Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay kızlar gene kaptırmış kendiniii
kart mart derkene
kokoş kıslar buluşmamı var
boshayallersmile

başlamışmı kart uygulaamsı tühh yaamafoldumben
bende gelmek isterim ama bebikim vayy:ecrin_bebek:
olsun onuda getir....
cahilliğimi mazur görün bu kart uygulaması nedir:kedi:
lunacım ben anlatıverim sana bi çırpıda şimcik sun plazadaki company store mağazası rünlerin stoklandığı ve koleksiyonu geçmiş olan ürünlerin satıldığı depo tarzı biyer müşteriler akkın ettiği için kampanya başlattılar alışveriş yapan müşterilere müşteri kartı veriyorlar belli bir tarihe kadar ve bu tarih geçtikten sonra müşteri kartı olmayanlar alışveriş yapamayacaklar... umarım anlatabilmişimdir...
bebikide al gel
yiyim ben onu :eek:klava:

demi tospam biz bakarız bebişe nolcakki anneside alışveriş yapar ...Alyaduanınannesi gelmek istersen cidden gel canım kaçtane hatunuz ilgileniriz bebekle...Tanışmak için iyi bi fırsat alışveriş bahane tanışmak sohbet etmek şahane kaydirigubbakcemile3

olsun onuda getir....

lunacım ben anlatıverim sana bi çırpıda şimcik sun plazadaki company store mağazası rünlerin stoklandığı ve koleksiyonu geçmiş olan ürünlerin satıldığı depo tarzı biyer müşteriler akkın ettiği için kampanya başlattılar alışveriş yapan müşterilere müşteri kartı veriyorlar belli bir tarihe kadar ve bu tarih geçtikten sonra müşteri kartı olmayanlar alışveriş yapamayacaklar... umarım anlatabilmişimdir...

demi tospam biz bakarız bebişe nolcakki anneside alışveriş yapar ...Alyaduanınannesi gelmek istersen cidden gel canım kaçtane hatunuz ilgileniriz bebekle...Tanışmak için iyi bi fırsat alışveriş bahane tanışmak sohbet etmek şahane kaydirigubbakcemile3

inş gelmek isterim tarih te önemli benim için ama:)
benim gibi anadolu yakasından gelecek olan var mı aceba??
hmm bu arada hemen soryım koleksyonu geçmiş ürünler dedin ben mac springsheen istiyorum yaza kadar almam lazım yokmudur bu yani?:sinifsinif:

inş gelmek isterim tarih te önemli benim için ama:)
benim gibi anadolu yakasından gelecek olan var mı aceba??
hmm bu arada hemen soryım koleksyonu geçmiş ürünler dedin ben mac springsheen istiyorum yaza kadar almam lazım yokmudur bu yani?:sinifsinif:

Bilmiyorumki canım benimde almak istediğim allıklardan biri springsheen diğeride dollymix bulursam bende bunları alıcam eğer varsa sanada alır yollarız....

Sizi gidi gezegen kokoşlar siziiikaydirigubbakcemile2

Keşke ben de gelebilsem...Ama gelemem...:a015:
Resimleri bekleriz ona göre...

Son 1 haftadır alınan herşey muhteşem, herkes güle güle kullansın...
opuyorumnanaktan

kızlar orlane markası hakkında bilgisi olan varmı ?? makyajı yok yalnız sadece fondoteni ve kapatıcısı var kullanan oldumu hiç bu markayı kremlerini falan fransada üretiliyormus

tamam kart almak için bi dene ürün alcam
rosecim ve donutumun yardımıyla güzel bi allık alırız banada..
aybikecim alır ulaştırırız tabi sanada ama bi şartla alyadua'ya bi kere ham yapıcam :asigim:

inanmıyorumm company store hakkında bilgim var ama kart uygulamasına geçtiklerini bilmiyordum uff ya ama ben uzun bir süre gidemem ya kızlaar banada kart alsanızzz:kedi:nolurrrrrŞeniz

millet benim de 5 nisanda sınavlarım başlıyor ama yemişim sınavları ben de gelmek istiyoruuum? olar mı uyar mı size?

ne yanı bıyıklı bıyıklı etraftamı dolasalım yanı kaydirigubbakcemile3
surulelım surulelım kokoslasalımmm kaydirigubbakcemile3

ben kilo virene kadar çok kokoş olmam
ne zaman inerim 3 ay önceki kiloma kıyafetlerime sığarım tam kokoş olurum.

işyerinde sabah makkajsız oluyom öğlene doğru yapıyom
sabah çirkin öğlen güzel diyolar bana kaydirigubbakcemile3

X