Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
peki bir şey daha sorayım sizce iğne fırçalı rimellerin o iğneleri simetrik mi olmalı hepsi aynı hizada mı olmalı / yoksa dağınık mı olmalı ?

bi sürü fırca sekli var ben loreal almıstım inan iğneleri görünmüyor bile
alırken dedim dümdüz fırca nası kaldırıcak kirpikleri diye ama kullandıgımda begendim

18209246fml.jpg

(resim alıntıdır)

ama bitane daha var uzunlu kısalı ondan daha cok memnunum yerimseniben

large.MAYBELLINE-Define-A-Lash-WP.jpg

akitra yukarıda eklediğin yeşil rimeli tavsiye eden çoktu ama pastel aldım nedense, o bitince yeşilden alacağım zemuszemus

canım öyle bişeydi sanırım buaralar fiyatı biraz artmıs galiba bana öyle geldi
20-22 tl arası falandır en fazla..
yerimseniben

Bana bu Teleskopik maskaralar hiç güzel olmuyor kızlar ya
Dolgunluk vermiyorlar asla! Sadece boyuyor ve ayırıyor.

Ben en iyi sonucu, tarak gibi olan maskaralardan alıyorum.
En sevdiklerim Loreal Voluminious X4 ve X5 ve Lash Architect.

alttaki define a lash bence daha basarılı.
tarak gibi derken kıl fırcalarmı cnm?

yok gülüm bendeki de kabuki değil normal bi fırça hatta avonun allık fırçası

ama süren kız keçi kılından yapılmış fırça kullanılması gerekli çünkü sadee o fırça fondoteni içine l alır ve sürüldüğü zemine tamamnını bırakır demişti.

ama bilmiyorum ki neden senin öyle oldu şaşırdım

benm annemin de cildi çok kurudur ben bi de onda deneyeyim bakalım nasıl olacak gül yüzlüm:ecrin_bebek:

CADIARZU

bu parabenle biten maddeler işte ürünün raf ömrünü uzatmak için kullanılan maddelermiş ben de yeni öğrendim sayılır meleğim.

ama oranı düşüktür belki dimi

şimdi 3 ürün var birisi

primer : bu gözenekleri kapatıyor fondoten altına sürülüyor pürüzsüz cildi oluşturuyor.

makyaj bazı: yani senin kullandığın bu da makyajın akmamasını sağlıyor uzun süre kalıcılık veriyor

makyaj sabitleyici sprey : bu da akmamasını sağlıyormuş.

biz acaba bunların hangisini kullanmalıyız reçelim ya:uhm: yani bi tane kullanmak istesek hangisi en uygun olur?

paraben şeysinden bahsetmen iyi oldu liliarzu bi şi öğrenmiş olduk bak sayende ve bu şımaşta baya bol var bu paraben şeysinden . . .

gerçi ben makkaş malzemelerinde bol bulunacağını düşünüyorum . . .
benim anladığım sabitleyici baya baya gece makyajında uygulanası bir şey . . .
günlük kullanılmaz cilde z.çr bence cildi de ciddi kaplayan bir şey hava aldırmayan yapısıyla . . .
makkaş bazı ile primer arasında da öle dehşet bi fark yok sanıyorum . . . hatta aynı şi bence . . .

hmm dioru sonraya saklıorum simdilik alamam sabunum köpüklüm
o yakın aynada süreyim yani ben normal küçük aynayla cebelleşiyordum
:asigim:

evt cnmcm baya büyüteçli aynada yapılmalı göz makkaşı . . .

yukaridaki maybellinin yesil rimeli cok guzeldir kizlar eger kirpikleriniz dolgunsa bunu tavsiye ederim degilse bu urunun pembe renklisi var o volume yapiyor oda guzel the colossalda guzel tavsiye ederim.

paraben şeysinden bahsetmen iyi oldu liliarzu bi şi öğrenmiş olduk bak sayende ve bu şımaşta baya bol var bu paraben şeysinden . . .

gerçi ben makkaş malzemelerinde bol bulunacağını düşünüyorum . . .
benim anladığım sabitleyici baya baya gece makyajında uygulanası bir şey . . .
günlük kullanılmaz cilde z.çr bence cildi de ciddi kaplayan bir şey hava aldırmayan yapısıyla . . .
makkaş bazı ile primer arasında da öle dehşet bi fark yok sanıyorum . . . hatta aynı şi bence . . .
. .

sımaşta bile bol bol varsa gül reçlim hepsinde rahat vardır.

ama corel almıştı o makyaj sabitleyicisini bi üye kullanım alanlarını anlatmıştı uzun uzun saçına bile kullanıyordu o ürünü. ağır olsa ağır derdi bence

önce bi corele soralım bakalım ne yapmış beğenmiş mi ürünü

eğer o sabitleyici çok ağır bişeyse bence günlük olarka makyaj bazı en mantıklısı lavanta sabunum

kızlar çilekte bobi brown kompakt fondötenler yine indirimde kullanan var mı denemek istiom ben ama kararsız kaldım yaaa

ama corel almıştı o makyaj sabitleyicisini bi üye kullanım alanlarını anlatmıştı uzun uzun saçına bile kullanıyordu o ürünü. ağır olsa ağır derdi bence

eğer o sabitleyici çok ağır bişeyse bence günlük olarka makyaj bazı en mantıklısı lavanta sabunum

ben çok memnun kaldım balım
tazemsi kaldı makkajım zemuszemus
ayrıca sabitleyici değilmiş o öle dedi satan kişi
ismiini söledi unuttum.
makkaj öncesi sür cildini rahatlatsın makkaj sonrası fısla makkajını daha taze göstersin felan dedi ama öle 24 saat kalmasını sğlamaz didi. ama normalinden çok daha uzun kalmasını sağlar didi
sanırsam cümleleri buydu bilmiyorumkismile

ay benm kafam karıştı şu eklenilen maybeline ın pembe ve yeşil rimelleri hakkında
şimdi ben dolgunluk veren kıvıran bi rimel istiyorum hangisi iyidirt?

bence ikiside aynı 2sinide sürdüm biliyorum
ama pembe olan daha cabuk kaldırıyor yesile göre
fisfisfis

o üye benim canım fix + ın kullanım alanlarını anlatan...
Evet saçlarımada sıkıyorum hem elektiriklenmesini engelliyor hemde dalgalarımı belirginleştiriyor...
Makyaj öncesi cildime fıslatıyorum baz olarak kullanıyorum...
Eyeliner fırçama fıslıyorum kullandığım farı eyeliner olarak kullanıyorum...
Far fırçama fıslıyorum farlarımın daha canlı kullanılmasını sağlıyorum...
Makyaj sonrası fıslatıyorum makyajımın daha canlı ve uzun süre dayanmasını sağlıyorum...
Pudra altına kullanıyorum pudranın cildimle bütün olmasını sağlıyorum...
Makyaj yapmadığım zamanlar temizlediğim cildime fıslatıp sadece rimelimi sürüyorum cildim daha diri duruyor...v.s
bir sürü özelliği var ben çok memnunum ayrıca hiç ağır değil her zaman kullanılabilecek bi ürün ...

sevgililer bi amme hizmeti de benden gelsin

size daha önce fotosunu koyduğum bella pierre mineral fondoten+nemlendirici+pudramın
bügun cildime sürülmeden önceki ve sonraki halini çektim. cildim bu aralar hassas döneminde kızarıklıklar varken hazır çekeyim dedm kapatıcılığını görmeniz açısından

tek ürün kullandım alta üste hiç bişey sürülmeden görünüşü bu şekerler:))

süper durmuşş

slmm kızlarr =)
shiseidonun renkli nemlendiricisini almayı dşünüyorum ama öğrenciyim 80 lira biraz fazla geliyo oyüzden..
indirimli alabileceğim biyer varmı yada indirim dönemleri fln oluyomu onların?
**buarada istanbulda oturuyorum

X