Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar güneş ürünleri indirime girmiş strawberyde bu biothermin 30 faktörlü kremini alayım diorum 25 tl :)

Biotherm Kırışıklık Karşıtı Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi SPF30 adı bu :)

sen bilirsin ama bu ara çoğu mağaza indirimde türkiyedeki satış fiyatlarınada bak istersen belki taksitle alma şansın olur uygun fiyata

kızlar meraba size birşey sorucam
şimdi ben normal fondoten kullanıyorum
fakat üzerine pudra kullanmıyorum
makyajı sabitlemek ve daha düzgün durması için cildimin
saydam pudra kullanmayı düşünüyorum
saydam pudra renk vermiyor dimi arkadaşlar

donutcım bence fazla pahalı gibi ama sen bilirsin sürme değilde eyeliner düşünürsen cecilede çok harika renkli eyelinerlar var fiyatlarıda uygun hani nemlendirici pudra kapatıcı falan olsa neysede bir sürme için çok pahalı bence

evet bendo yuzden degermi acaba dıye dusundum

hahahaha mürebbiyemiiii tahmin edebiliyorummmmmm neyse evet öğlende alırsın canımm :))))

walla baktım da bir sürmeye o kadar çok para verilir mi düşünmek lazım daha önce kullandığın bişi mi ilk defamı alcaksın canım toz sürmeler için zor diolar ama?

bır kez kullandım,becerebılıyorum.bunun ıcınde ısıltılar falan varya o beni cezbetti biraz

kızlar güneş ürünleri indirime girmiş strawberyde bu biothermin 30 faktörlü kremini alayım diorum 25 tl :)

Biotherm Kırışıklık Karşıtı Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi SPF30 adı bu :)

biotherm iyidir ya,dusunebılırsın tatlım

kızlar meraba size birşey sorucam
şimdi ben normal fondoten kullanıyorum
fakat üzerine pudra kullanmıyorum
makyajı sabitlemek ve daha düzgün durması için cildimin
saydam pudra kullanmayı düşünüyorum
saydam pudra renk vermiyor dimi arkadaşlar

evet canım bitiş pudrası da denıyor,loose powder da kullanılıyor.

valla mesela saydam yeşili var,kırmızılıkları notrluyor,saydam seftalisi var belirsiz bir canlılık verıyor..ama tabi sırf saydam beyaz olanıda var.tercihin gore artık

bunu aldım bayanlarrr bond girl vücut losyonu süpermişş :)
güle güle kullan canım parfümünüde al koku kalıcı olsun :)
sen bilirsin ama bu ara çoğu mağaza indirimde türkiyedeki satış fiyatlarınada bak istersen belki taksitle alma şansın olur uygun fiyata

valla canım daha önce de dediğim gibi taksiti sevmem tek slip çalışırım ben :)) fiyatıda uygun denemiş olurum hem merak ediodum olmadı plajda kullanırım :)

ay evet haklısın,hay aklınla bin yaşaa

ya corap pakette guzeldı,bir giydim aynen murebbiye corabı.evet etek giydim kaydirigubbakcemile3

kızlar sizce bunu alayım mı? bu paraya deger mi?

http://tr.strawberrynet.com/makeup/guerlain/terracotta-loose-powder-kohl-liner/51561/#DETAIL

yada direk gidip shedia toz surme mi alayım ?

http://img03.blogcu.com/v2/images/editor/b/a/k/bakimlikadin/703962220141407_1261837062.jpg

var mıdır size akma , kalite farkı cok fazla ?

sheida sürmeyi hiç önermiyorum canım

ben geçen yıl almıştım watsonstan kalıcı değil ayrıca hacı sürmelerindeki gibi buğulu bir görüntü vermiyor :) ayrıca sürmenin aplikatöründeki başlık da hemencik kırılıyor süremiyorsun bile

valla hacı sürmesi alsan çok daha memnun kalırsın canım bence hem de sheida dan bile ucuz:)

ben bu sene sürmüyorum lens kullandığım için

guerlain i denemedim hiç ama uzun süre kullanılabildiği için toz sürmeler çok da pahalı değil bence

ama sakın gidip de sheida ya 15 lira verme onun yerine guerlain e 50 lira ver daha iyi illa alacaksan :)

kızlar buda renkleri

Terracotta-kohl-1.jpg

güle güle kullan canım parfümünüde al koku kalıcı olsun :)

valla canım daha önce de dediğim gibi taksiti sevmem tek slip çalışırım ben :)) fiyatıda uygun denemiş olurum hem merak ediodum olmadı plajda kullanırım :)

bu da benden :))) bende butcemı bılemıorum taksıt yapınca canım

sheida sürmeyi hiç önermiyorum canım

ben geçen yıl almıştım watsonstan kalıcı değil ayrıca hacı sürmelerindeki gibi buğulu bir görüntü vermiyor :) ayrıca sürmenin aplikatöründeki başlık da hemencik kırılıyor süremiyorsun bile

valla hacı sürmesi alsan çok daha memnun kalırsın canım bence hem de sheida dan bile ucuz:)

ben bu sene sürmüyorum lens kullandığım için

guerlain i denemedim hiç ama uzun süre kullanılabildiği için toz sürmeler çok da pahalı değil bence

ama sakın gidip de sheida ya 15 lira verme onun yerine guerlain e 50 lira ver daha iyi illa alacaksan :)

super oldu bu bılgıyı verdıgın canım.kullanmıs birinden duymak en dogrusu.
hac surmelerini nerden bulacagım ben pekı ? akar mı onlar ? nasıl begenıyor musun ?

anladım canım teşekkür ederim sağolun

ne demek tatlım

donutcum sen beğenmişsin fazlasıyla renklerin hepsi süper makyajına en çok ne uyarsa onu al bence
ben en çok secret glow ve aqua bleuyu sevdim yaww

super oldu bu bılgıyı verdıgın canım.kullanmıs birinden duymak en dogrusu.
hac surmelerini nerden bulacagım ben pekı ? akar mı onlar ? nasıl begenıyor musun ?

canım hacı sürmelerini mısır çarşısından almıştım ben

memnundum canım akma gibi bir problem yaşamadım

özellikle toz sürmeyi sürdükten sonra yüzünü yıka kuruladıktan sonraki görüntü çok tatlı duruyor buğulu bir görünüm veriyor

ama lens kullanıyorsan çok dikkat et canım

Kızlar bugün A-101'e Seda Sayan kozmetik ürünleri gelmiş hemde indirimdeydi
Gittim aldım geldim hemen foto ekliyim dedim ama sadece maskarasını kullandım 1,95TL'ydi merak ettim en kötü ihtimalle deneyip atarım zaten ucuz dedim ama fiyatından beklediğimden çok çok daha iyiydi.hem dolgun gösterdi hemde kirpiklerimi uzattı.
Diğer ürünleri denedikçe yazarım.
Bide dalan diye bi krem aldım onu da denemedim daha...
Var mı başka SDSYN ürünlerinden alan sempatiksalakcinni

1496.jpg

canım hacı sürmelerini mısır çarşısından almıştım ben

memnundum canım akma gibi bir problem yaşamadım

özellikle toz sürmeyi sürdükten sonra yüzünü yıka kuruladıktan sonraki görüntü çok tatlı duruyor buğulu bir görünüm veriyor

ama lens kullanıyorsan çok dikkat et canım

canım bakayım o zaman,o kullandıgının markası neydi senin ?
o referans olsun bana :)

ama siyahda çok normal duruo canım benim değmez o zaman verdiğin paraya başka markalaırın dene bence

dogru dıorsun canım,acele etmeyeyim.su mısır carsısına falanda bakayım,bana gezmek dolasmak olsun :))

Kızlar bugün A-101'e Seda Sayan kozmetik ürünleri gelmiş hemde indirimdeydi
Gittim aldım geldim hemen foto ekliyim dedim ama sadece maskarasını kullandım 1,95TL'ydi merak ettim en kötü ihtimalle deneyip atarım zaten ucuz dedim ama fiyatından beklediğimden çok çok daha iyiydi.hem dolgun gösterdi hemde kirpiklerimi uzattı.
Diğer ürünleri denedikçe yazarım.
Bide dalan diye bi krem aldım onu da denemedim daha...
Var mı başka SDSYN ürünlerinden alan sempatiksalakcinni

1496.jpg

aaaaaaa ben hıc duymadım,soka girdim vay seda vay :)))

gul gule kullan canım

donutcum valla hashmi miydi hashema mıydı neydi öyle bi adı vardı sempatiksalakcinni

ama sen gittiğinde toz arap sürmesi ya da toz pakistan sürmesi dersen büyük ihtimal o markayı verirler canım genelde en çok o satılıyo

madam_tosbaa güle güle kullan sekercim
seda sayanın ürünleri varmıydı :)
buarada A-101 neresi ki bilmiyorumkismile

X