Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

dün bu pudrayı beğenmiştim,ışıl ışıldı,dayanamadım görüldüğü gibialsanaalsanasmile allık olarak kullnmayı düşüorm pudra olarak çok çok koyu kalır banaopuyorumnanaktan
güle güle kullan canım...
Güle güle kullan canım rujun rengi çok hoşmuş...
Roseangel cım bayıldım cliniqlere güle güle kullan
Sağol canım benim...
April sağol tatlım...

Sağol tatlım gerçekten pinkin rengi allık olarak muhteşem duruyor...

cicileriniz çok güzel bayanlar,hepiniz güle güle kullanın.ben para biriktirme aşamasındayım,şehir dışına çıktığımda tavsiye ettiğiniz ürünleri toparlayıp gelicem inş.özellikle cecile 7li farlarından 2 seri almayı düşünüyorum:asigim:

akidracığım,evet akmıyor..teşekkürler canım..
RoseAngeL ,çok teşekkür ederim.
sevdiğim tonlar genelde bu renklerden oluşur benim.
seninde bronzer allığın çok güzelmiş.
güle güle kullan aldıklarını.
diğer arkadaşlar, sizlerde aldıklarınızı güle güle kullanın.

roseangel o allık lar ne hoş öyleboshayallersmile
mini ışıl ışıl parlıyor ,allık olarak ta hpş durur haklısın bayanssulusmile
okypete
siyah kalemini bende kullanıyorum flormarın gözümün içine ve hiç akmıyor ,bende memnunum
hepiniz güle güle kullanın hanımlaropuyorumnanaktan

canlar bi de bana dudak kalemi önerseniz,nude ya da pembemsi olabilir dudağımı belirgenliştirecek bişiybayanssulusmile

karagözlüm güle güle kullan canımopuyorumnanaktan

flormar 201
emily 203 tavsiye ederim..ikiside nude bir pembe..özellikle 201 olan

Teşekkürler kızlar hepimiz güzel günlerde sürüp sürüştürelim...zemuszemus

Kızlar bunlarda benim dün campany store den aldıklarım...

Estee Lauder pink allık...
Estee Lauder bronzer allık...
Clinique far...
Mac mineral far...

gule gule kullan roseangelcim

dün bu pudrayı beğenmiştim,ışıl ışıldı,dayanamadım görüldüğü gibialsanaalsanasmile allık olarak kullnmayı düşüorm pudra olarak çok çok koyu kalır banaopuyorumnanaktan

hımm cok seksı gorunuyor,gule gule kullan canım

hule gule kullan okypete,aynı sekılde cecıle nin kalemını de cok ovuyorlar

Geçmişi okuyamadım ama bir arkadaş Cecile All Day Long göz kalemi tavsiye etmişti. Allah razı olsun o arkadaştan. Hayatımda kullandığım en güzel kalem diyebilirim.
Üstelik Cecile ürünlerinde kampanya varmış Hem indirimli hem de hediyeli.
Üç tane göz kalemi ve bir tane üçlü far aldım; ruj ve kalemtraş hediye ettiler...

Kızlar bunlarda benim dün campany store den aldıklarım...

Estee Lauder pink allık...
Estee Lauder bronzer allık...
Clinique far...
Mac mineral far...
canım bayıldım este allıklara süepr duruyorlar ikiside güle güle kullan :)

bencede süper görünüyor ço hoşmuş güle güle kullan
güle güle kullan canım lormar kalemi bende aldım gerçekten simsiyah tek sorun açarken zorlanıyorum ucu kalın oluyor inceltmek zor oluyo kalemi kullanamadan bitircem sanırım gerçekten yumuşacık ve çok kalıcı ben eskiden göz içine sürerdim şimdi aşağısına sürüyorum kirpik diplerine hiç akmıoyo sabah 7 akşam 7 duruo valla :)
bence denemen lazım 5,5 tlye aldım ben geçenlerde :)
güle güle kullan canım bende cecile almıştım bi kere kampanyayla kalmeleri gayet güzel bir de flormarı dene ultra black gerçekten süper

kadıköyde sorduğum parfümerilerde bile bilmiyorlar o ne diyorlar..istanbulda bulan bana haber versin lütfen nerden alabilirim flormar ultra black eyeliner?

canım ben böle tahtakale tarzı bir mağazadan aldım içinde herşey olan ama normal flormar satan yerlerde de olması lazım eğer bulamazsan flormar kullanıosan sitesinden alabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…