Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
logo_HFA556_FAST.jpg

kızlar almadım ama almayı düşünüyorum bunu...
sıvı waterproof eyeliner 12 li set +1 hediyeli...
ebayda satılıyor ürün kargo ile toplam maliyeti 22 tl..
sizce nasıldır bilen var mı ..
uygun mu,alınabilir birşey mi ?

ogrendin ebay nasil oluyor simdi, kimse seni durduramaz demi aklinialirimsmile dikkat et vallaha ala ala bi hal olursun, kendini frenle bilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile2

karıştırma artık...boşveer..Türküz biz bize bişi olmaaz..:teytey:

tamam karistirmiyorum ama alalim mi oyle icindeki olan par--- madelisinden offf :gitme:

Pandora merak etme ben benimkini batirdim ama kendim icin degil, onlar icn hep off, neyse bizim az birikim yapmamiz lazim, artik fazla bi sey almicam :umursamaz:senağlama

tamam karistirmiyorum ama alalim mi oyle icindeki olan par--- madelisinden offf :gitme:

valla şeker keşke demeseydim,bak miden bulandı şimdi..:KK43: parabene sıra gelene kadar yediğimiz içtimiz şeylerde neler vaar neler..3 kuruşluk keyfimiz bi kozmetiklerimiz var,boşver,tadını çıkar..al cicilerini sür sürüştür..ama çok düşük kaliteli olduğu belli olan şeyleri alma yeter..:eek:

cennetkokulum ne güzel olmuş göz makyajın..güle güle kullan..:)

Son düzenleme:
valla şeker keşke demeseydim,bak miden bulandı şimdi..:KK43: parabene sıra gelene kadar yediğimiz içtimiz şeylerde neler vaar neler..3 kuruşluk keyfimiz bi kozmetiklerimiz var,boşver,tadını çıkar..al cicilerini sür sürüştür..ama çok düşük kaliteli olduğu belli olan şeyleri alma yeter..:eek:

cennetkokulum ne güzel olmuş göz makyajın..güle güle kullan..:)

demene gerek yok ki tatlim, sadece sordum cunku zaten Fransa da pek konusuldu bu madde ah neyse, saglik olsun ne diyelim, Allah cumlemizi korusun yerimseniben:1hug:

valla canım kız bana yeni çıktı dedi dış rengi turuncu fırçası ise dikenli gibi tarayarak ayırıyor ve boyuyor en son aldıklarıma eklemiştim ordan bir bak istersen ben indirimden 9.90tl ye aldım ama muhteşem indirime denk gelirsem stoklamayı düşünüyorum diorlara sisleylere verdiğim paraya acıdım resmen yaa acayip koydu...

aynen bende nerde çinli görsem midem kalkar helede onların cenin yediğini öğrendikten sonra cenin ney diğer sorarsanız anne karnındaki 3-8 haftalık arası olan bebekler kürtajla alınanları yiyorlar neyse midem yine kötü oldu görmek istersenin youtubeye cenin yiyen çinliler yazın yada googleye anlarsınız nedemek istediğimi 1 kuruşumu bile harcamam onların ürünlerine...

saol rozum . . . :1rolleyes:

kıslarr yeni cicilerim çilekten geldi ilkkez çilekten alışveriş yaptığım için deneme maksadıyla 2 ürün sipariş verdim sadece
ayın 16 sınnda verdim bugün ulaştı

10009204.jpg

14727033.jpg

92995754.jpg

şahsen paketleme olaylarını sevdim bukadar şey için bile kutusu büyüktü ve gördüğünüz gibi dudak kalemim falan hediye paketi şeklindydi
benefit dudak kalemi
bourjois bleu far ( farı beğendim şuan çilekte 15 tl)
bide tabi bedava kolye( kutusu şeker ama ortada satılan kolyelerden farkı yok ee nede olsa beleş ) kaydirigubbakcemile3

ama numune koymamışlar uyuz oldum :umursamaz:

Son düzenleme:
delikafaduldencafem güle güle kullan çok güzellerrr delikafadulden
cennetkokulum iyi günlerde kullann delikafadulden

logo_HFA556_FAST.jpg

kızlar almadım ama almayı düşünüyorum bunu...
sıvı waterproof eyeliner 12 li set +1 hediyeli...
ebayda satılıyor ürün kargo ile toplam maliyeti 22 tl..
sizce nasıldır bilen var mı ..
uygun mu,alınabilir birşey mi ?

12 tane eyelineri naapçaksın pandoş..enişte battı..
Yol gösterdim diye benim kulaklarım da çınlamasın sonra..eyvahedigeldismile
Bu markayı duymadım bilmiyorum..

güle güle kullan cafelatte delikafadulden farın rengi süper..:nazar:

çorumlucadı kocamaan bir "amiiiiiiin" diyorum :1hug:

delikafaduldencafem güle güle kullan çok güzellerrr delikafadulden
cennetkokulum iyi günlerde kullann delikafadulden

saol tatlım zemuszemus

12 tane eyelineri naapçaksın pandoş..enişte battı..
Yol gösterdim diye benim kulaklarım da çınlamasın sonra..eyvahedigeldismile
Bu markayı duymadım bilmiyorum..

canım renkler güzel ışıl ışıl amaa hani basit simler varya azcık öle duruyo gibi geldi bana:sm_confused:

güle güle kullan cafelatte delikafadulden farın rengi süper..:nazar:
teşekkür ederim cicim bencede güzel ama almayı düşünenler için söyleyeyim rengi soğuk öle simli far falan seviyosanız sim mim yok :hulya:

kıslarr yeni cicilerim çilekten geldi ilkkez çilekten alışveriş yaptığım için deneme maksadıyla 2 ürün sipariş verdim sadece
ayın 16 sınnda verdim bugün ulaştı

10009204.jpg

14727033.jpg

92995754.jpg

şahsen paketleme olaylarını sevdim bukadar şey için bile kutusu büyüktü ve gördüğünüz gibi dudak kalemim falan hediye paketi şeklindydi
benefit dudak kalemi
bourjois bleu far ( farı beğendim şuan çilekte 15 tl)
bide tabi bedava kolye( kutusu şeker ama ortada satılan kolyelerden farkı yok ee nede olsa beleş ) kaydirigubbakcemile3

ama numune koymamışlar uyuz oldum :umursamaz:

latte güle güle kullan :asigim: çilenk asla numune göndertmiyo :KK43:

latte güle güle kullan :asigim: çilenk asla numune göndertmiyo :KK43:

hadi ya bilmiyorumkismile bazı arkadaşlar özel mesajla sölersen yolluyolar dedi bende yazdım ama numune felan yoktu alsanaalsanasmile zaten artık mağazalardanda alışveriş yapınca numune pek vermiyolar zinir oluom:umursamaz:

cafelatte, çok güzeller canım güle güle kullan =)

saol bebişim
far simli değil demiştim ama şimdik aydınlıkta baktım hafif simleri var ama öle basit durmuokaydirigubbakcemile2

Bugünkü ganimetlerim kızlar MAC e yeni koleksiyon gelmişti sevgili muacım derya msj attı bende soluğu mac te aldım tabiki ordanda İNGLOTa geçiş yaptım ve bunları aldım...
tn22012010350.jpg

INGLOT farlarımla renkleri belli olsun die taze taze hemen size makyaj yaptım...Flaşlı ve flaşsız çekim...Palette mavi gibi gözüken aslında mordur gözde rengi daha belirgin...
tn22012010354.jpg
tn22012010355.jpg

Bugünkü ganimetlerim kızlar MAC e yeni koleksiyon gelmişti sevgili muacım derya msj attı bende soluğu mac te aldım tabiki ordanda İNGLOTa geçiş yaptım ve bunları aldım...
tn22012010350.jpg

INGLOT farlarımla renkleri belli olsun die taze taze hemen size makyaj yaptım...Flaşlı ve flaşsız çekim...Palette mavi gibi gözüken aslında mordur gözde rengi daha belirgin...
tn22012010354.jpg
tn22012010355.jpg

renkleri çok hoş duruyo farın güle güle kullan cicim opuyorumnanaktan

tn22012010350.jpg

tn22012010354.jpg
tn22012010355.jpg

Güle güle kullan..Kız sen bu örtünü alıp, Mac e gidip,foto çekiyor olmayasın..kaydirigubbakcemile3
Ne sık gider oldun mac e,hatırlı müşteri grubundansın zannımca..a.s

X