Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar şu sımaş nasıl bişey olduğunu anlamak için google yazdım ama bişey çıkmıyor biri beni aydınlatırsa sevinirim

"sımaş" dediği "smashbox" olabilir mi acaba? bende tam bilmiyorum..Sabun hanımın söylemleri bunlarkaydirigubbakcemile2 Sabun hanııım!! aydınlatın bizi nedir bu "sımaş" ?kaydirigubbakcemile5

ben kozmetik alışverişimi yurt dışından yapıyorum artık ,hatta yeni baştan düzdüm diyebilirim ..o kadar çok ürün aldım ve hiç sorun yaşamadım ... çok ta kaliteli ürünlerdi ...
birde şu var ; gg de beğendiğim bir kozmtiğin fiatı 40 tl idi hemen alı ,yurt dışı sitelerde daha uygun ,40 tl dediğini ürünlerin bir çoğunu ben yurt dışı sitelerden 15- 20 tl ye aldım kargo dahil ..ve hiç sorun yaşamadım ...orijinal barkodlu idi..zaten aldığım ürünlerin de çakması yok, bildiğim kadarıyla...ama sonuç itibari ile kullanırken de sorun yaşamadım ,aksine severek kullanıyorum... zaten gg deki satıcıların hemen hemen hepsi o yurt dışı sitelerden alıp ,15 tl gg de bize onları 30 -40 tl ye satıyorlar...

ben kozmetik alışverişimi yurt dışından yapıyorum artık ,hatta yeni baştan düzdüm diyebilirim ..o kadar çok ürün aldım ve hiç sorun yaşamadım ... çok ta kaliteli ürünlerdi ...
birde şu var ; gg de beğendiğim bir kozmtiğin fiatı 40 tl idi hemen alı ,yurt dışı sitelerde daha uygun ,40 tl dediğini ürünlerin bir çoğunu ben yurt dışı sitelerden 15- 20 tl ye aldım kargo dahil ..ve hiç sorun yaşamadım ...orijinal barkodlu idi..zaten aldığım ürünlerin de çakması yok, bildiğim kadarıyla...ama sonuç itibari ile kullanırken de sorun yaşamadım ,aksine severek kullanıyorum... zaten gg deki satıcıların hemen hemen hepsi o yurt dışı sitelerden alıp ,15 tl gg de bize onları 30 -40 tl ye satıyorlar...

aynen pandoşum..
Bende artık yurtdışı sitelerinden almaya devam edicem..
vereliniortak

Kızlar ebay de kozmetik ürünlerinizi aldıgınız güvenilir bir satıcı varsa bana özel mesaj atabilir misiniz:hulya:

Bunlarda benim cicilerim..Diorskin pudra ve clinique allıkzemuszemus

Eklentiler

• $310320101666.jpg
    $310320101666.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 42
  • $310320101667.jpg
    $310320101667.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 43
arkadaşlar açık pembe ruj istiyorum böle simli değil ama günlük dudak rengine uyan donutcum senin şu beğendiğiniz makyajlar kısmına koyduğun bi makyaj var hatta altına rujun rengi güzelmiş diye de yorum yapmışsın o rujun markasını tahmin edebiliyormusun yada ona benzer bir ruj biliyormusun! kızlar yardım edin hadi bana boshayallersmile

1934.jpg

aldıklarınızı güle güle kullanın canlar opuyorumnanaktan
ben de bunları aldım,
temizleyicim bitmişti,hep temizleme sütü kulanmıştım bunu da beğendim çok hafif ama gözüm için yine temizleme sütü alıcam,bioh2o yu alalı çok oldu ama yeni koyabiliorm,hatta birini takas ettik...
cecile rujum 33 numara çok beğendim,tam dudağımın renginde,böle bişe arıodumboshayallersmile
cecile kalemi daha önceden tavsiye etmiştim,yineliyorumboshayallersmile
bi de parfüm tester verdiler cecile nin yine,alerjim olmasına rağmen beni etkilemedi kokusu,sanırım alıcam onudaaklinialirimsmile
mavi simli ojemi de pembe ojelerimin üstüne sürüyorum çok güzel oluyorboshayallersmile

cümlelerim devrik kusra bakmayın 46 sayfa fransızca ezber yaptım kafam beynim kalmadıalsanaalsanasmile

ay beraber gıdelım mııııııııııııııııııııııııııı

bende gelem miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Maslağın yolunu tutmuş olmasın sakın kaydirigubbakcemile3

bilmiyorumkismile anca girebildim foruma ben çoktan gittim bile opuyorumnanaktan roseangel cım doru tesbit kaydirigubbakcemile3 ama maalesef pek bişi kalmamış
kart uygulaması hala devam ediyomuş ama sanırım uzun sürmüycekmiş
pek vaktim yoktu dün ayaküstü girdim çıktım

mac ten sadece o aldığım strada allık vardı fiyatını görünce arkadaşım bana güzel geçirmiş tabii bundan sonrada arkadaşım olurmu bilemicem :eek:lmaz:
mac hellokity far vardı bikaç tane
ve macin 4 lü farları vardı
aldıklarımı sonra eklicem

yaaaaaa bende istiyorum giden biri banada bişiler alabilirmiiiiii lütfeeeeeennnnnnn ben gidemiom yaaa her b.k istanbulda yaww offf :KK43:

oy kıyamam sana ben gidicem gene alıyım sanada kaydirigubbakcemile3

alkisalkisalkisizleyicin oldum bilem..delikafaduldenyerimseniben

bende izleyicin oldum bebişim **onlinesale**
bu arada temamız bile aynıymış :)

güle güle kullan mini'cim
şu gliss ne işe yarıyor

o gliss sıvı saç kremi hayatım

Son düzenleme:
kızlar anca gelebildim bende dün bunları aldım
flormar ultrablack kalem 5.5 tl
flormar tırnak güçlendirici soyulmayı önleyici 3,5 tl
yalnız kalemi beğenmedim ucu kalın açıp incelteyim dedim ne kadar zor açılıo ucu kırıkıp duruo akşam akşam sinirlerimi tepeme çıkardı ama simsiyah ve hale duruo :)

X