Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

saol bebişim ama kesmek zorundayım sevgilim pek sevmiyo uzun tırnak çünkü tepemin tası atınca cimcik atıom canı yanıyomuş kaydirigubbakcemile3sositososito

bence sen bu gidişle alamıycan kız ne zaman görsem alcam diosun kaydirigubbakcemile3
keşke istanbulda olsaydın elcayı alt üst ederdikolumunekankayizsmile

artdeco farlarından aldım

birde rimelini

vazgeçemediğim marka

oy oy züper güle güle kullan yalnız nie hep aynı numero aldın bebekimbilmiyorumkismile

sebamed güneş losyonu hakkındaki fikirlerim;
ilk sürdüğümde yağlı gibi duran yüzüm beni dehşete düşürmüştü ama aradan 20-30 dakika geçince (ki güneşe çıkmadan en az 20 dk önce sürülmeli diye biliyorum) yağlılıktan eser kalmadı
yüzüm tamamen emdi ve yumuşacık oldu...
herhangi bir ağırlık hissetmedim cildimde.
terleyince de akma,birikme yapmadı...
sonuç olarak memnun kaldım :dance:
ama şunu da belirtmek isterim; akne tedavisi gördüğüm için cildim bu ara fazla kuru.
sizin ciltler yağlı ise bu losyon sizde nasıl olur ona garanti veremiyorum.
benimki kuruluktan kaşınma evresinde,o yüzden bana süper geldi , yumuşattı ve hiç kaşınmadım:icecream:

güle güle kullan canım çok pis kıskandım yaaa hemen gidip bişiler almam lazımmm amaaa ya bu farlar biraz fazla ve aynı değilmi ? bu aradaguclubacismilebayanssulusmilebayanssulusmile

teşekkür ederim canım.daha iyileri senin olsun..sorma canım.eşimde aynısını söyledi.ne yapayım.ve bu renkleri çok seviyorum.renkerl biraz benziyor.ama sürünce farklı olduğu anlaşılıyor.evde mavisi de var kaydirigubbakcemile2

hepiniz güzel günlerde kullanın şekerler çok güzeller....
tembeltospa pink allıktan bende de var ama rengi hiç vermiyo bende, sen memnunmusun canım...
donutum mercan ve nar çiçeği tonlarına bende bayılıyorum ama hiç tonu yakalayamadım bildiğin varsa bana o tonlarda ruj önerirmisin....))
ıfbrls canım o rujun nosunu bi yazarmısın markası diormu onun, çok güzelmiş rengi
bu arada mac in rujlarını begenmedim ben ya sürümü ve duruşu hiç hoşuma gitmedi sürünce dudagı kapatmıyo bile hiç hoşlanmadım dip not geçeyim dedim ojeleri de tuhaf 3 4 kat sürmek gerekiyo sulu boya gibi bişey aklinialirimsmile ama allıklarına diyecek lafım yok

hiliba güle güle kullan canımmmm zemuszemus

teşekkür ederim canım.daha iyileri senin olsun.

biraz far almısın sanki canım kaydirigubbakcemile3
gule gule kullan

teşekkür ederim canım.aynen eşimde öyle dedi :)

teşekkür ederim canikom.27 sinin biri bana diğereikiside yengemlere aldım..

ay o zaman parayı bayılacaksınn akla zarar amana amannnnnnn o zaman sana onerı verebılırım :)))
alısverıs seytanıyım ben :))))))))))

teşekkür ederim canım.daha iyileri senin olsun.

teşekkür ederim canım.aynen eşimde öyle dedi :)

teşekkür ederim canikom.27 sinin biri bana diğereikiside yengemlere aldım..

ah bu benım erkek beynım kaydirigubbakcemile3

hehehe doru dion lattem yaaa keşike istanbulda olsam beraber batardık heheh ben kremler bitmeden arayışa geçtim sonrada indirimden önce bitti bend body shop indirimine dayanamadım napayım nasılsa kaçmıolar alırım yaww :))))
elcaya gitmek için istanbula gelcem valla sırf didiklemek için
senin cilde iyi geldiyse normal cildi bile vıcık vıcık yapar bence hehehe
benim cildim kırıştı zaten
ne önlemi artık yahu :)
aaaa önelem alcan canım benim masaj yapcan falan filan maske bakmak lazım sonra kırış kırış olmasın
hehehe canım yaaa bütün tonlarını almışın gibi duruo tam bir far delisi gördüm seni bütün farlarının resmini çekde bi şok geçirelim bende resim çekip koycam hiçbişi yok bende hehe

herkes cicislerini ii günlerde kullansın kuşlarımm a.s. Şeniz

ben de o fırça bozmasını iade edip bu ikisini aldım :icecream:

açılı allık fırçalarını merak ediyordum,bakalım nasıl oluyormuş :dance:
diğerinin de iki uçlu olması hoşuma gitti:smiley-cool:

hehe olabilir kaydirigubbakcemile3

Canım Givenchy, Rouge Interdit serisi numarası 46 (rose impression)

bayanlar bi şi sorcam
problemli ciltler için vichy ürünlerinden kullanan var mı ? (eczacı ,yeşil serinin problemli ciltler için olduğunu söyledi )
cuma günü uzmanlarına test yaptırcam da
muhtemelen ürün önercekler
saf gibi atlamiyim her öneriye :1shok:

canım bi alırken kullandım renk verdi ..
yarın fondoten üstüne denicem ama öle yogun bi rengi yok zaten ..
hafif pembe simli ..
bende öle bişe istiyodum
daha fazlasına önlem canım benım
haha
tatlışım benim kırışabilcek tek yerim göz altlarım oda kırıştı
daha fazla ilerlemesini engellemek şart tabi ..
yüz ve vücutta kırışıklık ileriki yaşlarda ancak olur epey ileride ama cildim kırışmaya müsait deel

vichy önceleri kullandım pek bi performans alamadım
çevremde kullananlarda öyle canım

tamam donutum sen ver öneri:)))))))) napalım artık bayılıcaz.... akannehir

ysl rouge volupte extreme coral ve red temptation..red dedigine bakma barız nar cıcegi dudakta canım.
ben bu seriye feci taktımmmm,herkese onerıyorum.fecı kapatıcı ve parlak

bu extreme coral,fotoda fazla turuncu cıkmıs

bak red temptationda asagıda sagda

2sinden de var bende çok güzel yumuşacık güle güle kullan canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…