Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bi göz kalemine bide she marka 7 tl vermem ben valla alix avien ya da golden rose mu ne var bende süper valla :)
alix avien dün aldım 11 tl,gerçekten güzel evet.golden rose da da süper bi yeşil beğenmiştim 13 tl ama almadım.she yumuşak ve güsel renkli diye dikkatimi çekmişti.kalın kalemlerinden söz edyorum,incelerine bakmadımolumunekankayizsmile

ayy cumartesi çalışmasam her hafta izmirde alcam solugu canımda 6da çıkıyom işten çok zor oluyo aslende izmirliyim zaten annemi ösledimmafoldumben

saol canımm ya kampanya filan olursa banada haber verin hemen sipariş ediyim şuan tea ürünlerinde indirim var ama onlar güzel kokmuyo:dilcikar:

makkaj malzemeleriyle aşk yaşıyo kız yav:roflol: rahat dur bizi de galyana getirme he üç kuruş maaş alıyoz zaten ! :enbuyukkk:

sorma,ben bunu sımdı aldım bılıyor musun
eyvahedigeldismile

ben cıddı koligiyim mafoldumben

green tea akneli yaglı cıltler ıcın,cildi cok kurutuyor.yosun ozlulerde de 2 al bi ode vardı.gece kremlerini aldım.cok hosuma gidiyor onlar.
tabiki haber veririm canım

ben bu ucuz markalara gıcık oluyodum bi ara ama flormarın göz kalemleri iyi valla şimdi yiğidi öldür hakkını yemecokacimcoook=)
simli kahverengi bi kalemi var glittering star eyeliner yazıyo, ben far niyetine kullanıyorum ay süper yapıyo 3 milyona mı ne aldım üstelik:hooray:

ay bende pastelin aldım glitter eyelinerını,sahaneler ya.deli birseyler

Kızlar bu arada ben geçenlerde Shiseido'dan şu resimdeki pembe ruju almıştım (markafoni de indirim vardı) ama hala gelmedi...bu tür tonların bana yakışacağını hiç düşünmezdim ama beyaz tenli-sarışınlara böyle pembeler süper gidiyor....

Bu arada oopitipiticiğim,
Sen oturduğun şehirden dolayı çok fazla makyaj malzemesine ulaşamıyorsun sanırım ama Markafoni ve Limango'da zaman zaman ünlü makyaj markaları satılıyor hem de indirimli, o sitelere de arada bir bak derim....

ay renk sahaneeeeeeeeee,bence bu sıyah sac beyaz tenlede sahane olurrr

Son düzenleme:
Amber'cim ben de açık tenliyim ve pembe ruja bayılıyorum.her konuda pembe delisiyim hattakaydirigubbakcemile3 bu ton yok bende ama yakın pembelerim var :asigim: gerçekten süper bi seçima.s.

Ya sorma valla canım insanlar sabahın köründe alıyorlar, bende anlamıyorum, cidden rüyalarında görüyorlar sanırım kaydirigubbakcemile3

Ya valla İstanbul'da her türlü kozmetik mağazası var ama canım bende mağazalara girince bi rahatsız hisssediyorum, özellikle Sevil'de çalışanlar hemeeen yanında bitiyor ya sinir oluyorum rahat rahat bakamıyorum...
artık kendimi internet alışverişine verdim, MAC hariç çoğu şeyi de bulabiliyorum....

Body Shop inşallah açarlar canım yaa....veya İstanbul'a gelirsen bol bol stokla! burada Optimum Outlet var, body shop'un sezon sonu ürünlerini %50 indirimle satıyorlar mesela....

Gerçi şu EST kampanyası saolsun şimdilik ihtiyacım kalmadı kreme filan :lepi:
dougles ın çalışanları o konuda çok iyi, anca çağırırsan geliyolar başında gardiyan gibi beklemiyolar testerleri kullanırken de dövcek gibi bakmıyolar öyle yani!ama tekin acarda kızıl saçlı bi kadın var beni magazadan soğuttu:eek:klava:
!!sana sesleniyorum kırmızıkafa beni hafife alma müdürüne çıkamama ramak kaldı he:eek:klava:!! =)

offfff yawww cumartesi hemde tam gün :KK43: bende 12ye kadar çalışiıom kabus gibi :KK43:ıyyyy

florların bi kalemi var bende denicem onu adını unuttum baya iyimiş :)
malesef ucuz=kalitesiz diye düşünüoz ama artık öyle düşünmüom araştırıyorum ona göre alıyorum ne kalitesiz ne de pahalı ürün ortasınıı bulmak lazım
bende komdan aldım bakalım kaç günde gelicek ilk alışverişim :KK43:
yok canım ya ne 7.30u bugün girmeye çalışıodum açmıodu bi türlü sonra açtı ürünler yenilenmemiş saat 9du yenilendi ve teker teker bitti millet maşallah pek hızlı :)
ayy o komun bikinileri güzeldi de mavili boyundan baglamalının bedeni yoktuu:gitme:
bedenleri uyarmı diye de düşündüm biara yani bazı 36 bedenler 40 beden gibi oluyo ya tırstım denemeden almayaeyvahedigeldismile
ne güzel 12ye kadar çalışıyomussun canım kıymetini bil valla haftasonundan bişey anlamıyorum:gitme:

ay renk sahaneeeeeeeeee,bence bu sıyah sac beyaz tenlede sahane olurrr

Evet canım beyaz tenle cidden çok güzel duruyor bu tonlar...

Amber'cim ben de açık tenliyim ve pembe ruja bayılıyorum.her konuda pembe delisiyim hattakaydirigubbakcemile3 bu ton yok bende ama yakın pembelerim var :asigim: gerçekten süper bi seçima.s.

Canım zevklerimiz aynı demek ki tatlım alkisalkisalkis bende pembenin herşeyine bayılırım, sadece pembe far bana hiç gitmez ama pembe ruj-allık-oje bayılırım! :asigim:

dougles ın çalışanları o konuda çok iyi, anca çağırırsan geliyolar başında gardiyan gibi beklemiyolar testerleri kullanırken de dövcek gibi bakmıyolar öyle yani!ama tekin acarda kızıl saçlı bi kadın var beni magazadan soğuttu:eek:klava:
!!sana sesleniyorum kırmızıkafa beni hafife alma müdürüne çıkamama ramak kaldı he:eek:klava:!! =)

QUOTE]

Heheh alemsin canım kaydirigubbakcemile3 Douglas kesinlikle daha iyi bu konuda bende girip girip bir sürü parfüm denemiştim orada....kimse rahatsız etmemişti saolsunlar....
Ama Tekin Acar ve Sevil bu konuda felaket,gerçekten dövecek gibi bakıyorlar! ohaoldumsmile

Evet canım beyaz tenle cidden çok güzel duruyor bu tonlar...

Canım zevklerimiz aynı demek ki tatlım alkisalkisalkis bende pembenin herşeyine bayılırım, sadece pembe far bana hiç gitmez ama pembe ruj-allık-oje bayılırım! :asigim:
pembe far cidden kötü ama eyvahedigeldismile soluk kalıyor sanki ... ben de pek hoşlaşmam kaydirigubbakcemile5

pembe far bana gidiyo yeşil gözlülere en güzel giden renk bence
1 sene önce keşfettim bende kullanmıyodum ama mor-pembe gibi canlı renkler yeşil gözleri ortaya çıkarıyo
ama yeşil mavi far sürünce gözümden çok farın rengi ben burdayım diyo!

pembe far bana gidiyo yeşil gözlülere en güzel giden renk bence
1 sene önce keşfettim bende kullanmıyodum ama mor-pembe gibi canlı renkler yeşil gözleri ortaya çıkarıyo
ama yeşil mavi far sürünce gözümden çok farın rengi ben burdayım diyo!

Canım gözlerin yeşilse kesinlikle lacivert göz kalemi denemelisin, nasıl güzel duruyor anlatamam! benim de açık kahve-ela gözlerim, ki senin gözler yeşil daha da güzel olur...

http://

Canım gözlerin yeşilse kesinlikle lacivert göz kalemi denemelisin, nasıl güzel duruyor anlatamam! benim de açık kahve-ela gözlerim, ki senin gözler yeşil daha da güzel olur...

http://
yaabilmiyorumkismile hiç denemedim biliyomusun tatlım, ben hep siyah kahve ve altın rengi kalem kullanırım, tavsiyeni dinliycem peki mac mi alıyım bu fotodaki güzelmiş mac mi?

ay bence yesıl gozluler hep boyle smokey makyaj yapsınlar

GozMakyaji_Teknikleri.JPG

yaabilmiyorumkismile hiç denemedim biliyomusun tatlım, ben hep siyah kahve ve altın rengi kalem kullanırım, tavsiyeni dinliycem peki mac mi alıyım bu fotodaki güzelmiş mac mi?

evet canım bu MAC 'in blooz adlı kalemi, sürümü çok kolay yumuşak bir kalem, ben göz içine çekiyorum bu kalemi...
sen de mutlaka dene tatlım, memnun kalacağına eminim, hele güneş ışığında yeşil göz ve lacivert göz kalemi nasıl güzel duruyor anlatamam!

alix avien dün aldım 11 tl,gerçekten güzel evet.golden rose da da süper bi yeşil beğenmiştim 13 tl ama almadım.she yumuşak ve güsel renkli diye dikkatimi çekmişti.kalın kalemlerinden söz edyorum,incelerine bakmadımolumunekankayizsmile
şok oluyodum kalın kalem demişsin heheh :)))) kalınları bilmiom bennormal kalem alıom :))))

ayy o komun bikinileri güzeldi de mavili boyundan baglamalının bedeni yoktuu:gitme:
bedenleri uyarmı diye de düşündüm biara yani bazı 36 bedenler 40 beden gibi oluyo ya tırstım denemeden almayaeyvahedigeldismile
ne güzel 12ye kadar çalışıyomussun canım kıymetini bil valla haftasonundan bişey anlamıyorum:gitme:
ben geçen yıl no gossip aldım güzel model olsa alıcaktım ama aynı markada modele göre o kadar çok değişio ki göze alamazdım sanırım :) illa denemek lazım :)

slm kızlar herkes aldıklarını güle güle kullansın
ben bugun lancome allık alıcaktım ama clinique bronzer (allık olarak uyguladılar çok hoş ve doğal durdu) clinique pudra ve clinique glos aldım numune olarak rimel ve sabun bide anlamadım cilt bişeyi verdiler ayrıca yeşil gözlülere gri ve mor çok yakışıyoropuyorumnanaktan
4998.jpg

şok oluyodum kalın kalem demişsin heheh :)))) kalınları bilmiom bennormal kalem alıom :))))

ben geçen yıl no gossip aldım güzel model olsa alıcaktım ama aynı markada modele göre o kadar çok değişio ki göze alamazdım sanırım :) illa denemek lazım :)
neye şok oluyodun anlamadım kuşum? yanlış bi şey mi söylemişimbilmiyorumkismile

ben bugun lancome allık alıcaktım ama clinique bronzer (allık olarak uyguladılar çok hoş ve doğal durdu) clinique pudra ve clinique glos aldım numune olarak rimel ve sabun bide anlamadım cilt bişeyi verdiler ayrıca yeşil gözlülere gri ve mor çok yakışıyoropuyorumnanaktan
4998.jpg
güle güle kullan canım aldıklarını :)
neye şok oluyodun anlamadım kuşum? yanlış bi şey mi söylemişimbilmiyorumkismile

göz kalemi 11tl anladım ona şok oluyodum :) kalın kalem yazmışın sonra :)

luna güle güle kullan Clinique leri canım çok güzeller...opuyorumnanaktan

4998.jpg

güle güle kullan
bende clinique mineralli pudra aldım
pudraları çok güzel de mi guclubacismile
bronzer
sempatiksalakcinni

X