Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay hemen cıkarıorlar,eline verıorlar.onu alsın ılk once :)

ama dur sımdı edıt edıorum mesajımı nakıt ındırımı ıle 58 e almısım.sevilde 68 gorunuor su anda

süpermiş sevil kartla o kadar indirim çok iyiymiş bende clinique fiyatlarını merak ediyorum pudrasını almak istiyorum

sonunda avon siparişlerim geldi:dance:

ve ben çoookk mutluyum çünküüüü eyeliner diye aldığım 2 ürün de dipliner fırçasına sahip
kalın ve sert...
mor olan daha çok lila renginde ve mat dursa da çok hoşuma gitti...
yeşil olan ise metalik ve aynen göründüğü gibi yoğun bir fıstık yeşilinde...

diğer bir ürün olan ruj,katologta daha çok mürdüm renginde görünüyordu
ben de adını okumadan ,sadece resmine aldanıp balıklama atlamıştım
rengi kırmızı çıktı :roflol: ama iyi ki atlamışım çünkü mat bir kırmızı ve bende sadece 1 tane canlı kırmızı vardı
iyi oldu,süper oldu , bayıldım wallaa:icecream:

diğeri ise kuru ve yıpranmış saçları nemlendirici şampuann a.s.

bende dun bunu aldim ama istedigim gibi performansi yok faka kokusuna hayran kaldim.
429_7456.JPG

resim alintidir.

süpermiş sevil kartla o kadar indirim çok iyiymiş bende clinique fiyatlarını merak ediyorum pudrasını almak istiyorum

evet nakıtte ozellıkle bayagı ıyıye gelıor canım

Saol canım benim baktım bende sölerim artık :))))

rica ederim tatlım

ve ben çoookk mutluyum çünküüüü eyeliner diye aldığım 2 ürün de dipliner fırçasına sahip
kalın ve sert...

rengi kırmızı çıktı :roflol: ama iyi ki atlamışım çünkü mat bir kırmızı ve bende sadece 1 tane canlı kırmızı vardı

gule gule kullan sevgili kontess

bende dun bunu aldim ama istedigim gibi performansi yok faka kokusuna hayran kaldim.
429_7456.JPG

resim alintidir.

bende dove pek sevmem esaseında,gule gule kullan canım

kalın ve sert...

gülew güle kullan canım bence kreminied alsaydın şampuanın ya da bu ayki bademli seriye güzel diyolar onunda kremini alabilirsin :) şanslıymıın güzel çıkmış aldıkların valla :))) benim çoğu duruo öleee :KK43:
429_7456.JPG

resim alintidir.

güle güle kullan canım

günaydın kzılar iyi sabahlar herkese bayanssulusmile

öğlen arası yeni bir çorap alma şansın olur belki

ay evet haklısın,hay aklınla bin yaşaa

hehehe eeee neden sinirliisin ki etek mi giydin?

ya corap pakette guzeldı,bir giydim aynen murebbiye corabı.evet etek giydim kaydirigubbakcemile3

kızlar sizce bunu alayım mı? bu paraya deger mi?

http://tr.strawberrynet.com/makeup/guerlain/terracotta-loose-powder-kohl-liner/51561/#DETAIL

yada direk gidip shedia toz surme mi alayım ?

http://img03.blogcu.com/v2/images/editor/b/a/k/bakimlikadin/703962220141407_1261837062.jpg

var mıdır size akma , kalite farkı cok fazla ?

ya corap pakette guzeldı,bir giydim aynen murebbiye corabı.evet etek giydim kaydirigubbakcemile3

http://tr.strawberrynet.com/makeup/guerlain/terracotta-loose-powder-kohl-liner/51561/#DETAIL

http://img03.blogcu.com/v2/images/editor/b/a/k/bakimlikadin/703962220141407_1261837062.jpg

rica ederim canım bişey değil bende üzerimde sinir oldugum bir kıyafet varken enerjim düşer boyle sinir olurum o yuzden ne yap et oglen arası güzel bir çorap al ve giy o gri çorabıda imha et çünkü çekmecede eline her gelişinde sinir olursun

rica ederim canım bişey değil bende üzerimde sinir oldugum bir kıyafet varken enerjim düşer boyle sinir olurum o yuzden ne yap et oglen arası güzel bir çorap al ve giy o gri çorabıda imha et çünkü çekmecede eline her gelişinde sinir olursun

haklısın aynen oyle oluyor canım :)

donutcım bence fazla pahalı gibi ama sen bilirsin sürme değilde eyeliner düşünürsen cecilede çok harika renkli eyelinerlar var fiyatlarıda uygun hani nemlendirici pudra kapatıcı falan olsa neysede bir sürme için çok pahalı bence

hahahaha mürebbiyemiiii tahmin edebiliyorummmmmm neyse evet öğlende alırsın canımm :))))
kızlarrr ??
ne diyorsunuz??
1065.jpg

walla baktım da bir sürmeye o kadar çok para verilir mi düşünmek lazım daha önce kullandığın bişi mi ilk defamı alcaksın canım toz sürmeler için zor diolar ama?

kızlar güneş ürünleri indirime girmiş strawberyde bu biothermin 30 faktörlü kremini alayım diorum 25 tl :)

Biotherm Kırışıklık Karşıtı Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi SPF30 adı bu :)

X