Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
süper 3 de diyetteyiz.
bi iki gün önce saatleri belirleriz :eek:
donut biz m.köyde buluşuruk ordan rosenin yanına geçerik

valla bende dietteyim tatlı olmaz ama kahve içeriz ...Bendede ekme olmaz tlf laşırızda ben sizi
4.leventten alırım...son 2 gün falan kalada saatleri haberleşiriz....

tamam canım,yoracagız senıde :) o zaman salata yerizzzzzzzz :)))))))))

süper 3 de diyetteyiz.
bi iki gün önce saatleri belirleriz :eek:
donut biz m.köyde buluşuruk ordan rosenin yanına geçerik

nesi superrrrr tatlı yemek vardı soyle cıkolatalısından of offfffff

tamam mecıdıyekoyde bulusalım roseangelın yanına degılım bız ıkımız canım

tamam canım,yoracagız senıde :) o zaman salata yerizzzzzzzz :)))))))))

nesi superrrrr tatlı yemek vardı soyle cıkolatalısından of offfffff

tamam mecıdıyekoyde bulusalım roseangelın yanına degılım bız ıkımız canım

Aşk olsun canım yormak nedemek zevkle gelicem ....

olur canım benım,bende dıyetteyım valla.melul melul bakarız artık :)))

herhalde mecıdıyekoyde falan bulusuruz bılmem ki

aman canım hıc mantıklı olmaz,dırek o para ıle gıdersın tekın acara yanı :))))

yaneee :)))) çok pis kıskandım yalnızz yawww :KK43:((( bi kaç fotoğrafla şenlendirirsiniz sonra burayı deme :)))

aaa cok kiskandim ama ben simdi, sinavlarim olmasa kesin ben de gelirdim sizle kizlar yaa, cok merak ettim su gideceginiz yeri de, ama ELCA Kozmetik sanirim MACin uretici firmasi Turkiye`deki. Cunku dikkat edin MAC magazalarindan bise alinca fisin uzerinde ya da kredi karti eksterisinde ELCA kozmetik yaziyor. O yuzden urunler orjinaldir. yani biz MAC magazasindan aliyoruz diye magazadan aldigimiz urunlere bir de marka parasi veriyoruzdur muhtemelen.

Bir de gittiginiz zaman,buranin,su kart uygulamasini ve detaylarini ne zaman baslatacagini da sorup bize yazsaniz, belki sinavlarim bitince hala sansim olursa ben de gidip kart cikartmak isterim.

Size bol eglenceler:) Bana da bol sanslar:)

niye aktarıyomuşum sende gel sempatiksalakcinni
gelemezsen aktarırım gerçiolumunekankayizsmile

10 nisana misafirim var.:1closedeyes:.sitede reklamı vardı palettenin..çağırın gelelim filan diye..2 uzman bağyan gelecek..zemuszemusboyama ile ilgili bilgiler verecek ..yerimseniben

tesekkur ederım canım,bir acılıs kapanıs saatı var mı acaba ?
Bilmiyorumki canım...
alkisalkisalkisizleyicin oldum bilem..delikafaduldenyerimseniben
Sağol bebem...
aaa cok kiskandim ama ben simdi, sinavlarim olmasa kesin ben de gelirdim sizle kizlar yaa, cok merak ettim su gideceginiz yeri de, ama ELCA Kozmetik sanirim MACin uretici firmasi Turkiye`deki. Cunku dikkat edin MAC magazalarindan bise alinca fisin uzerinde ya da kredi karti eksterisinde ELCA kozmetik yaziyor. O yuzden urunler orjinaldir. yani biz MAC magazasindan aliyoruz diye magazadan aldigimiz urunlere bir de marka parasi veriyoruzdur muhtemelen.

Bir de gittiginiz zaman,buranin,su kart uygulamasini ve detaylarini ne zaman baslatacagini da sorup bize yazsaniz, belki sinavlarim bitince hala sansim olursa ben de gidip kart cikartmak isterim.

Size bol eglenceler:) Bana da bol sanslar:)
canım kart uygulaması çoktan başladı bildiğim kadarıyla bu aralar bitmek üzere sanırım umarım bizde yetişiriz kart aldıkmı sorun olmaz canım sen gideceğin zaman kartı sanada veririz...
10 nisana misafirim var.:1closedeyes:.sitede reklamı vardı palettenin..çağırın gelelim filan diye..2 uzman bağyan gelecek..zemuszemusboyama ile ilgili bilgiler verecek ..yerimseniben

Canım o uzmanlar geldiğinde yapılan detayları fotolasana sende bizi bilgilendirirsin olarmı...

X