Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
=))
istanbulda çok şanslısınız canım ya herseyin en bol çeşidi orda, burda body shop bile yok mail atmıştım gecenlerde nolur bayilik verin buraya diyekaydirigubbakcemile3
yves rocher body shop kadar iyi değil ama yakınından geçiyo iştee..
kullanan varmı yves rocher ürünlerini, ben çilek kokusunu seviyorum bide siyah kalemini

Canım aslında internet uzerinden almayı cok sevıyorum ben.Hem basında seni rahatsız eden yok,hemde kapitalist duzen.Ucuzu pahalısı hepsi elinin altında.

Body shop ıcın durum farklı,ancak tavsıye ıle veya sıtesınden begenip kargo ile getırtıcen.

valla niveanin annelerimizden kalma bir kremi vardır hatırlarsınız,işte o zamandan beri sempatim var benim tatlım

valla o pembe rimeli inan virtuose ile kapısır.ben satıs danısmanlarına cok guvenmıyorum.ne de olsa prim derdinde hepsi ve kendılerıne ait satıs markaları var.
bana uzerınde men yazan seyı satmaya calısan bir tekın acar calısanı bile gordum ben.o yuzden seni kimse sasırtmasın tatlım,tabiki fikir alacagız ama sonucta sen kendın için en ıyısını yine kendin bılırsın
men mi satmaya çalıştı hahahahha yuh artık wallahi hiç güleceğim yoktu :roflol: şaşkın satıcıı

ay ben bırde sunu merak edıyorum.Givenchy Phenomen eyes.Ben bununla kesın gozumu cıkartırım

Givenchy+Phenomen%27eyes+Mascara.jpg
bu ne ayol,ilk defa görüyorum:1ninca:

Ay işte ASLA ALMAYACAGIM BİR URUN kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ABD’de satışa çıkarılan yeni bir ruj, kadınların karşısındaki erkekle seks isteyip istemediğini gösteriyor.

CALIFORNIA’da üretilen “Mood Swing Emotionally Activated Lip Gloss” adlı yeni piyasaya çıkan ruj erkeklere kadınların şehvet derecesini anlamasına yardımcı oluyor. Rujun rengi kadınların duygularına göre değişiyor. Pembe renkli ruju süren kadın, karşısındaki erkeğe arzu duyarsa dudağının rengi gittikçe kırmızılaşıyor.

Utandırabilir

Büyük ilgi gören rujun fiyatı yaklaşık 28 TL. Çöpçatanlık uzmanları, “Bu, çiftler arasındaki yakınlaşmayı kolaylaştıracak harika bir buluş. Ama bazen utandırabilir. Otobüste yanınızdaki adamın tahrik olduğunuzu bilmesini gerçekten ister miydiniz” dedi. Rujun ilk kullanıcıları arasına şarkıcı Katy Perry de var.
hahaha çok eğlenceliymiş ,denemek lazım kaydirigubbakcemile3

=))
istanbulda çok şanslısınız canım ya herseyin en bol çeşidi orda, burda body shop bile yok mail atmıştım gecenlerde nolur bayilik verin buraya diyekaydirigubbakcemile3
yves rocher body shop kadar iyi değil ama yakınından geçiyo iştee..
kullanan varmı yves rocher ürünlerini, ben çilek kokusunu seviyorum bide siyah kalemini
benim yengem tam bir yves rocher takıntılısı.14yaşındaki kızına ondan başka marka almıyor.diğerleri cildine kötü gelirmiş vs vs vs bana da hediye olarak bir parlatıcı almıştı ama ben öyle ayılıp bayılmadım.gerçi marka konusunda deneyimim yoktur pek ama bildiğiniz parlatıcı işte kafamçokkarıştı hatta bi süre sonra dudak içimde birikiyor (benim de böyle bir sorunum var )alsanaalsanasmile

Canım aslında internet uzerinden almayı cok sevıyorum ben.Hem basında seni rahatsız eden yok,hemde kapitalist duzen.Ucuzu pahalısı hepsi elinin altında.

Body shop ıcın durum farklı,ancak tavsıye ıle veya sıtesınden begenip kargo ile getırtıcen.
canım ya kargoyla nasıl getirtebilirim müşteri temsilcisiyle mi görüşüp sipariş veriyorum nası yapçembilmiyorumkismile
izmire gitmeme çok var daha kargo işime gelir yaa göndersinler işte ayağımabayanssulusmile

benim yengem tam bir yves rocher takıntılısı.14yaşındaki kızına ondan başka marka almıyor.diğerleri cildine kötü gelirmiş vs vs vs bana da hediye olarak bir parlatıcı almıştı ama ben öyle ayılıp bayılmadım.gerçi marka konusunda deneyimim yoktur pek ama bildiğiniz parlatıcı işte kafamçokkarıştı hatta bi süre sonra dudak içimde birikiyor (benim de böyle bir sorunum var )alsanaalsanasmile
ben çilekli şeylerini seviyorum ama öyle bodyshop gibi cicili bicili şeyleri yok, çok kısıtlı seçenek sunuyolar. göz kaleminde kurşun yok canım, yengen iyi ediyo bi bakıma ama bizim için çok kalıcı ürünler değil işte:1no2:
(dipnot:markafonide pierre cardin bikiniler indirimdedelikafadulden)

ya ben buna taktım cıddı cıddı , aramızda kalsın ohaoldumsmile

ayh ben burayı çok sevdimm.eminim ki çok şey öğrenicem sizlerden :dance:

olumunekankayizsmile

canım ya kargoyla nasıl getirtebilirim müşteri temsilcisiyle mi görüşüp sipariş veriyorum nası yapçembilmiyorumkismile
izmire gitmeme çok var daha kargo işime gelir yaa göndersinler işte ayağımabayanssulusmile

ben çilekli şeylerini seviyorum ama öyle bodyshop gibi cicili bicili şeyleri yok, çok kısıtlı seçenek sunuyolar. göz kaleminde kurşun yok canım, yengen iyi ediyo bi bakıma ama bizim için çok kalıcı ürünler değil işte:1no2:

canım bak sitesinde soyle yazmıslar :

"Mevcut durumda internet uzerinden markamıza ait ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Ancak mağazalarımızı arayarak telefonla alışveriş yapabilir, kargo ücretini ödeyerek seçtiğiniz ürünlerin evinize gönderilmesini talep edebilirsiniz."

magazaları da burda
http://www.thebodyshop.com.tr/magazalarimiz.asp

anladıgım kadarıyla kendıne en yakın yerı arayacaksın,sana bir hesap nosu verecekler.Sen siparişinin tutarını ogrenecek,o hesap nosuna yatıracaksın.Kargoya verecekler onlarda.

vallamı kesin vardır biyerlerdeopuyorumnanaktan oda kokum bitmiş glade den özel indirim istiyorum o zaman hauehahe

ben hayatımın erkeği dediğim adamla 1 sene bakıştım 1 sene süründürdüm sonra sevgili olabildim, onunla da 4 sene sonra ayrıldımeyvahedigeldismile johnny depp gelse o dolmusa benden tık çıkmaz ben öyle bi hödüğüm erkek oldumu fısss=)))bilmiyorumkismile:jeyyar:
bi de benim ünv de bi arkadaşım dolmuşta ya da kafede filan telefonunun bluetoothunu açardı kesiştiği çocukla mesajlaşmaya başlardı sonra hoop sevgilier=))
teknoloji çıktı mertlik bozuldu nerde kaldı o kağıda tlf no yazıp utana sıkıla göndermeler :icecream:

sen gönder canım türkiyekanalından gönderdiğin için strawberrynin türkiye ofisine gider mail
hehe o zaman sana ikimizde aynıymışız diyebilirim hadi ben yaklaşmıyorum ama yanımada yaklaştırtmıyodum sonra bi şekilde tanışıyoduk da öyle söylüyorlardı hiç bakmıodunki yanına gelelim die heheh :))))

canım izmir aydın ne ki bin gel alcağını al hiç uğraşma öyle :)
bu arada bikinileri gördüm anında gidio valla pek beğendiğim bişi çıkmadı :KK43:

Kızlar hepimiz beraber alısverise cıksak Turkiyeyi krizden kurtarırız kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Hatta küresel krize bile faydamız dokunur kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Aslında o rimel çıkalı bayaa oluyor canım, ama kullananlar pek memnun kalmamış...youtube'da bu konu ile ilgili videolar var...
Aslında L'oreal de eksik kalmadı tabii hemen bir benzeri yaptı ama ben her zaman normal rimel fırçasını tercih ederim bu bana uygulanabilir gözükmüyor kızlar?

http://

teşekkür ederim magrenta..
makyaj ürünlerine bayılıyorum ya hobiye bile gittiğimde satış temsilcilerine diyorum lütfen beni takip etmeyin doya doya herşeye bakmak istiyorum diye:)
içten geliyor süslüyüm işte..

döndüler ki
siparişim onaylanmamış
kartada baktım harcama yok
bende ürünleri eccüg değiştirdim verdim tekrar sipariş zemuszemus

Aslında o rimel çıkalı bayaa oluyor canım, ama kullananlar pek memnun kalmamış...youtube'da bu konu ile ilgili videolar var...
Aslında L'oreal de eksik kalmadı tabii hemen bir benzeri yaptı ama ben her zaman normal rimel fırçasını tercih ederim bu bana uygulanabilir gözükmüyor kızlar?

http://
pek bi orjinal ama ben de emin olamadım valla kullanışlılığındanbilmiyorumkismile

he bu arada (düzeltme olarak algılama canım,sakınn,aklıma geldi diye söylemek istedima.s.) geçenlerde bir yerde okudum.
aslında ürünün ismi maskaraymış.rimel bir markaymış.ama zamanla o kadar meşhur olmuş ki bu marka,ürünün adı gibi anılmaya başlanmış.
ped-orkid olayı gibi :kedi: ben duyunca çok şaşırmıştımakannehir

pek bi orjinal ama ben de emin olamadım valla kullanışlılığındanbilmiyorumkismile

he bu arada (düzeltme olarak algılama canım,sakınn,aklıma geldi diye söylemek istedima.s.) geçenlerde bir yerde okudum.
aslında ürünün ismi maskaraymış.rimel bir markaymış.ama zamanla o kadar meşhur olmuş ki bu marka,ürünün adı gibi anılmaya başlanmış.
ped-orkid olayı gibi :kedi: ben duyunca çok şaşırmıştımakannehir

Doğrudur tatlım, bende açıkası sanki rimel türkçe adı maskara da ingilizce adı diye kafamda kuruyordum kaydirigubbakcemile3 artık nereden uydurduysam!!!
aslında maskara da kulağa daha hoş geliyor sanki....:icecream:

eed yakmıyormuş ama kalıcılığı fln ne kdar sürüyor ki acep? ben normallerden aldım ama yapamadım bilmiyorumkismile kıvırmadan rimelleyince de iğrenç oluyor,hepsi bir telden çalıyorohaoldumsmile bi de rimel markası şeyetsem sizlerden? fiyatlarıyla birlikte?
innova aldım ben en son,25liraydı:ecrin_bebek:

CANIM sana şiddetle maybelline The Colossal Volum' Express® Mascara tavsiye ederim ama eğer benim gibi ağlak biriysen bunun waterproof olanını tavsiye ederrriiimmmm fiyatıda uygun 14 tl çokda güzel dolgunluk veeeee uzunluk verio ben dün aldım ve çok memnun kaldım ama şunuda ekliyim waterproof 5 kat hacim verio waterproof olmayan ise 7 kat çok süper bir rimel şiddetle tavsiye edilir denedim onayladımmmmm zemuszemuszemuszemuszemuszemuskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

CANIM sana şiddetle maybelline The Colossal Volum' Express® Mascara tavsiye ederim ama eğer benim gibi ağlak biriysen bunun waterproof olanını tavsiye ederrriiimmmm fiyatıda uygun 14 tl çokda güzel dolgunluk veeeee uzunluk verio ben dün aldım ve çok memnun kaldım ama şunuda ekliyim waterproof 5 kat hacim verio waterproof olmayan ise 7 kat çok süper bir rimel şiddetle tavsiye edilir denedim onayladımmmmm zemuszemuszemuszemuszemuszemuskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
wuhuu cidden çok uygunmuş ve dandik marka da değilzemuszemus süper habermiş ki buuuopuyorumnanaktan saol bebişim hihoyyyt en kısa zamanda deniycem

wuhuu cidden çok uygunmuş ve dandik marka da değilzemuszemus süper habermiş ki buuuopuyorumnanaktan saol bebişim hihoyyyt en kısa zamanda deniycem

tatlım maybelline colossal'ı bende kullanıyorum ve gerçekten çok güzel hacim veriyor....bende çok memnunum, tavsiye ediyorum!
bir de l'oreal lash architect takma kirpik etkisi yaratıyor,ona da bir bak istersen ama maybellin'den birazcık daha pahalı....

Kızlar hepimiz beraber alısverise cıksak Turkiyeyi krizden kurtarırız kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Hatta küresel krize bile faydamız dokunur kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
heheheh valla doğru dion yaa biri bişi alırdı hepimiz alırdık heheh :)))
birmiz hepimiz hepimiz birmiz için heheh

arkdaşım aldı bende denedim gayet güzel uzun gösterdi valla kirpiklerin benim olduğuna ben bile inanamadım :)bayanssulusmile

canııımmmm sür sürüştür gez ii günlerdee valla ben çok beğendim yani süpeeerrr, ben zaten bi maybelline kullanıcısıyım fiyatları uygun hep ama bu rimeli kullanmıyrdum klasik volume express kullanıyrdum ama bu rimelden artıkınnn vazgeçmeeeeemmmmmm zemuszemuszemuszemus

X