gözlemlediğime göre baya simliler :1shok:
tanesi 15 tl diye geçiyor internet adreslerinde.

bir kaç seri daha var terracottası ama nette bulamadım fotosunu şimdi

Teşekkür ederim kkontess gördüm ben de bunları gayet ışıltılı görünüyorlar...
Başka marka önerebilecek olan var mı kızlar? Böyle çok pahalı olmayan vazgeçemediğiniz seri halinde aldığınız ışıltılı...

Ayyy cnm benim sağolasın nerede buldun ben görmemiştim bu 3 lüleri falan çok güzeller ama ilk koydukların daha yoğun simli sanırım ben de öyle istiyorum mutlaka bakacağım flormara ama başka markalar da öğreneyim kızlardan ona göre bir seri yapacağım...Teşekkürler ilgine...

rica ederim canım
flormar'ın kendi internet sitesinden buldum ben.tabiki de orjinallerine bak.renkler farklı olabiliyor.

bu konuda sana yardımcı olabilecek çok bilgili hatunlar da var,şimdi olmasa yarın sabah mutlaka cevap vereceklerdir sana a.s

Evet canım son sayfalara baktım okuyabildiğim kadar gerçekten makyaj tutkunu , takipçi arkadaşlar var merakla bekliyorum yardımlarını...

Evet canım son sayfalara baktım okuyabildiğim kadar gerçekten makyaj tutkunu , takipçi arkadaşlar var merakla bekliyorum yardımlarını...

canım eğer görüp bakıp alcam diosan flormar, cecile ve pastel önerebilirim
ama nettende alırım diosan SMH burdaki renkler hem yoğum hemde simli duruyolar

cnm La Roche Posay Anthelios AC UVA 30 SPF Fluid Extreme bunun fiyatı ne kadar ? ben karma ciltliyim bana göre olanı da var mıdır acep ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…