Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
okypete miniş güle güle kullanın canlar aldıklarınıza bayıldım
minikcim kaç gündür smashbox lotlarına bakıyorum
bitürlü bana denk gelmedi böyle bişey ya üstelik hepsi 50tl cok sasırdum
benide haber et
:1shok:

bende bugün benefit concealer aldım
02 numara bugday tenliler için

Son düzenleme:

gercekten işe yarıyor öylemi böyle bişey arıyorum yaaa
gözaltı kapatıcısı secmekten bi hal oldum sürmeden gezebilsem keske

:1no2:

okypete hayırlı olsun kk dakı makyaj topıklerıne takıldım takılalı bende cok masraf yaptımakannehir bır sey sorcam canım ben pudra fırcasına hıc heves etmedım ılgımı cekledı ıclerınde sungerlerı oldugu ıcın ama yenı yenı dıkkatımı cekıyor ne farkı var sungerden bu fırcaların

pandoram bu flor mor un dore rengı surmemsı urunu nedır kullandınmı nasıl bırde bu fırca setının her parcasınınn nasıl kullanıldıgını bılıyomusun bebısım ben bon bon bakıyorumda 3 tanesını anladım bilmiyorumkismile

ve cok cıcı gorunuyolar tahrık ettın benıyerimseniben

cennetkokulum baslarda bende önemsemiyordum pudra fırcasını
ama aldıktan sonra okdr memnun kalıyorsun ki pudra yüzünde tabaka halinde durmuyor
cok dogal bi görünüm oluyor
yerimseniben

akitroşum bak onu bi dene süper ötesi,dediğim gibi hiç sürme ihtiyacı hissetmedim bile concealerohaoldumsmile
sen de güle güle kullan canımbayanssulusmile
ben sürekli bakıorm olursa hemen sana msj atarım,bugün baktım ama yoktu:hulya:

kuzular ben maybellın ın bu yesıl rımelınıı kullanıyorum bıtmek uzere benım kıprıklerım kapkara gur ve uzun tek sorunum tel tel ayıramıyorum ve kıvrılmıyor düşüyor rımelı surdukten 1-2 dk sonra kıvrıklıgı gıdıyor bunun ıcın bana bır rımel onerın lutfen dolgunluk ıstemıyorum tel tel ayrılsın kıvrık olsun hadı bakım kızlar

cennetkokulum baslarda bende önemsemiyordum pudra fırcasını
ama aldıktan sonra okdr memnun kalıyorsun ki pudra yüzünde tabaka halinde durmuyor
cok dogal bi görünüm oluyor
yerimseniben

akıtra bende onu merak edıyorum farkı bayagı hıssedılıyomu bendede teracattor pudra var fırca dahamı ıyı sonuc verır bırde alex avıenın su urununu sıddetle tavsıye edıyorum baska markada varmı bılmem ama aceıp bır hava katıyor makyaja ısıl ısıl pıgmentlerı var ama sım gıbı degıl dogal bayanssulusmile:asigim:

http://[URL=http://img294.imageshack.us/i/p1561b.jpg/]
[/URL]

minikim tsk ederm canım onu mutlaka denicem yerimseniben

cennetkokulum cnm evet bayagı fark oluyor üstelik bnm fırcam öyle kaliteli bişeyde değil
onda bile fark büyük yüzünde daha doğal duruyor pudra. pudra oldugu anlasılmıyor kısaca.

teşekkürler tatlım.
sende güle güle kullan. çok güzel görünüyor.

teşekkürler,canım.
ben guerlainin terracottasını aldımdı.
o bunla sürülüyormuş.
yüzün sol tarafına ve sağ tarafına alından çeneye doğru,kocaman bir 3 şeklinde sürüyorsun.yani sola 3 sağa 3 şeklinde.sonrada buruna ve alına sürdün mü tamamdır.
guerlaindeki kız öğretti.

Son düzenleyen: Moderatör:
elizabeth arden bronzlaştırıcı set ve bourjois seti sipriş ettim
stila dan vazgeçtim krem allığı yüzünden.
ürünlerim gelince yazarım kızlar

yaa pudramı öyle sürülüyormus CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…