Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar fiyatı uygun olan nar çiçeği bi ruj tavsiye edermisiniz??varsa resmiyle birlikte...

bide she lipjelly J 213

bu she bende var kırmızı gibi duruyo ama sürünce rengi çok tatlı oluyo swatchını nette bulamadım elime sürüp akşama koymaya çalışırım

güle güle kullan cnımm ben de merak ediyorumm bu pudrayıı ama internetten alamıyorum,bütün paramı da emin olamadığım bir ürüne vermek de istemiyorum bakalım neye karar vericem en son

canım kullanmıstım ben,daha once yurtdısından gelen bir arkımla getırtmıstım.Onun ustune aldım.Kapatıcılıgı yogun bir pudra ıstemıyorsan eger cok guzel..

canım gule gule kullan

Kızlar fiyatı uygun olan nar çiçeği bi ruj tavsiye edermisiniz??varsa resmiyle birlikte...

flormarın mat serisi 201 nolu ruju dene canım

donutcum saol cnm kırmadın beni
fotoğrafını çekmişsin
biraz karışık olsa da ne kadar çok malzemen olduğu belli
bayanssulusmile

canlar hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanının
donutcum neutrogena oil-free nemlendirici sende de varmış memnun musun ? rafın üstündeki uzun sprey gibi olan şeyler nedir bilmiyorumkismile

rujlarında fot .nı ıstiyoruzzzzzzz :enbuyukkk: ten ürünlerinde hiç fena olmaz hani

karısık cok karısıkkkk ,kusura bakmayın kızlar ya bilmiyorumkismile

oyy donutum aradığını nası buluyosun bebekimohaoldumsmile
benide makkaj malzemelerinin içine koyup orda unutsana kardeş kardeş yaşarım onnarlakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

canım o cok guzel,ben cok sevıyorum.boynuma falan suruyorum onu

aksam cekecegım,ama şimdi gezme vakti :asigim:

oyy donutum aradığını nası buluyosun bebekimohaoldumsmile
benide makkaj malzemelerinin içine koyup orda unutsana kardeş kardeş yaşarım onnarlakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

aramıyorum ki birsey boshayallersmile
hep aynı seylerı kullanıyorum ,onda makyaj cantamda hep yanımda kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

bide she lipjelly J 213

bu she bende var kırmızı gibi duruyo ama sürünce rengi çok tatlı oluyo swatchını nette bulamadım sürüp akşama koymaya çalışırım

işte buda she nin swachı rengi daha parlak ama cep telefonundan çektiğim için tam çıkmamış rengi

Son düzenleme:

Kontess ben rujalara ve bu farlara bayıldımm yafs akannehir
Hemide bu fiyataa boshayallersmile
Nerden aldın bu kadar ucuzunu bilmiyorumkismile

Kontess ben rujalara ve bu farlara bayıldımm yafs akannehir
Hemide bu fiyataa boshayallersmile
Nerden aldın bu kadar ucuzunu bilmiyorumkismile

mersin'de platin diye bir kozmetik mağazası varmış bebemm
kankama aldırdım ordan...
gerçekten diğer yerlerdeki cecile'lere göre daha bi indirimli oluyor orası
daha önceden de bi posta cecile almıştım aynı yerden
yine böyle çok çok ucuza gelmişlerdi :kedi:
o meşhur 7'li far paletlerini 9 tl'ye almıştım mesela...

Ayy ne güzel hiç kıskanmadımm mafoldumben
Ben geçenlerde sordum burda cecile satan yerlere o far paletlerini 18 TL ye satıyorlar..Bu gloss rujlarda 8-9 TL civarıı :bbo:

Walla çok şanslısınn biz kazıklanmaya devamm boshayallersmile

İyi günlerdee sür sürüştürr canım bayanssulusmile

teşekkür ederim bebikim :kedi:
o farkı ben de anlamadım ama ne yazık ki böyle saçma bi durum söz konusu eed bilmiyorumkismile

Watsons'dan aldıklarım:
Dove ısıya karşı koruyucu kofre 10 TL
Signal 1+1 diş fırçası 6 TL
facelle intim mendil 4 TL
Watsons Susam Sokağı kutulu 100 adet makyaj temizleme pamuğu 1.5 TL ya şaka gibi, çok güzeller hem de.
Isana Lip Stick 2 TL
Prokudent Diş ipleri 2 şer TL
:lepi:

dove şeysi bimde 4tl idi aylar önce,söylemiştim ama ipleyen olmamıştı :tomato:
gerçi o saç kremi + şampuandı
sendeki spreyli bi şey galiba...

isana nasıl bi marka ki ilk defa duydum :asigim:

susam sokağı şeysi cidden çok sevimli görünüyorr
güle güle kullan bebişimmm:icecream:

güle güle kullan april :):)

kontess isana ucuz ama kaliteli bir marka bence :) ben 2 tlye duş jeli almıştım ,kaç aydır kullanıyorumm ve cildimii çok nemlendirdi.. ben duş ürünlerinii öneririmm :)

Sağolun kızlar...zemuszemus
İsana Alman markası sadece Watsons ithal ediyor.
Uygun fiyatlı ama kaliteli ürünleri var
a.s

DONUTUM KOYU OLAN 08 NO LOREAL GLAM SHINE AÇIK TON OLANI GLAM SHINE 6 SERıSıNDEN 300 NO YALNIZ RESıMLER ALAKASIZ OLDU SANIRIM IŞIKTAN ASIL RENKLERı TAM BÖYLE DııL O TONA BıRı AÇIK BıRı KOYU DÜŞÜYOR YıNEDE AKLINDA OLSUN CANIM bu arada ben sephoradan göz makyajı bandı almıstım bugun yaptım denedim denemez olaydım iğrenç ötesi hiç beğenmedim çıkaramadımda gözümden acelem var die sildikçe sildim renkler karıştı artık verdiğim paraya yazık oldu aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…