Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bugun aldıklarım dolasırken she ye takıldım
allık fena değil simli simli hosuma gitti
kremfarın rengi güzel lacivertimsi yesilimsi
lip glossun rengi tam benlik cok acık bi rengi var :icecream:

photo0029o.jpg

Güle güle kullan canimm rujun rengi gercekten güzelmisbayanssulusmile

ELF'in ücretsiz kargo kampanyasından yararlandım, rekor sürede (4 günde) elime ulaştı =)
KEşke daha çok şey alsaymışım...
Artık bir sonraki kampanyaya.
Her birini çok sevdim!
Özellikle farın renkleri süper, küçücük olması benim için daha iyi, zaten nadir far sürerim. Bayatlamaz böylece =)
Ruj beklediğimden koyu çıktı ama kalite açısından oldukça iyi =)
Mineral Fondoten ve kapatıcının renkleri tam uydu, kendimi kutluyorum :) ELF ler toplamda 11.5 sterlin, yani 27 TL filan.
KAbuki fırça T. Body Shop'tan. Geçenlerde almıştım, harika bir fırça!

Güle güle kullan canım.sırnaşık şey.hangi site bu acaba? bisde alalım..:smiley-cool:[/QUOTE]

ELF sitesi olmasi gerek dil mi ?
ben ELF yazinca cikmasi lazim google amca bilir :KK70:

baktım ben yollanmıo..benneyaptımki 1er dolara bi sürü doldurdum sepetimi..popoma baka baka çıktım..yollamıolar buraya:sinifsinif:

Kızlar sonu elf.uk. olan site Türkiyeye gönderim yapıyor. Ve fiyatlar sterlin üzerinden. boshayallersmile

tskler kızlar :icecream:

minicikperi kızz seninde hayırlı olsun güle güle kullan yerimseniben

ay çok teşekkürler şekerim..:sm_cool: hemmen bakayım...alışverişimi sana ithaf edicem...alkisalkisalkis :KK70:

önemli değil cnm, ama şimdi alma bence. Çünkü elf kısa süre aralıklarla free shipping yapıyor, yani kargo bedavaya geliyor. Eğer acelen yoksa bekle derim ben

Güle güle kullan canım.sırnaşık şey.hangi site bu acaba? bisde alalım..:smiley-cool:

Kızlar sonu elf.uk. olan site Türkiyeye gönderim yapıyor. Ve fiyatlar sterlin üzerinden. boshayallersmile[/QUOTE]

görüdm gördüm..siparişimi verdim bile..kaydirigubbakcemile2 teşekkür ederim aprilcima.s.

önemli değil cnm, ama şimdi alma bence. Çünkü elf kısa süre aralıklarla free shipping yapıyor, yani kargo bedavaya geliyor. Eğer acelen yoksa bekle derim ben

artık çok geçohaoldumsmile aman olsun 3,5 bişi shipping ..olsun okadar..heves ettm bi kere :lepi: sağol yinede kibelecim

Kızlar sonu elf.uk. olan site Türkiyeye gönderim yapıyor. Ve fiyatlar sterlin üzerinden. boshayallersmile[/QUOTE]
opuyorumnanaktan

Renkleri nasıl seçiyorsunuz..tahmini olarak herhalde ne dersin

pardon sabuncum yeni gördüm..evet oda mavalanın..ben resim ekleyemiom henüz:bbo:..link yazayım burdan bak..gamyoncuiremsu

olmuo linkte ekleyemiom..bi zahmet googledan bakçan canım ya..oje gibi olan... sprey değil..

canım saol bu tırnakta kalıyor değil mi ?
yani parlatıcı oje gibi . . .

bi de elf in fırçalarına ulaştığında fikrini yazar mısın cnm ?

minicikperi-adina-ozel-satistir__23575798_0.jpg

ben de bunu sipariş verdim boshayallersmile

nerden cnm ebaydan mı ?

sabınım evet 2 gündür sipariş vermeye çalışıorm zar zor yaptım bügün :)

kızlar dıorshow maskarayı freeshoplar hariç nerde bulabilirim? sevil yada hobby parfümerilerde varmı?*
acil almak istiyorum maskaram kurumuşsenağlama

RoseAngel ve Sabun canlarım cevaplarınız için çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan Mesajımı sizden başkası ciddiye almadı ama olsun sizin dikkate alıp cevap vermeniz beni çok mutlu etti :asigim:

X