Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Ben bahsetmiştim bu losyondan.. avondan almıştım canım..geçen katalogtan so skin soft serisinin di..İnci pırıltılı filan olması gerekir..10 tl yarı fiyatına almıştım..şimdiki fiyatı 20 tl..
Ama yeni kataloğunda gül kokulu başka pırıltılı losyonu da var..Pembe kutulu..o da 8 tl ..
So skin i kullandım hafif ışıltıları var..tavsiye edilir..öyle frapan bir görüntüsü yok yani...

evet şimdiki gördüğüm gül kokuluydu ben de gül kokusu sevmem :/
eski katalog ürünleri tekrar veriliyor mu biliyor musun acaba :/

evet şimdiki gördüğüm gül kokuluydu ben de gül kokusu sevmem :/
eski katalog ürünleri tekrar veriliyor mu biliyor musun acaba :/

eski katalog ürünleri veriliyor da..bu katalogta fiyat 2 katına çıktı geçenkinde %50indirimliydi..yani 20 tlye alacaksın..bekle yine indirime girer o losyon.. özellikle baharda,yaza doğru olabilir..

kızlar açık görünüm veren pudra almak istiyorum bana önerebileceğiniz pudra varmı?
mac kullanmıştım en son ama sivilce yaptı sankiakannehir
clinique ten şunlardan birini almayı düşünüyorum

bi arkadaşım da yves rocherin şu pudrasını çok begendiğini söyledi
kullanan varmı bunlrdan birini?

Clinique çok başarılı tavsiye ederim kesinlikle :)
Ben de resimdeki 2.ürün var (yani kompakt pudrası) ve çok memnun kaldım...

Ben bugün smashbox dan far ve benefit ten lipgloss aldım. Her iki markayı da ilk denemem olacak ama bayaa araştırdım özellikle ABD'de çok tutan markalarmış (MAC ürünleri kullanıyorum ağırlıkla ama değişiklik yapmak istedim biraz)

mac in hangi ürünü sivilce yaptı canım..bende studiyofix sipariş werdim inşallah yapmaz tırsıyorum ya..

mac in hangi ürünü sivilce yaptı canım..bende studiyofix sipariş werdim inşallah yapmaz tırsıyorum ya..

studiotech yapmıştı cnım zten nette de pek iyi yorumu yok o ürünün:dilcikar:
seninkinden kullanmadım

amber saol canım bende onu düşünüyorumbayanssulusmile yvesrochere pek güvenmiyorum sadece kalemini beğendim şimdiye kadar

clinique in pudraları harika.
.claiflying powder makeup teint clarifiant poudre 02 ve almost powder makeup teint poudre naturel 02 sini kullanıyorum.
ikisindende çok memnunum

kizlar aranizda biotherm in fondotenini kullanan var mi?
varsa eger buna yakin ya da bundan daha iyi bir urun tavsiye edebilecek olan var mi?

Ben clinique in fondetenini kulaniyorum baska bir fondeten kulanabilecegimi hic sanmiyorum , tartisilmaz bir marka bence clinique

kizlar aranizda biotherm in fondotenini kullanan var mi?
varsa eger buna yakin ya da bundan daha iyi bir urun tavsiye edebilecek olan var mi?

Canım benim bir arkadaşım var kullanan ve memnundu.
Su bazlı hafif bir ürün...Cilde de zarar vermiyormuş.

kızlar kadınlar günü indirimi
migros carrefour ve gratis ten topladıklarımm:)))))))

bunların hepsine 200 verdim ama hepi alıp denemek istediklerimden di artık bişi almam sanırım

Canım benim bir arkadaşım var kullanan ve memnundu.
Su bazlı hafif bir ürün...Cilde de zarar vermiyormuş.

ben de su an tester ini deniyorum ve acayip cildime yaradi acikcasi..
ama yine de bi yorum almak istedim.. clinique nin urunlerini herkes tavsiye ediyor ama ben isinamadim nedense bu markaya..

ben de su an tester ini deniyorum ve acayip cildime yaradi acikcasi..
ama yine de bi yorum almak istedim.. clinique nin urunlerini herkes tavsiye ediyor ama ben isinamadim nedense bu markaya..

migros ve karfurlarda kadinlar gunu indirimi mi var kizlar?

Evet varmış indirim canım millet toplamış gerçi bence bişey kalmamıştır sempatiksalakcinni

Watsons da da varmış sanırım...opuyorumnanaktan

Biotherm'i seviyorum ben açıkçası Asmin'im...zemuszemus Ablam kullanıyor cilt bakım ürünlerinden çok memnun, bana da deneme boylarını verdi, Biosource temizleyici bir harika...:lepi:
Benim de almak istediğimde fondoten konusunda öncelikli marka Biotherm olurdu...vereliniortak

arkadaşlar mac allıkların çakması var mı ? fırçalarının çakması dolu ama allıklarda çakma var mı ? vitoria secret ,mac allık buldum ama çakmamıdırlar die korktum .. ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…