Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ysl rouge volupte extreme coral ve red temptation..red dedigine bakma barız nar cıcegi dudakta canım.
ben bu seriye feci taktımmmm,herkese onerıyorum.fecı kapatıcı ve parlak

bu extreme coral,fotoda fazla turuncu cıkmıs

YSL-Rouge-Volupte-Extreme-Coral.jpg

bak red temptationda asagıda sagda

3001891561_af8b9ae548_o.jpg

off süper renklerrr:1shok:

donutum renkler harika turuncu gibi olan tam aradıgım işte mercan rengi ay süper nerden bulurum bu seriyi canım ysl markamı tatlım valla cahilim az :)))

donutttttttt bu ysl sevilde tekin acarda felan varmı bu markayı bilmıyorum renklere bayıldım senınkılerde cok güzel canım cok tşk ederim güle güle sür:))))) o pembe olanın nosu kaç peki guerlain ide aldım listeye deneyip ona göre seçim yapmam lazım ))

ysl rouge volupte extreme coral ve red temptation..red dedigine bakma barız nar cıcegi dudakta canım.
ben bu seriye feci taktımmmm,herkese onerıyorum.fecı kapatıcı ve parlak

bu extreme coral,fotoda fazla turuncu cıkmıs

YSL-Rouge-Volupte-Extreme-Coral.jpg

bak red temptationda asagıda sagda

3001891561_af8b9ae548_o.jpg

DONUUUTTTTT bunların hepsinden istiyorum ama beeeennnnnnnnnnnn delikafadulden zemuszemus

saol canımmopuyorumnanaktan
allık kullanamıyorum henüz ama işte özendim,bulunsun dedim boshayallersmile
heheh sende bendensin o zaman :p
ay birde bunu paylasıcammmmmmm nar cıcegı degıl ama sahanedir,gunluk rujumdur kendısı

28kirk5.jpg
şahaneee bayıldımmmmmm
ay birde buuuuuuuuuuuuuuu nasıl unuturumm,buda gunluk sahane bır mercan
guerlain 559 no

jg31nl.jpg

buda süpermiş yawwww ruj alasım geldi pek kullanamıyorum yaaa

donutttttttt bu ysl sevilde tekin acarda felan varmı bu markayı bilmıyorum renklere bayıldım senınkılerde cok güzel canım cok tşk ederim güle güle sür:))))) o pembe olanın nosu kaç peki guerlain ide aldım listeye deneyip ona göre seçim yapmam lazım ))

canım sevilde tekin acarda sephorada var hep..pembe olan stick glosslardan corail des mers adı canım.nosu sanırım 902 ydi.ama adından eminim

DONUUUTTTTT bunların hepsinden istiyorum ama beeeennnnnnnnnnnn delikafadulden zemuszemus

bende nerdeyse hepsını aldım canım yaaa,sorma butcem gocmustu

Tek kelimeyle harikaaaaaa, numarası nedir bunun??? Son yüklediğin de harikaaa donuuuttt sen ne yaptııınnn opuyorumnanaktan

canım corail des mers stick glosslardan

heheh sende bendensin o zaman :p

şahaneee bayıldımmmmmm

buda süpermiş yawwww ruj alasım geldi pek kullanamıyorum yaaa

alısveris seytanıyım demıstım ama dimi ben kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

donutum fiyatları çokmu yüksek gözüm korktu azıcık bayılırım dedim ama çok bayılmam dimi kaydirigubbakcemile3 eyvahedigeldismile

ne demek ben bayılıorum bırılerı bırsey alsın,bende alayım tabi :)))))))))))))))

opuyorumnanaktan

en son o dudaklı kadındaki mercan rengini çok beğendim , bi de pembe olan yine dudaklı kadındaki,inş. mac değildir ney o donut burda mac yokta ohaoldumsmile
o kız dudaklarıyla beni bi öpse tüm yüzümü kapsar heralde laelaelaelaelae

en son o dudaklı kadındaki mercan rengini çok beğendim , bi de pembe olan yine dudaklı kadındaki,inş. mac değildir ney o donut burda mac yokta ohaoldumsmile
o kız dudaklarıyla beni bi öpse tüm yüzümü kapsar heralde laelaelaelaelae

ay dudaklı ne demek Allahım cok guldurdun beni kaydirigubbakcemile3
en sondaki mercan rengi olanı guerlain no 559 canım corail passion

o pembesi olan da stick glosslardan guerlainin no 902

X