Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan canım :) loreal blush bronz allığını çok merak ettim..
canım ilkini değil de ikincinin aynı tonunu almışız fotoda rengi farklı durmuş olabilir foto alıntı zaten de..neyse ben cecileyi sevdim ilk defa aldım ama testerlarıyla aynı çıkıyor ürün ;son aldığım şeylerde farkettim ki denediğim testırlar normal ürünlerinden daha bir farklı deniyorum bakıyorum yapısını çok beğeniyorum sonra bir bakıyorum aldığım şey daha farklı bir yapıda bilmiyorum size de öyle denk geliyor mu ? ama cecile da ne denediysem aynısı çıktı şimdilik :))

tanrıçam
sağol sen de güle güle kullan şekerimmm..ben garnierin göz makyajı temizleyicinden memnun kalmamıştım bakalım sen beğenicek misin yorumlarını bekliyorum canım :)

Son düzenleme:
güle güle kullan hayatımmmopuyorumnanaktan
yalnız moralini bozmak istemem ama o akne şeysi bende bi işe yaramadı
umarım sende yararbilmiyorumkismileboshayallersmile

yapma yaw, sendedemi işe yaramadı?.CADIARZU.tanrıçam da pek tutmamış..neyse indirimden aldım ya pek üzülmem işe yaramazsakaydirigubbakcemile3

karfurda yok diye..lift up olanını aldım ama, aklımda bu var.CADIARZU.
neyse olsun..
yerimsenibenteşekkür ederim canım..
ben de merak ediyorum bunu aslında yeni çıkmış ondan yoktur belki..careffourda loreal göz makyaj temizleyicileri ve flormar rujlar indirimli miydi peki canım ?ben de sana onları sorayım :))) yarın bi posta daha alışveriş yapcem biri beni durdursunn
bir de senin heidiye noldu; foto değişince seni tanıyamadım bir an :)))

Son düzenleme:

loreal,maybelline,diadermine,neutregena,olay,garnier,she hepsi indirimdeydi %50.çok kalabalık değildi karfur..flormar standı yoktu orada..belki migrosta vardır flormar..

heidi, analar günü sebebiyle köyüne gitti canım..:icecream:deyzesigilin gününü kutluyacakmış..bileti gidiş dönüş merak etme gelir.gamyoncuiremsu.biraz dağ havası alsın diye yolladım..kaydirigubbakcemile3

cecile beni de şaşırtmadı hiç.
sadece maxi lips'leri daha büyük beklemiştim boyut olarak,minnacık görünce üzülmüştüm ama tadı ve verdiği parlaklık o üzüntümün yerinde yeller estirmişti opuyorumnanaktan

benimde son bir ay içinde aldıklarım

kızlardan özendim golden rose dipliner aldım ama hiç begenmedim en yakın zamanda gidip degiştirecegim :umursamaz:
rujlar golden rose (rujlardan begendiginiz olursa renklerini soylerim canlar)

shiseido pudram nivea deo body shop göz kremlerim

Son düzenleme:
walla u topige uzun zamandir girmiyodum :))

ay bende alayim ondan.. diyor insan ister istemez :))

neise bende üsenmezsem birazdan.. son 1 ay icinde aldiklarimi ceker koyarim..

Avon Senses dus jeli
Hugo Boss vücut losyonu
Garnier yüz temizleme Peelingi

Astor prismatic dudak parlaticisi
Hugo Boss Parfüm
Fiery 2 Parfüm

Lancome Pure Focus Matlastirici Temizleme Losyonu
Lancome Magistrale SIKILASTIRICI vücut Losyonu

Flormar ojeler. numaralarina bakmadim :)

Swiss O pair sac kürü
C. Dior nemlendirici

G.Armani mania parfüm
armani mania vücut sütü
Calvin Klein Crave Parfüm (esime)

Demake-up Makyaj temizleyici
Demake-up makyaj temizleme pamugu
taft sac spreyi

Loreal ruj
Astor Vip Ruj

Flormar Alliklar
Rapsodi sivi Ruj
Flormar deodorant + Parfüm
Chanel Egoiste deodorant + Parfüm (esime)

Deo Tak 7 gün koruyan deodorant
arap kizi kremi :) sivilceler icin almistim aktardan.. daha beter yapti p
Flormar Waterproof eyeliner

New Well Far paletleri..

off yoruldummkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
offffff neler almışsınn aşkitooo bende bakarken yoruldum:)) bakım ürünleri şahane canımm.. güle güle kullan.. Allah kocanın yardımcısı olsun:) bol kazançlar virsinn:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…