Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
donutum çok iyisin üşenmemişsin sabahtan koymuşsun benim içinŞenizŞeniz
ayy açarken nasıl heycanlandım anlatamamhihoyyyt ve bişi diyim mi ben hepsine bayıldımsositosositosositososito
ama en çok guerlain blonde a bittim şuan aşk yaşıyorum kendisiyle :asigim:
bobbi de gece için gayet güzel straw da görmüştüm alcaktım renk vermiyo dediler vazgeçtim simler nasıl onun canım yüze dagılıyo mu yoksa ışıltı gibi mi duruyo yüzde
guerlainle ikisini almayı düşünüyorum
donutum yaaaa alınca fotolar koyarım en son aldıklarımla birlikte
sayende karar verebildim artık donuuuuutt seni çok seviyoooommm :asigim:iiki varsııınnhihoyyythihoyyyt

ah canım benım,cok sevındım ıse yaradıgınaaa olumunekankayizsmile
Bobbi Brown yuzu dısko topu yapıyor bıraz kacırınca..ve asla yuzde hata kabul etmıyor..yuzunde putur falan varsa dırek flash gibi patlatıyor :)))

Guerlain bencede guzel secım :)

Alırken yanında bırde kabukı al ,super uygulanıyor

kontes allıgın rengi çok güzel gerçekten çok begendim bende nosu yazmıyor üstünde kaç no acaba bilmiyorumkismile

aa kızlar şey sorcammm
ben o tırnak süslerinden almıştım geçenlerdee
onu ojenin üstüne yapıştırcam sadece di mi?
üstünden cila ile geçmem filan gerekiyor muu :uhm:

DONUTCUM KESıN SEN BıLıRSıN.:)))) en alttaki moschıno markası demi canım bu rujun, bayıldım bu renge ben kontes sen eklemiştin canım resimi sanırım buldunmu bu tonda bi ruj acep
tşkler kontescim bi ara ugrarsam flormara bakarım allık hoş gerçekten :ecrin_bebek:

donutum bu bobbinin benzeri body shopta da vardı onu mu alsam ki?hem daha uygun o daha az renk veriyodur kanımca?
kabukim var canım edm den ..çok sagol canparemmsositososito

kontes allıgın rengi çok güzel gerçekten çok begendim bende nosu yazmıyor üstünde kaç no acaba bilmiyorumkismile

canım sanki 91 noya benziyor. :kedi:
ben de bir ara takmıştım kafayı ona, ama gittiğim yerde yoktu, sonra da unuttum gitti. sempatiksalakcinni
hatırlattın şuanda.
:mymeka:

standdakı sayısından yola çıkılırsa alt alta evet 91 no olmalı banada öyle geldi :))) 82 85 88 die gitmiş alt alta oda 91 dir yüksek ihtimal tşkler canım bi bakıp denemem lazım zemuszemus halbukı oruçtayım ben de ama böyle ufak tefek gözden kaçsa olur dimi kaydirigubbakcemile3

donutcum la roche posay ın toniği nasıl biliyomusun canım, toniğim, temizleme sütüm bitmek üzere bu sefer iyi bişey almak istıyorum ya alkolsüz, eksikler hiç bitmıyo ha, iyiki oruca girdim aklinialirimsmile
yaz geldi güneş kremide alamadım daha laroche nin güneş kremleri iyiydi dimi...

eed bebişim ben eklemiştim
flormar'ın bi ruju tam böyle vallahi
az daha çok pırıltılı belki ama süper duruyorr
numarası : 105 bitanemm zemuszemus

canım sanki 91 noya benziyor. :kedi:
ben de bir ara takmıştım kafayı ona, ama gittiğim yerde yoktu, sonra da unuttum gitti. sempatiksalakcinni
hatırlattın şuanda.
:mymeka:

benim suçum onun deilll ,beni döwww kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3
sen de al kuşum ,cidden süpeerrr
param olunca alıcam hemenn kaydirigubbakcemile3

cicislerini de güle güle kullan kuşummm,harika görünüyorlarrzemuszemus
ayh en büyük hayallerimden biri böyle bol bol yağ çeşidi,duş jeli çeşidi,şampuan,bakım kremleri ws dolu bir ev kaydirigubbakcemile3

88in üstündeki kahve deil mi bilmiyorumkismile
cecile in hangi serisinin 1 numarası canım ?
baya bi çeşit allık car cecile de

88 yazıcaktım kafam karışmış:) canım 1 nosu tekli allıklardan..benim aldığım fotosunu eklemiştim canım bunun aynısı sanırım..şekli flormarla aynı olan allıklarından..

ay utandım yahu

aaaa bende onu swacthini isterim opuyorumnanaktan

body shop hakıkaten cok guzel,en favorimlerimde bayanssulusmile

ben de böyle foto çekmiştimm :) bide mat yaa ben onu çok seviyorumm tabii ışıltılı sevenlere pek hitap etmiyo

kızlar la roche biraz yaglı diyorlar güneş kremine
yagsız parlama yapmayan cok uçuk fiyatı olmayan üstüne makyaj yapılabilen
yüz için güneş kremi arıyorum bilmiyorumkismile

Dövmem dövmeem hiçbirinizi :teselli:
Almicam kuzum ya, aklımda yok şimdi Flormar :umursamaz:
Cecile cooked terracota alırım eğer bir allık alırsam tabii çok simli değilse bilmiyorumkismile
bakıp bakıp duruyorum netten bu aralar kaydirigubbakcemile3

ah cnm benim ev şuanda dolma noktasına geldi kremlerden ama gözü doymuyor insanın işte...
:asigim:

kızlar la roche biraz yaglı diyorlar güneş kremine
yagsız parlama yapmayan cok uçuk fiyatı olmayan üstüne makyaj yapılabilen
yüz için güneş kremi arıyorum bilmiyorumkismile

kankam, La Roche'un, yağlı ciltler için olan güneş kremi çok güzel :1rolleyes:
su gibi. matlık veriyor. a.s
La Roche Posay Anthelios AC UVA 30 SPF Fluid Extreme
:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…