Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan april :):)

kontess isana ucuz ama kaliteli bir marka bence :) ben 2 tlye duş jeli almıştım ,kaç aydır kullanıyorumm ve cildimii çok nemlendirdi.. ben duş ürünlerinii öneririmm :)

wuhuuu süpermiş aklinialirimsmile
kesin deniycem canım saolgamyoncuiremsu

şimdi baktım netten watsons un sitesine
gerçekten fiyatlar çok uygun
kendine ait ayak kremleri,duş jelleri filan nasıl kızlar?

donutcum orası komple rujmu dolu waaauuw akannehir
yeni aldıklarını güle güle kullan şekerim yerimseniben

ayy evet sanırım gidip bakmak lazım canım,not ettım bunları.dudagı kurutuyor dıyorlar sen ne dersın ?
buarad zahmetler vermıssın,cok tesekkur ederımm

donutcum orası komple rujmu dolu waaauuw akannehir
yeni aldıklarını güle güle kullan şekerim yerimseniben

ehhh sayılır :)))) sagol canım benım

valla ben memnunum 08 nolu olandan hatta çok memnunum, bu bitmek üzere ve 3cü alışımdı 4cüyü alıcam bitince, o derece memnunum hem renginden hem kendinden:))))))) bende hiç kurutma falan olmadı

donutum kapak üzerinde yazan bilgileride yazıyorum birde ordan bak tc 243....08 copper crystal tatlım bi bak bakalım

kızlar güle güle kullnaın ...leydi canım glam shıne 407 var bende de çok memnunum...
donutum blog ta resimledim .. dur ekleyim hatta,fikir olsun ...

Anaa isana tr'de var çok şaşırdım. Burada almanyada bir dükkanın kendi markası onun için ucuz ama kalite iyi yani alırken ucuz diye zararlı birşey olabilir diye kesinlikle düşünmeyin.

ne yorması olurmu canım ne demek....)her zaman

kaydirigubbakcemile5

kızlar güle güle kullnaın ...leydi canım glam shıne 407 var bende de çok memnunum...
donutum blog ta resimledim .. dur ekleyim hatta,fikir olsun ...

aa bu da cok hosmus pandoracım,tesekkur ederım.bunada bakacagım.Loealde yuzde 50 indirim var demişsin.Post eski mi,yoksa hala indirim olan yerler var mı ?

buarada kızlar lorealın glosslarını begenıyorum ama su kalp seklındekı aplıkatorlerıne fecı anlamda kılım kaydirigubbakcemile

lattecim aferin sanaaaaa bende gitmedim yane denk gelmedi inşallah bitmemiştir body shopun indirimi :))))
canım yawww sana makyaj odası lazımmm bu kadar şeyi napıon kızzzzzzz
bunlarda yenı cıcılerim,3 alma hakkımı da kullandım

heheh sınırı aşmadan alışverişe devammmm güle güle kullan canım
güle güle kullan canım şu diş iplerini sevemedim bi türlü yawww

güle güle kullan canım :))))))
selamlar kızlar iyi haftalar herkese

ne yaptıgımı bende bılmıyorum canım :))

ya tekrar karısıklık ıcın tesekkur ederım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…