Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eveet kıslar sonunda ben de fotolarımı ekliyorum bu indirimden aldıklarımm..özellikle kontescim senin için ekliyorum cecilleri..

thumb-10986.jpg
[/URL][/IMG]
soldan sağa :
cecile allık (son zamanlarda aldığım allıklar içinde en çok bunu sevdim )
loreal bronz pudra (en koyusu sürüp sürmediğim bile belli belirsiz)
golden rose allık (fena değil ama testarını denediğimde daha sedefli güzel bir yapısı vardı; testarından
kesinlikle farklı)
cecile 1 no allık (rengine hayran kalıp aldım denemedim bile)
golden rose ruj ( rengini ve yapısını beğendim ama hiç kalıcı olmuyor bende yahuu sanki 2 dk sonra
buharlaşıyor gibi geliyor bana )
maybelline lip gloss (çok beğendiğimi söyleyemem avonunkileri daha çok seviyorum)
4 adet cecile all day long kalem (bunlara bayıldım bir daha ki indirimde diğer renklerini de kesinlikle
alıcam özellikle altın simli kahvesine hayran kaldım,tavsiye eden arkadaşlara çok teşekkürler :)
flormar ultra black kalem (bunu daha önce almıştım ;benim gözüme temas edince nedense acıtıyor
gözümü size de oldu mu böyle birşey ?)
maybelline sarı tombul şirin rimel :)) (denedim gerçekten çok güzel pembesinde de aklım kalmadı değil;
ama bir daha water prof almamaya karar verdim temizlenmesi zor
oluyor)
loreal 2 fazlı göz ve dudak makyaj temiz.
nivea göz ve dudak temizl. sütü

Son düzenleme:
eveet kıslar sonunda ben de fotolarımı ekliyorum bu indirimden aldıklarımm..özellikle kontescim senin için ekliyorum cecilleri..
thumb-6155.jpg
[/URL][/IMG]

soldan sağa :
cecile allık
loreal bronz pudra (en koyusu sürüp sürmediğim bile belli belirsiz)
golden rose allık (fena değil ama testarını denediğimde daha sedefli güzel bir yapısı vardı; testarından
kesinlikle farklı)
cecile 1 no allık (rengine hayran kalıp aldım denemedim bile)
golden rose ruj ( rengini ve yapısını beğendim ama hiç kalıcı olmuyor bende yahuu sanki 2 dk sonra
buharlaşıyor gibi geliyor bana )
maybelline lip gloss (çok beğendiğimi söyleyemem avonunkileri daha çok seviyorum)
4 adet cecile all day long kalem (bunlara bayıldım bir daha ki indirimde diğer renklerini de kesinlikle
alıcam özellikle altın simli kahvesine hayran kaldım :)
1 flormar ultra black kalem (bunu daha önce almıştım ;benim gözüme temas edince nedense acıtıyor
gözümü size de oldu mu böyle birşey ?)
maybelline sarı tombul şirin rimel :)) (denedim gerçekten çok güzel pembesinde de aklım kalmadı değil;
ama bir daha water prof almamaya karar verdim temizlenmesi zor
oluyor)
loreal 2 fazlı göz ve dudak makyaj temiz.
nivea göz ve dudak temizl. sütü

çok saol kuşummm opuyorumnanaktan ii günlerde kullanasın inş hihoyyyt
cecile allıklar güzel görünüyor cidden,ii seçimler yapmışız aklinialirimsmile

Son düzenleme:
magnlina'cım güle güle kullan, bakmaya doyamadım valla...çok güzel hepsi... kaydirigubbakcemile5

hatunlar güle güle kullanın ....olumunekankayizsmile
valla piyasa da artık kriz azalmıştır muhtemelen,
sayemizde para dönmeye başlamıştırkaydirigubbakcemile3

kızlar bu arada guerlain surmem ile alakalı bır yorumum..bugun surdum sabah,gozumden aktı gıttı,renk deseniz sıfır..bosa gıden bir 60 tl elde kalan..almayın yanı sonucta :)))

canım ben sadece eyeliner ve rimel kullandıgım,onlarda waterproof olmadıgı ıcın sanırım göz bolgesınde sorun yasamadım bugune dek..ama senın dedıgınde mantıklı.

Evet canım sen de az makyaj yapıyorsun ondan dolayı, çıkarması zor olmuyor.:lepi:
Ama tavsiyem yine de önce göz bölgesi içim bir temizleyici kullanman.
Bence en güzeli, Neutrogenanın iki fazlı olanı. hem de fiyatı uygun. 15 TL.
vereliniortak

kızlar bu arada guerlain surmem ile alakalı bır yorumum..bugun surdum sabah,gozumden aktı gıttı,renk deseniz sıfır..bosa gıden bir 60 tl elde kalan..almayın yanı sonucta :)))

Eyvah eyvah. Üzüldüm cnm ya...yazıklar olsun Guerlain'e...:kızgın:

sans dıyelım ne dıyeyım canım,o zaman su goz makyajı temızleme olayına gıreyım bır ben :)

sans dıyelım ne dıyeyım canım,o zaman su goz makyajı temızleme olayına gıreyım bır ben :)

donutcum canım benim yaaa çok üzüldüm sürmeye keşke almasaydın git aldığın yere geri götür onlarda firmaya iade ederler belkim yeni aldın sonuçta gitti paramn die dövünme hiç canım
göz makyaj temizleyicisini keşkem daha önce konuşsaydık yaww alırdın yarı fiyatına

donutcum canım benim yaaa çok üzüldüm sürmeye keşke almasaydın git aldığın yere geri götür onlarda firmaya iade ederler belkim yeni aldın sonuçta gitti paramn die dövünme hiç canım
göz makyaj temizleyicisini keşkem daha önce konuşsaydık yaww alırdın yarı fiyatına

yok canım ya konustum kızlarla,bana gelmıs dıyorlarki "bu ürün boyle biz sizi uyardık"
sonra dedimki aynı kıza "hangi urun icin uyardınız beni "
gelen cevap su "sıkayet ettıgınız urun ıcın"
dayanamadım "o urunun ısmını bir soyler misiniz " dedim
gelen cevap su oldu " bilmiorum unuttum yani"

boyle adamlarla muhattap edıor ya sevil parfumerı beni,yorumsuz yani :)))))

sen ne onerecektın canım goz makyajı temızleyıcısı ıcın ?
yarı ındırım dıorsan kesın loreal dıyeceksın degıl mı:)))

yok canım ya konustum kızlarla,bana gelmıs dıyorlarki "bu ürün boyle biz sizi uyardık"
sonra dedimki aynı kıza "hangi urun icin uyardınız beni "
gelen cevap su "sıkayet ettıgınız urun ıcın"
dayanamadım "o urunun ısmını bir soyler misiniz " dedim
gelen cevap su oldu " bilmiorum unuttum yani"

boyle adamlarla muhattap edıor ya sevil parfumerı beni,yorumsuz yani :)))))

sen ne onerecektın canım goz makyajı temızleyıcısı ıcın ?
yarı ındırım dıorsan kesın loreal dıyeceksın degıl mı:)))

ayyyy body shopp canım benimmmm indirim haa süperrr :)))
canım benim şimdi neutrogena aldım gayet güzel yeterli bence bizim için çok ağır makyaj yapmıoz sonuçta bi ara bi indirim çıkar mutlaka :) ben bide body shop denemek istiyuorum
göz makyajı temzileyicisinde :)
bak şimdi canım sen o söyleyen hatunun adını al sevile bir güzel mail döşe üstüne bired şikayetvar falan filan hemen bir mail döşe canım anında geri dönüş olur sakın sessiz kalma hemen şikayet sitelerine mail at :)

ayyyy body shopp canım benimmmm indirim haa süperrr :)))
canım benim şimdi neutrogena aldım gayet güzel yeterli bence bizim için çok ağır makyaj yapmıoz sonuçta bi ara bi indirim çıkar mutlaka :) ben bide body shop denemek istiyuorum
göz makyajı temzileyicisinde :)
bak şimdi canım sen o söyleyen hatunun adını al sevile bir güzel mail döşe üstüne bired şikayetvar falan filan hemen bir mail döşe canım anında geri dönüş olur sakın sessiz kalma hemen şikayet sitelerine mail at :)

body shopun su papatyalı olanı dıyorsun degil mi ? bir suya dayanıklı ıcın olanı vardı sanırım bırde hassas ıcın ? hangısı onerin canım ?

sıkayetı kişi bazında yazamam ama firmaya olarak genel yazacagım canım..asgari ucretle uc kurusa calısıyorlar.ben zaten bılıyorum bılgılı olmadıklarını,cogu korkutuk cahil...

asıl kızdıgım firma,dogru duzgun bılınclı kişileri daha yuksek maasla calıstırsalar eminimki kar oranları patlayacak..ama ucuza bılıncsız kısılerı calıstırıyorlar..

Son düzenleme:
body shopun su papatyalı olanı dıyorsun degil mi ? bir suya dayanıklı ıcın olanı vardı sanırım bırde hassas ıcın ? hangısı onerin canım ?

sıkayetı kişi bazında yazamam ama firmaya olarak genel yazacagım canım..asgari ucretle uc kurusa calısıyorlar.ben zaten bılıyorum bılgılı olmadıklarını,cogu korkutuk cahil...

asıl kızdıgım firma,dogru duzgun bılınclı kişileri daha yuksek maasla calıstırsalar eminimki kar oranları patlayacak..ama ucuza bılıncsız kısılerı calıstırıyorlar..

canım ben bunu aldım body shopa gelince almayı düşünüodum papatyalı vardı sanırım onu alırım diodum ama artık indirim olursa o seride alırım bu bana gider baya :)
doğru diosun canım ama en azından cahil olsada bir üstüne danışabilir madem kendine o kadar güvenip seni sallayabiliyor sonuçlarına da katlansın
hiç sevmiom sevili yanına yaklaştığım an kolumdan tutup içeri çekiceklermiş gibi gelioo heheh

sevil daha yakın evime,o yuzden usenmeden dırek oraya gıdıyorum..ama sanırım bacaklarımın bıraz calısma vaktı geldı :)))

X