Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

banlattırcaksın beni kaydirigubbakcemile3 pazartesi bakarım kaldıysa yollarım canım

Canım rica ederim nedemek ne mutluki yardımcı olabildim bende az önce company store den geldim yeni çeşit gelmiş lattecim far bazları vardı ten renginde strada allıklardan vardı hala bende 1-2 parça bişi aldım kuzenimede kart çıkarttık resimleri eklerim latte sende ekle bakalım ne cicişler aldın canım...Teşekkür ederim izleyicim olduğun için bende hemen oluyorum izleyicin opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

başkası için kart alabiliyor muyuz acabasositososito
gerçi ben gitesydim bir arkadaşıma da kart almak istiyordum ama emin de değildim:1rolleyes:

hayırlısı olsun canım fazladn alsaydın bize gönderirdin yawww iyice iştahım kabardı :)

başkası için kart alabiliyor muyuz acabasositososito
gerçi ben gitesydim bir arkadaşıma da kart almak istiyordum ama emin de değildim:1rolleyes:

hayırlısı olsun canım fazladn alsaydın bize gönderirdin yawww iyice iştahım kabardı :)

Canım sanırım alamıyoruz çünkü kart almak için kişisel bilgiler formu dolduruyorsun ...

Son düzenleme:
kızlar yaaaa cecile nerde bulurum ??
az önce sihirligüzellik diye bir site keşfettim cecilenin ürünleri var
ama ne kadar güvenilir nasıl bir sitedir bilmiyorum:sm_confused:
eğer güvenilir bir siteyse allık fırçası beğendim ordafisfisfis

Canım sanırım alamıyoruz çünkü kart almak için kişisel bilgiler formu dolduruyorsun ...
cevabın için çok teşekkür ederim gene de deniycem:gitme:
bi cafelattemle görüşeyim olursa ona özel bilgilerimi de veririm:asigim:

canım hayır başkasının yerine alamıyoruz çünkü ben form doldururken kız beni uyardı kendi adınızamı başkasınamı alıyosunuz die bende kendi adıma dedim başkası için veremiyoruz dedi

RoseAngeLm gelmişmi yeniler pazartesi kesin gitmeliyim o halde zemuszemus

gene kredi kartının dibine vurduk yanebilmiyorumkismile

KIZZZLLLAAARRR TATLI PEMBE RUJ ıSTEYEN BıRı OLARAK YARDIM ıSTıYORUMMMM bilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile5

.Rica ederim canım eğer netten cecile almayı düşünüyorsan veya farklı bir marka süvari kozmetikten al derim fiyatları piyasaya göre daha uygun ve güvenilir bi site....

Bunlarda benim yeni aldiklarim..

maybelline ,max factor,gosh ve bazi markalarda 30 % indirim wardi..indirimden faydalandim biraz:)

Son düzenleme:
Tanrıçanın topiğinden tanrıçaya bi sor canımyerimseniben..o cecile far kullanıyor..b.köy de nerede olduğunu da bilebilir..belki capacity de falan vardır..gamyoncuiremsu

yok canım capacıtyde yok

KIZZZLLLAAARRR TATLI PEMBE RUJ İSTEYEN BİRİ OLARAK YARDIM İSTİYORUMMMM bilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile5

mac angelllllllllllllll,bak begendıgınız makyaj fotolarınada koydum

Bunlarda benim yeni aldiklarim..

maybelline ,max factor,gosh ve bazi markalarda 30 % indirim wardi..indirimden faydalandim biraz:)

canım gule gule kullan cıcılerini

canlar bi de bana dudak kalemi önerseniz,nude ya da pembemsi olabilir dudağımı belirgenliştirecek bişiybayanssulusmile

karagözlüm güle güle kullan canımopuyorumnanaktan

Güle gülekaydirigubbakcemile3 kullan karagözlüm..
cok tsk ederim cnm..opuyorumnanaktan

gülee gülee kullann canımm
tsk ederim cnm..opuyorumnanaktan
yok canım capacıtyde yok

mac angelllllllllllllll,bak begendıgınız makyaj fotolarınada koydum

canım gule gule kullan cıcılerini
sagol canim...opuyorumnanaktan
Canım güle güle kullan güzel günlerde sür sürüştür zemuszemus

canlar bi de bana dudak kalemi önerseniz,nude ya da pembemsi olabilir dudağımı belirgenliştirecek bişiybayanssulusmile

karagözlüm güle güle kullan canımopuyorumnanaktan
tsk ederim canim...opuyorumnanaktan

Minim güle güle kullan balım, Cecile ruj güzel demek, çok sevindim.:hooray:
Bioderma'nın da çok beğeneni var, umarım sen de seversin canım
opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…