Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

şiseydo alıcağına kılinik alsan canım?hihoyyythemde fiyatı 60 tl falan,indirimle 55-50 gibi bir fiyata alabilirsinkaydirigubbakcemile5

bacım o neymiş öyle . . .
az anlatsana dahakaydirigubbakcemile2 mekin ürünü mü bu ?
gaç gayme ?

saçlarımda dalgalı rozum bilio musun aklinialirimsmile

maşallah yaaa ne verimli şeymiş buuuuu bayıldım heheh :))))))bayanssulusmile

cnmcm kutusuz olanlarının fiyatı gerçekten uygun . . .
bence edinilebilir . . .
bobbi zaten bobbi. . . zemuszemus

saol canım kullanmadığım için alayım lazım olur diodum vazgeçtim mineralli bişiler alıcam bare son kullanma tarihi olmasın daha doğal olsun dedim

taylordan alayım dedim ama sipariş veremedim bi türlü daha önce taylordan alışveriş yapan var mı? adres kutucuğu yetmedi bide teslim edilememe durumu falan var kararsız kaldım yaa ordan deneyim ilk diodum id falan çok pahalı eczanelerde çilektede her renki varmıdır denesem beyaz tenliyim ben offf poffffffff

oda nesiii :1ninca:

neymis o markası neymis ne kdrmıs :1ninca:

Pantene saç kremi
She yeşil maskara
She lipgloss
FLormar Ojeler
Golden rose dudak balmı

Son düzenleme:
resim çok büyük canım ya küçültebilir misin biraz, sayfa düzeni için diyorum yerimseniben

şiseydo alıcağına kılinik alsan canım?hihoyyythemde fiyatı 60 tl falan,indirimle 55-50 gibi bir fiyata alabilirsinkaydirigubbakcemile5

o nasıldr cnm? buarada akne sorunum vardı doktora gttm bi buçuk haftadr tedaviye başladm sivilceler geçti gbi ama kırmızı kırmızı duruyo renkleri. ben gerçi martın ilk haftası alcam daha ne kdr geçer bilmiyorum ama fondoten gbi agır bşi kullanarak cildime zarar vermek istemedgm için renkli nemlendirici dşünüyodum. bugn denedm byerde ama olmadı bana mafoldumben
sürekli makyaj yapan biri de değilimdir aslnda öle arada kafama esince.. ayda 2-3 bile denebilr ((malum sınav yogunluğu var şuan))
yani uzun sözün kısası önerceğnz bi ürün varmı bana göre :CüvCüv:
ama yüzde kalıp gbi durmasın mümkünse doğal duran bişi ossunnn bayanssulusmile

Kızlar makyaj sabitleyicinin elite marka olanı da varmış..kullananlar memnunmuş..
Elite fixatör olarak geçmekte adı da..Fiyat ta..18-22 arası..

Tabi mac in yerini tutar mı tutmaz mı bilinmez..

bende siyah göz kalemi vardı süperdi sadece bunu söyleyebilirim élite hakkında :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…