Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

:lepi:
şekerciim bende bu markayı kullanırım memnunum dediğin gibi aynen..

hatta bunu kullanıyorum..tavsiye olunur..

tavsiyeler için çok saolun bebiklerimm.ben de hepsinden edinip deniycem en kısa zamandaa a.s. bi şey daha soriyim mii :asigim: wücud kremi olarak ne önerirsiniz? malum yaz geliyor. o sıcaklarda mis mis kokmak lazıma.s. avon'un yoğurtlu böğürtlenli kremini denedim ben,oriflame'ın freya'sını kullandım.üstüme böcükler yapıştı baharda filan :roflol: şimdi de rosense var...

Son düzenleme:

kontes ,bunun kokusu güzel..triple action cremelotion.kuru ciltler için..
ambalaj değişikliği oldu ama bu değiştimi bilmem ben bu kutuyu kullanıyorum..

kontes ,bunun kokusu güzel..triple action cremelotion.kuru ciltler için..
ambalaj değişikliği oldu ama bu değiştimi bilmem ben bu kutuyu kullanıyorum..
hımmm,peki bebişimmm,bi inceliyim ben onuu:kedi: ben de kuru cildim.yani wücud olarak.yoksa yüzüm yağdan parlıyo:gitme:

Güle güle kullan canım aldıklarını şu leke örtücü mineral setten id mineralsdede var belki onun açıklamasında vardır nasıl kullanıldığı :)
merciii cnmm:kedi:
bişi değil canım :)
benim kadar krem deneyen yoktur sanırım ben bu aralar duştan sonra bebek yağı kullanıyorum bacaklarım pul pul oluo ama yazın pek yağplı kullanmamak lazım toz çöp yapışır bacağa :)))elindekileri kullan bence bi ara hobbynin almıştım buğdaylıydı galiba o çok güzel gelmişti deneyerek bulmak lazım :)

PAndoşum güle güle kullan balım, ben de seviyorum ELF leri...zemuszemus
o kit hakkında bilgim yok malesef balım ama elf'in sitesinde bi forum bölümü var, İngilizcen varsa orada anlatılıyor olabilir tatlım...opuyorumnanaktan

Ben de kışın Dove Silk stick deo kullanıyorum, kokusu harika, zaten kışın pek terlemeyiz ya, leke de olmuyor böylece.:lepi:
Yazın Nivea sticklerini daha çok seviyorum, leke olmuyor, bu so çıkan Calm and Care olanı denemek istiyorum.
bayanssulusmile

pandoram ne güzel görünüyorlar, bende gecen elfden siparis verecektim sonra dedim nede olsa fiyatlar hep ayni newslettere abone oldum belki mail ile kampanya falan gelir diye ama yok hic birsey gelmiyor
fircalar nasil memnunmusun? bende firca düsünüyorum cünki

bunlarda benden, okuldayim resim cekemicem yinede elemek istiyorum, resimler alintidir yani

bu clinique pudram bilmiyorum artik nasil henüz kullanmadim dün aldim, douglasda kücük boy satiliyordu 8 Euroya 3,7 g bana yeterde artarda

buda agnes b. den pudra cok begendim, arkadasim kendine almis rengi acik gelmis bana hedaye etti

buda dusch das deodorantim herzaman icin favorim

canım benim güle güle kullan herbişeyinizemuszemus

arkadaşlar şu sımaş nasıl bişey olduğunu anlamak için google yazdım ama bişey çıkmıyor biri beni aydınlatırsa sevinirim

kızlar güle güle kullanın cicilerinizi hepsi çok güzel opuyorumnanaktan 100 mesaja ulaşayım bende koyucam cicişlerimi zemuszemus

Merhaba bayanlar bende koyu bir makyaj hastasıyım ve elimden geldiğince kalitesine önem veriyorum. Yaklaşık 4 yıldır da L'Oréal, Dior, Yves Saint Laurent, Clinique Ve bir marka daha var yazılısını tam hatırlaymadım. Bunları kullanıyorum L'Oréal'in malzemelerinden memnundum ama beni tam anlamıyla tatmın etmıyordu. Neyse çok uzatmadan bu sene annem ve abimin 3-4 ülkeye birden yurtdısı gezileri oldu. Benim merakımı bildikleri için oralardan bana bu markaların fondoten rimel eyelıner pudra allık parfum vs.. getirdiler hep.

Demek istediğim Türkiye'de satılan aynı marka aynı ürün bana fransa ve ispanyadan ve amerikan gelen ile arasında dünya fark var! Ben sebebini anlayamadım sahte mi kalitesiz mi? Ama Türkiyeden aldıgım pudra ile hediye gelen diğer pudra aynı marka aynı isim olmasına rağmen dünya fark var. Bunu sizlerle paylaşmak istedim.

tatlı gaci canım 4-5 günde geldi ,lineri begendim koyu renkil ve sürümü kolay ...
seyhan fırçaları nette çok övüyorlar ,henüz ben kullanmadım ,kapatıcı fırçası aldım ben ,pek bir minik... ilk kez fırça kullanıcam kapatıcı sürerken ,bende bu konuda deneyimsizim ,o da pek bir uçlu nasılolacak bilmem CADIARZU
magrenta araştırayım canım ,sağol..
april ,iyiki söyledin bilmiyordum ,bakınayım ...
Şeniz
tanrıça ve diğer arkadaşlar opuyorumnanaktan

arkadaşlar bu arada elf studio ürünlerinde %20 kampanyası başlamış ,bilginizekaydirigubbakcemile5

blacksiya yazdigin yazi cok ilgin gercekten ama dogrudur yani cünki sonucta üretimler hep farkli yerde sadece patent ayni

pandoram kullan bakalim insallah memnun kalirsin, o concealer fircasi dediginin minikligi sanirim yüzdeki ufak kizariklik sivilce gibi sorunlar kapatmak icin, ama normal concealer fircalari mesela göz alti icin kullanilanlar aldigin o diger firca gibi fircalarla sürülüyor, ya almanya sayfasinda 20% indirim yok malesef

Yani yurtdışından gelenler daha iyi mi diyorsun.CADIARZU
.
Bunu duyuyorduk zaten..hatta bildiğimiz dove sabun markasında bile, bu fark varmış..yurtdışından alınanla buradaki farklı demişti bir tanıdık..

Yani yurtdışından gelenler daha iyi mi diyorsun.CADIARZU
.
Bunu duyuyorduk zaten..hatta bildiğimiz dove sabun markasında bile, bu fark varmış..yurtdışından alınanla buradaki farklı demişti bir tanıdık..

Ewet kesinlikle y.dışından gelenler çok daha iyi çok fark var. Bu sebepten artık alabilirsem Yurtdışı sitelerden sipariş vermeyi planlıyorum tabi kargo ücretleri uçuk olmazsa..

Ewet kesinlikle y.dışından gelenler çok daha iyi çok fark var. Bu sebepten artık alabilirsem Yurtdışı sitelerden sipariş vermeyi planlıyorum tabi kargo ücretleri uçuk olmazsa..

netten alışverişte, bazen aynı marka, kargo dahil olmak üzere yarıyarıya ,bazen 3/2 fiyatına geliyor..kargo ücr.olmasına rağmen hesaplı..örn.32 tl lik ruju ,netten12 tl ye aldım..aklinialirimsmile:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…