Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Eger oyle ise cok mutlu olurum,benim icin cok guzel bir haber olur.Ay super bır renktır ve cok severim benn.

Birde sezonel london life vardı, oda cok sahaneydi

dur swatch da buldum hemen postumu edıtleyeyım

Son düzenleme:
Eger oyle ise cok mutlu olurum,benim icin cok guzel bir haber olur.Ay super bır renktır ve cok severim benn.

Birde sezonel london life vardı, oda cok sahaneydi

dur swatch da buldum hemen postumu edıtleyeyım

wooow çok seksi bir renkmiş....:asigim: ama bana hiç yakışmıyor bu tonlar :1no2:

ay sarısındın degilmi canım benım,ondan.
sac cok can alıcı ve dikkat cekıcı oldugu icin dudaklarda aynı goz alıcıkta olamıyor maalesef

ay sarısındın degilmi canım benım,ondan.
sac cok can alıcı ve dikkat cekıcı oldugu icin dudaklarda aynı goz alıcıkta olamıyor maalesef

evet canım sarışınım, kırmızı tonlar ve koyu renkler maalesef hiç gitmiyor bana....belki ten rengim bronz olsa olur da tenim de beyaz! :sm_confused:

wooow çok seksi bir renkmiş....:asigim: ama bana hiç yakışmıyor bu tonlar :1no2:
ay bana da hiç yakışmıyo kırmızı tonları, turuncu da yakışmıyoosempatiksalakcinni
pembenin her tonunu alıp sürüyorum hep ama ten rengi bi ruj istiyorum kızlar jlo kullanıyo genelde smashboxta görmüştüm ama strawberryde bulamadım bildiğiniz bi ruj varmı ten renginde? (o ruja kim kardashian ruju da diyolar=))

ama bu kadında sarışın neden kırmızı rujuna bayılıyorum benbilmiyorumkismile

o kadar cok kırmızı tonu var ki ama..turuncu bazlıda mavı bazlıda.kırmızının dogru tonunu bulunca kırmızı yakısmayacak kısı yoktur.
ha su var iddialı bır ton,herkes tasımak ıstemeyebilir.

aa hatırladım justmakeup ta okumustum turkish delight evet!
saol canım ya hatunu sevmiyom ama dudak rengi süper

valla narsın bu gloosu rengınde pastelın var bır tane.ben narsın glosslarını bır turlu sevemedım canım ya

bende narstan sadece 1 tane var azıcık kaldı kremsi bi pembe baya kullandım sevmiştim onu, narstan başka ürün kullanmadım zaten çokta kalıcı değil rengi ama yumusakliği güzel gelmişti bana tatlım
ben elizabeth ardenla büyüdüm ya=)) annem hastasıdır eskiden beri, çocukken bile gizli gizli sürerdim ondan alışkanlık heralde rujlarımın nerdeyse hepsi o markadır çoğunu da annemden çaldımkaydirigubbakcemile3 pudralarına da bayılıyorum ışıltısı süperopuyorumnanaktan

herkesin boyle bir anısı var demek ki,ne kadar guzel.Duygulanırım ben boyle seylerde

Ben cocukken de annemin Chanel 5 i vardı,babam kaçak getırırdı,turkiyede ne gezer o zamanlar.Herkes oyle yapıyordu.Ev mis gibi Chanel 5 kokardı.ılk kırmızı ruju Chanelde gormustum bende,annemden gizli surmustum.Ne guzel gunlerdi,hey yawrum hey

ama bu kadında sarışın neden kırmızı rujuna bayılıyorum benbilmiyorumkismile

Canım ben bu kadını çok severim ama ben ona bile yakıştıramıyorum kırmızıyı....
tabii doğru tonu da bulmak önemli ama ne bileyim ben genelde göz makyajına önem verdiğim için rujumun nude olmasını tercih ediyorum...yoksa gözler koyu ruj koyu çok dikkat çekiyor...

MAC creme d nude üstüne pembe simli bir lip gloss harika duruyor...burada lipgloss'suz halinin swatchı:
http://

kızlar bişi sorayım böyle daha kahvemsi tonlarda nude rujları var mı mac in

varsa söleyebilir misiniz öyle bir ruj istiyorum da

creme de nude guzel hakıkaten , ama myth cok fena

Bence bu çok kötü bir ton kızlar ya, bu tonlar ısürüp gezenlere şaşırıyorum. :1no2:
Ben de nude severim ama bu kadar da değil. :bbo:

Belki de benim dudakların kendinden pigmenti pembe olduğu içindir.

bak orda haklısın canım ama fondoten gıbı duran myth,creme de nude guzel duruyor ki benım dudaklarım renksizdir

kızlar konunun çok dışına çıkıyok
uyarı alcaz
önerilerle ilgili yeni bi konu açak
zira burası aldıklarımızı paylaşma şeysi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…