Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aşkito ne çok şey almışsın..maşallah..
hakkaten allah enişteye kuvvet versin de:1rolleyes:, çok çalışsın ,sen de çok al şekerim..kaydirigubbakcemile5

4223.jpg

bu raflı kutudan arıyorum bulamıyorum... :uhm:
güle güle kullan :teytey:

kızlaaarrr herkes ganier almış ya nasıl güzelmi bnde alsamm fikir vernn :KK43:
bu arada maybellinenin yeni çıkan rimelini bn 7 tl ye aldım indirim vardı..

kızlaaarrr herkes ganier almış ya nasıl güzelmi bnde alsamm fikir vernn :KK43:
bu arada maybellinenin yeni çıkan rimelini bn 7 tl ye aldım indirim vardı..

Aynen ben de... Rimele çok ihtiyacım yoktu ama bulunsun diye aldım kaydirigubbakcemile3 4 tane de rujunu aldım...

aşkitom güle güle kullan cnm neler neler almışsın oyle =)

kızlar bugun hobi halay fln açık mıdır ?

garnierin jelini ben kullanmıstım bikç kere
cok temiz bi kokusu var ama tonigini bilmiyorum fisfisfis

hmm bnm cildim sivilceli acnecimade temzleme jelini alim diorm ama bilemedm :hulya: bnmde ewde 3 tane rimel vardı yine dayanamadım aldm kaydirigubbakcemile3

öyle cok etkili bi jel değil zaten
sivilce sorunu varsa eger baska bişey alman daha iyi olur yerimseniben

canlar yaa maybelline'in o tombul rimeli var ya hani hepiniz alıyonus :icecream:
onun sarısı ile pembesi arasında ne fark var?
rimellerim bitince ondan alıcam ben de...

hmm bnm cildim sivilceli acnecimade temzleme jelini alim diorm ama bilemedm :hulya: bnmde ewde 3 tane rimel vardı yine dayanamadım aldm kaydirigubbakcemile3

Ben de daha yeni almıştım. Ama dedim bu indirim kaçmaz alayım gitsin, nasıl olsa kullanıyoruz. O nasıl bir indirimdi ama öyle. delikafadulden Zaten kadınların arasından sor girip aldım, rujları da alelacele seçtim. kaydirigubbakcemile3

canlar yaa maybelline'in o tombul rimeli var ya hani hepiniz alıyonus :icecream:
onun sarısı ile pembesi arasında ne fark var?
rimellerim bitince ondan alıcam ben de...

Biri suya dayanıklı, diğeri dayanıksız olabilir kaydirigubbakcemile3 Sorarsın zaten oradaki kızlara da. Eğer alacaksan bugün de indirim devam ediyor. Hemen git al derim. Ben de aldım bir tane eksik kalmayayım diye zemuszemus

pembesini aldım bn ama güzel rimel ya yrn iice denicm pembesi uzatıo sarısı dogunluk verio :)

X