Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canım hafta içi olursa gelebilirim ben anca H.sonu kızların hocası gelio eve çıkamıomki....H.içi ne zaman isterseniz uyar bana....

aaaa kotu oldu ..benımde işim maslaga uzak kızlar.cumartesi bir iki saatte ayıramaz mısın roseangel? sana uygun yaparız .sana gore ayarlarız saatı

alırız kuşum niye almıyak aklinialirimsmile

Magrenta zevkini nasıl bilcezki bebem hiç gelme şansın yokmu istte sen gelince yine gideriz ...

ayy kızlar nerdeeeee gelmek izmirden dışarı çıkamıom cmrt dahil çalışıom çok bişi istemiom yaa biraz araştırma yaparım sölerim ne istediğimi eğer alabilirseniz bol bol dua ederim :))) kapatıcı istiom,far bazı bide belki bi kaçtane far başka neyini almak lazım bilmiom kiii :)

ayyy şunlara bak toplaşıp biyere gidiceklermişyasakkelime..kokoş şeyler..:dilcikar::dilcikar:

Bunlarda benim hafta içi aldıklarım fırçayla rimelide dün kocişim aldı....

Spring colours serisinden mor far paleti...
Mineral fondöten compact...
Concealer...
130 fırça...
Studio fix maskara...
ve 2. est siparişim nerdeyse 3. gelecek ben daha 2. yi ekliyorum....
ürünlerimin swatchları en kısa zamanda blogumda olacak....

Gülegüle kullan rozzz.zemuszemus.Blogun neydi canım senin yaaa..buradan söyleyemezsen özelden söylermisin?kaydirigubbakcemile2

Donutcum tembeltospam tamam ayarlarım hocayı h.içi sabaha atarız c.teside size ayırırım kıymetlimi uleynnn sizden....kaydirigubbakcemile3

olmazmı sana dehset cıkolatalı bır tatlı ısmarlarım opuyorumnanaktan
o zaman 10 nisan dıyelım kaba taslak.bende ekme olmaz :) sende bakarsın canım ayarlanabılıyormu durum
tembelsopacım sana zaten uyuyordu degılmı

bana kahve ısmarla
dadlı yiyemedim diyet yapıyom mafoldumben
he bene uyuyo
emme buluşcamız yeri tarif etceniz çok iyi bilmem oraları bilmiyorumkismile

bana kahve ısmarla
dadlı yiyemedim diyet yapıyom mafoldumben
he bene uyuyo
emme buluşcamız yeri tarif etceniz çok iyi bilmem oraları bilmiyorumkismile

olur canım benım,bende dıyetteyım valla.melul melul bakarız artık :)))

herhalde mecıdıyekoyde falan bulusuruz bılmem ki

saol canım yaaa keike bende gelebilsem yaa ama bana çok tuzluya mal olur uçak parası falan gidiş dönüş baya bi malzeme alıcakken kedi gibi bakarım soraaa :)

aman canım hıc mantıklı olmaz,dırek o para ıle gıdersın tekın acara yanı :))))

valla bende dietteyim tatlı olmaz ama kahve içeriz ...Bendede ekme olmaz tlf laşırızda ben sizi
4.leventten alırım...son 2 gün falan kalada saatleri haberleşiriz....

X