Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın bende bugün eczaneden bunu aldım bu arada loreal yüz temızleyıcı yüzümde acayıp sivilce yaptı bıraktım eczanede sordum ne kullanabilirim diye yaşımı falanda söyledim bana babe nın temizleyicisini,peeling olarakta vichyden tavsiye etti.napsam bilemedim.yaşadığım yerde okadar ünlü markalar yok kı:a015:
bunu aldım çıktım daha denedmedım ama nasıl iyimidir acep.
6643.jpg

kızlar; bu sabunlar(her üçü de ) neye iyi geliyo yani selilüte falan iyi gelen var mıdır? bir de her aktarda bulabilirmiyiz ?

biberiye sabunu sadece sivilceyı kurutmaya yarar.eğer devamlı kullanırsa cildin çok kurur dedi bana eczanedeki bayan.bilemedimmm.ama ballı sabun alacağım.

kızlar; bu sabunlar(her üçü de ) neye iyi geliyo yani selilüte falan iyi gelen var mıdır? bir de her aktarda bulabilirmiyiz ?

canım bunlar değil de bu markanın selülit sabunları da var, böyle masaj başlığı şeklinde, girintili çıkıntılı. :nazar:

annem bir melek canım inşallah bunlar iyi gelir de vichy eczanelerde satılan 1 marka zaten, orda da vardır canım ya büyük eczanelerde :sm_confused:

canım bunlar değil de bu markanın selülit sabunları da var, böyle masaj başlığı şeklinde, girintili çıkıntılı. :nazar:

annem bir melek canım inşallah bunlar iyi gelir de vichy eczanelerde satılan 1 marka zaten, orda da vardır canım ya büyük eczanelerde :sm_confused:

canım bu aldığım ten rengi matlaştırıcı nemlendirici.ya işte vichy şampuan kullanıyorum zatende acaba kullanan var mı dedim babe nasıl bilginiz var mı pekı kullnana var mı

kızlar ben geldim:eek:
bi koşu duşumu aldımkaydirigubbakcemile2
rujların markası avon biri twinkle pink diğeri sparkling warm rose
canım sabunların markası bagno di roma ve tarçınlıyı biraz önce test ettim sonuç güzel:lepi:
duş jeli yerine kullandım ve gerçektende çok güzel bi kokusu varr ve cildimi kurutup gerginleştirmedi kokusuda gerçekten süperr:jeyyar::jeyyar:

cimg2146ov0.jpg

w640.png

cimg2137gd6.jpg

w640.png
farawayim bir iki sıkımlık kalmış:S
cimg2141lk5.jpg

w640.png

cimg2145nz5.jpg

w320.png

Sizlerin kadar çok şeyim yok kullanmıcam şeyleri almak istemiyorum onun için bu kadar az gerçi içlerinden daha kullanamadıklarımda var ama olsun:)
ojelerimde azdır çünkü sürekli kırmızı oje alırım ve sondaki ojemi çok seviyorum bittikçe hep o rengi alıyorum:)

kizlar maasallah bir günde cocmusunuz, hepiniz iyi günlerde kullanin ürünlerinizi

bu arada bahsettigim catrice marka hakkinda internette arastirma yaptim ve hep iyi ve olumlu yorumlar okudum alip deniyecegim ürünlerini :))))

kızlar çok teşekkür ederim bu sabunları mutlaka denemeliyim en kısa zamanda alim deneyimlerimi yazarım
ben hepinizi çoook seviyorummmmm

kızlar çok teşekkür ederim bu sabunları mutlaka denemeliyim en kısa zamanda alim deneyimlerimi yazarım
ben hepinizi çoook seviyorummmmm

Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

kızlar dermokil in ürünlerini deneyen var mı? bir dergiye 1 kullanımlık kil maskesini koymuşlar, dün denedim de iyi gibiydi :sm_confused:

neutrogenagozmakyajtemibz8.jpg

ben de bugün bunu aldım. göz makyajımı temizleyici mendille ya da normal kremlerle temizliyordum ama bugün bunu kullanınca farkı hissettim :) rimelim falan pit diye çıkıverdi mis gibi oldu gözüm ve göz çevrem. çok yağlı da değil umduğumu buldumcokacimcoook

X