Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar elca kozmetiği duydunuzmu mac este lauder gibi firmaların ürünleri satılıyormuş ve fiyatları çok uygunmuş mesela mac allık 45 TL ise 20- 30 TL ye bulabiliyormuşsun hatta mac far bile çok uygunmuş sanırım 15-20 TL arasındaymış arkadaşım ordan alıp 3 4 TL kar koyup satttığını duydum.. siz elca kozmetiği biliyormusunuz?

ya şimdilik arkadaşımdan alıyorum ama gidip böllleee mağazada kendimi kaybetmek istiyorum duyanların itinayla yazmasını rica ediyorum :)

bende uğraşamam canım yaaa 2si bir arada olsun :)

ya şimdilik arkadaşımdan alıyorum ama gidip böllleee mağazada kendimi kaybetmek istiyorum duyanların itinayla yazmasını rica ediyorum :)
lattecim kendini kaptırmışın direk konuya girmişin bakıom :)))) ya merak ettiğim bu kadar ucuzsa orjinal midir acaba?

napimm bebişim 15 TL ye mac far kaçarmı :)))
orjinalmiş canım o strada allığı arkimden aldım bi plazada satılıyomuş ama neresi bulamadım

cnm nasıl oluyor yani int sitesi var mı bir inceleyelim

ESTEE LAUDER ŞıRKETLER GURUBU
Bringing the best to everyone we touch

ELCA Kozmetik Limited Şirketi Estee Lauder Şirketler Gurubu’nun 1 Temmuz 2006’dan itibaren Türkiye’de kurulmuş olan bir bağlı şirketidir.

Estee Lauder Şirketi selective market olarak değerlendirilen lüks cilt bakım ürünleri, parfümler, saç bakım ürünleri ve de ev kokuları üretim ve pazarlama sektöründe dünyanın önde gelen lider şirketlerinden biridir.

Estee Lauder Şirketi 1946 yılında Bn.Estee Lauder tarafından kurulmuş olup, rehber vizyonu olarak “Ulaştığımız herkese en iyiyi vermek” sloganını benimsemiştir. Buradaki en iyinin anlamı; en iyi ürünler, en iyi insanlar ve en iyi fikirleri içermektedir.

Markalarımızın portföy’ü altındaki önemli bir rekabet unsuru 10000’den fazla kaliteli ürünü pazarlamakta ve de tüketici memnuniyetine ulaşmaktayız.

29.500 çalışanıyla dünyada 135’den fazla ülke ve bölgede bulunmaktayız.

orjinalmiş canım o strada allığı arkimden aldım bi plazada satılıyomuş ama neresi bulamadım

Canım ben yardımcı olayım sana bana yakın çünkü maslakta yeri akbank merkez binasının arkasında byük yeşil bi bina var sun plaza die kapısına gittiğin zaman görevliye company store ye geldim dersin o seni 2.kata çıkartır yanlız nakit ödeme yapamıyorsun kredi kartı geçiyor ayrıca eğere gideceksen elini çabuk tut sadece alışveriş yapan müşterilerine müşteri kartı çıkartıyorlar o karta sahip olmayanlar alışveriş yapamıyorlar ...
Not :Kendini sakın kaybetme fiyatlar %50 civarı çünkü....

ooooooo süper sun plazayıı biliyorum çok teşekkürleropuyorumnanaktan kednini kaybetme konusuna gelince söz veremicem canım kaydirigubbakcemile3

çok mutlu oldummmm ohh be en kısa zamanda ordayım bekleyin beni maclerim

bide neden elini çabuk tut dedin hayatım yoksa kapanıyomuohaoldumsmile

ay beraber gıdelım mııııııııııııııııııııııııııı

Müşteri kartı olmayanları belli bir süre sonunda ki hangi tarih olduğunu bilmiyorum ama almıyacaklarını biliyorum yani en kısa zamanda 20tl lik bişi al ama kartınıda eline al kartı aldıktan sonra istediğin kadar alışveriş yaparsın demek istediğim bu....

yaaaaaa bende istiyorum giden biri banada bişiler alabilirmiiiiii lütfeeeeeennnnnnn ben gidemiom yaaa her b.k istanbulda yaww offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…