Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende hotkiss alıyorum demektir 2 sene sürerim bunları artıkopuyorumnanaktan

bende bunun moru vaarr tozu çok hoş dökülmüyo sürerken çizgide yapmıyo canım
ama ben daha ucuza almıştım sanki 28tl değildi

ayyy o gri tam benlikmiş ne kadar ki bu boyutu çok mu minik :) mor derken hangisiki acaba:)

Kızlar, ben de şahsen kozmetik orucuna girdim...:umursamaz:
Elimdekilerden devamlı kullandıklarım bitmedikçe hiçbirşey almayacağım!:eek:lmaz:

Yalnız, geçende bi çekilişte kazanmıştım, onu bekliyorum bugün ama sonuçta hediye onlar, sayılmaz
kaydirigubbakcemile3

Elimdekilerden devamlı kullandıklarım bitmedikçe hiçbirşey almayacağım!:eek:lmaz:

Yalnız, geçende bi çekilişte kazanmıştım, onu bekliyorum bugün ama sonuçta hediye onlar, sayılmaz
kaydirigubbakcemile3

haha evet o sayılmaz :KK70: sen de artık bu oruç sırasında bol bol çekilişlere katılırsın :KK70:

cvp veren arkadaşlara teş. ediyorum sağolun buldum sanırım ankarada mac ı ankamall de varmış galiba bakalım bugün yarın giderim sanırım ama bu seferde donut un dediği kafama takıldı mavi içerikli ruj olayı alsam mı almasam mı düşünüyorum şuan :))

cvp veren arkadaşlara teş. ediyorum sağolun buldum sanırım ankarada mac ı ankamall de varmış galiba bakalım bugün yarın giderim sanırım ama bu seferde donut un dediği kafama takıldı mavi içerikli ruj olayı alsam mı almasam mı düşünüyorum şuan :))

Tatlım kusura bakam ben senin msj ı görmemişim, Ankamall'da var canım MAC

bu arada için rahat olsun canım ben Snob'u kullanıyorum o da mavi-pembe ve kesinlikle süper duruyor ve sarı filan göstermiyor benim dişlerimi...
zaten dişlerin çok sarı değilse gönül rahatlığı ile kullanabilirsin....herkes bayılmış zaten bu ruja! opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3

kozmetik orucunun yöntemini banada söle nolur nolur ben bi türlü tutamıyorum geçen gün oturdum hiç üşenmeyip saydım 32 tane rujum olmuşşş,18 tane göz kalemi yaaaa kısçeler banada yöntem söleyin ya eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileakannehirakannehir

alt ton olarak içinde mavi geçen rujlardan kacının kızlar,ki undertone olarak MAC blue pink olarak tanımlanmıs bu ruju.Mavi undertoneları olan rujlar dişleri sarı gosterir oldugundan

Canım ben MAC snob' u kullanıyorum o da mavi-pembe bir ruj, dişlerimi de sarı göstermiyor, aksine çok da güzel duruyor...ama benim dişlerim normal beyazdır yani sarı da değil bembeyaz da değil...bence bu tonları sarışın-renkli gözlü, beyaz tenliler gönül rahatlığı ile kullanabilir, kesinlikle favori ruj tonumdur....
ama zaten dişleri çok sarı olan birisi ne renk ruj sürse kötü durur...özellikle kırmızı ruj mesela....

valla ben o gösterdiğin 2 ruja da bayıldım 2side tam benim tonum ikisinide alıcam sanırım ama fiyatlarını biliyormusun acaba ben hiç mac ürünü kullanmadım pahalımıdır acaba, olsun sorun değil teşk ederim cvp için:))

yok canım dişlerim sarı değil şükür, günlük fırçalarım.... hatta kırmızı ruj la dahada belirginleşiyor beyazlıgı bende beyaz tenli oldugum için ikisinin tonuda tam bana göre yarın gidip kaçırmadan alayım bari :))

kozmetik orucunun yöntemini banada söle nolur nolur ben bi türlü tutamıyorum geçen gün oturdum hiç üşenmeyip saydım 32 tane rujum olmuşşş,18 tane göz kalemi yaaaa kısçeler banada yöntem söleyin ya eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileakannehirakannehir

canım ne zaman bişey beğensen "bunun benzeri bende var mı?" veya "bunun yerine bende şu şu ürün var, onu kullanabilirim..." gibi düşüncelerle kendini telkin edeceksin...
Dediğim gibi her türlü kozmetik ürünün belli bir ömrü var, kesinlikle 1-2 yıl içinde bitiremeyeceğin kadar ürün almayacaksın....
Mümkünse kozmetik alışverişine birisiyle çık ve seni frenlemesini rica et, elindeki ürünler bittikçe yenilerini al...böylece hem bir ürünü bitirmenin keyfini yaşarsın hem de yeni birşey alırken gerçekten ihtiyacın olduğu için suçluluk duymazsın...

gerçekten istersen kendini durdurabilirsin tatlım....opuyorumnanaktan

aaayyy ama ben napıp edip kendimi parfümeriye atıyorum hele ki moralim bozuksaaa, genelde nişanlımla gitmeye çalışıyrm çünkü o ne gerek var allığın bitmedi mi ben seni ruj sürmesende seviyorum diye durduruyo amaaaaaaa o olmadığında bi parfümerinin önünden geçmeye göreyimmm dalıyorum resmen kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok canım dişlerim sarı değil şükür, günlük fırçalarım.... hatta kırmızı ruj la dahada belirginleşiyor beyazlıgı bende beyaz tenli oldugum için ikisinin tonuda tam bana göre yarın gidip kaçırmadan alayım bari :))

bence kaçırma canım...bende Lady Gaga rujuna benzer 2 MAC ruju var zaten, o yüzden bu seferlik almam...ama gerçekten süper bir renk!
nude -pembe ton rujlara bayıldığım için bakalım dayanabilecek miyim? evet dayanacam! kaydirigubbakcemile5

http://

Canım ben MAC snob' u kullanıyorum o da mavi-pembe bir ruj, dişlerimi de sarı göstermiyor, aksine çok da güzel duruyor...ama benim dişlerim normal beyazdır yani sarı da değil bembeyaz da değil...bence bu tonları sarışın-renkli gözlü, beyaz tenliler gönül rahatlığı ile kullanabilir, kesinlikle favori ruj tonumdur....
ama zaten dişleri çok sarı olan birisi ne renk ruj sürse kötü durur...özellikle kırmızı ruj mesela....

tatlım snobun undertone mavi degil
4002.jpg

Mac in tum permanent rujlarına sahip biri olarak soylemek istedim,herekste aynı duracak diye birsey elbette yok.ama "dezavantaj" ve "risk" klasmanında iyisi gibi kotusu de soylenmeli.

aaayyy ama ben napıp edip kendimi parfümeriye atıyorum hele ki moralim bozuksaaa, genelde nişanlımla gitmeye çalışıyrm çünkü o ne gerek var allığın bitmedi mi ben seni ruj sürmesende seviyorum diye durduruyo amaaaaaaa o olmadığında bi parfümerinin önünden geçmeye göreyimmm dalıyorum resmen kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benim içinde bu söylediklerin geçerli, moralim bozuksa direk alışveriş yapıyorum...
bir de genelde MAC-Stila-Smashbox-Benefit-Nars gibi markaların ürünlerini seviyorum, eh malum onlar da pahalı oluyor o yüzden artık bi dur dedim kendime...yoksa bu işin sonu yok canım! bence işin anahtarı sende saklı, yani aldıklarını kullanamazsın bile o kadar çok ürün varsa elinde...ne anlamadım ben o zaman? ben aldığım herşeyi dolu dolu kullanmayı seviyorum...hani bozlumasalar tamam haklısın ama ruj dediğin en fazla 2 yıl sonra çöp oluyor!

Bunlari dün aldim
Gosh Mascara Bedavaya aldim Katalogda kupon vardi bu hafta icin

18032010110.jpg

Elizabeth Arden 5th avenue 75ml - 100 kr. aldim / indirim vardi
18032010111.jpg

tatlım snobun undertone mavi degil
4002.jpg

Mac in tum permanent rujlarına sahip biri olarak soylemek istedim,herekste aynı duracak diye birsey elbette yok.ama "dezavantaj" ve "risk" klasmanında iyisi gibi kotusu de soylenmeli.

Ama tatlım her gün kullanıyorum ben snob...undertone'u tek mavi değil doğru ama mavi-mor, ben alırken de bu şekilde söylemişti mua, zaten temptalia dan baktım lady gaga ve snob nerdeyse birebir aynı renkler...o yüzden bu seferlik lady gaga'yı es geçeceğim hatta kaydirigubbakcemile3

Cicim sana bişey soracam bu arada, mac'in tüm rujları var demişsin ya....:kedi: favorilerin hangileri? özellikle pembe tonlarda? ben çünkü pembe ruj hastasıyım hihoyyyt

Ama tatlım her gün kullanıyorum ben snob...undertone'u tek mavi değil doğru ama mavi-mor, ben alırken de bu şekilde söylemişti mua, zaten temptalia dan baktım lady gaga ve snob nerdeyse birebir aynı renkler...o yüzden bu seferlik lady gaga'yı es geçeceğim hatta kaydirigubbakcemile3

Cicim sana bişey soracam bu arada, mac'in tüm rujları var demişsin ya....:kedi: favorilerin hangileri? özellikle pembe tonlarda? ben çünkü pembe ruj hastasıyım hihoyyyt

benım favorim craving,saint germain (bu sezonal bir renkti) ,pink plaid tatlım

inan kılçıklık yapmak degıl derdım,ama gercekten direk blue yazıyorsa eger gercekten risk tasıyor,amacım bilmişlik degil.sadece uyarmak

ay buarada isterseniz tum maclerimi dizip foto cekebilirim,belkı ton secme acısından faydası olur

Bunlari dün aldim
Gosh Mascara Bedavaya aldim Katalogda kupon vardi bu hafta icin

18032010110.jpg

Elizabeth Arden 5th avenue 75ml - 100 kr. aldim / indirim vardi
18032010111.jpg

Güle güle kullan...ahh Elizabeth Arden 5th Avenue...bunu bende 3 yıl önce fln kullanmıştım yaaa, şimdi hatırladım birdenbire resmini görünce....
çok güzel bir parfümdür...ayyyy bak canım çekti şimdi!
elimdekiler bitsin buna bakacam tekrar! :hulya:

benım favorim craving,saint germain (bu sezonal bir renkti) ,pink plaid tatlım

inan kılçıklık yapmak degıl derdım,ama gercekten direk blue yazıyorsa eger gercekten risk tasıyor,amacım bilmişlik degil.sadece uyarmak

Biliyorum tatlım, bende o tonları kullanıyorum ya o yüzden söyledim, asla öyle bişey yaptığını düşünmedim canım...aksine yardımcı olmaya çalışıyorsun....

Şu senin dediklerine de bir bakacam canım, bu arada iyi haber St Germain en son sorduğumda Türkiye de permenant line imiş...yani her zaman satacaklarını söylediler...bakalım öyle olacak mı?

opuyorumnanaktan

X