Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yok evacım bende gecen sene kullanmıstım cildim cok hassas oldugu içim dermatolog tavisiye etmisti ne yararını gordum ne de zararını o yuzden oyle dedim

canım aldıklarını güle güle kullan, o flormar allıkların renkleri çok hoş görünüyor..ben de bir allık delisi olarak ondan da koleksiyonuma eklemek istiyorumopuyorumnanaktan :roflol: sen beyaz tenlisin sanırım ben buğday tenliyim sence benim tenimde rengi belli olur mu bilemedim ben..rengi çok açık görünüyor..koyu rengini de görmedim hiç..

cnm flormarın koyu renkleride var
koyurenklerinide bulabilirsin bende 88 numarası var yerimseniben

yok evacım bende gecen sene kullanmıstım cildim cok hassas oldugu içim dermatolog tavisiye etmisti ne yararını gordum ne de zararını o yuzden oyle dedim
adım cnm bnde bı durum olduysa bılelım ıstedm nötrüm yanı dıosun:1rolleyes:

anllilyum21 akitra canım bu flormarın allıkları ne kadar?
10tl canım bu seri,yanlış hatrlıosam akıtracım düzeltolumunekankayizsmile

canım aldıklarını güle güle kullan, o flormar allıkların renkleri çok hoş görünüyor..ben de bir allık delisi olarak ondan da koleksiyonuma eklemek istiyorum sen beyaz tenlisin sanırım ben buğday tenliyim sence benim tenimde rengi belli olur mu bilemedim ben..rengi çok açık görünüyor..koyu rengini de görmedim hiç..
magnlına saol canım yok bnde cok cok acık sayılmam azcık suruom yetıo sen daha yoğun surersın cokta guzel durur koyu tonlarıda mevcutopuyorumnanaktan

evaa cnm ben indirimdeydi aldıgımda 6 falandı ama senin söylediğin civardır pahalı değil yerimseniben

ben 91 numarasınıda alıcam bence güzel ya cok kalıcı ucmuyor hemen

ay kızlar benmde alasım geldi şimdi bu flormar allıklardan.
eva senin aldığın hangi numaraydı.
bende şeftali tonlarında istiyorum hangi noyu alim sizce

canım ben dün sordum 20 tl flormar terekota allık.tam bir şeftaliydi rengi.çok hoştu.alıcam kısmetse aklım kaldı.numarasını bilmiyorum ama alınca tüm bilgileri veririm

canım benımkı 91nümero sen şeftali sevıosan al bunu ıstersen yakından rengını cekıp koyabılırım
akıtra yoksa ben kasıklandımmıkı :mymeka:yada ındırımmı bıttıCADIARZU

canım ben dün sordum 20 tl flormar terekota allık.tam bir şeftaliydi rengi.çok hoştu.alıcam kısmetse aklım kaldı.numarasını bilmiyorum ama alınca tüm bilgileri veririm

20 tl pahalı yaw. bak eva fotosunu eklemiş. o mu senin gördüğün aso.

evacım yakından resmini koyabilirsen sevinirim canımmmm:teytey:

20 tl pahalı yaw. bak eva fotosunu eklemiş. o mu senin gördüğün aso.

evacım yakından resmini koyabilirsen sevinirim canımmmm:teytey:

cano evanınkini gördüm şimdi,sen söyleyince baktım,benim baktığım onlar değil.evet pahalı ama çok hoşuma gitti
evaa canım sende güle güle kullan bu aradaopuyorumnanaktan
az önce resmini çektim bana yaramayan flormar allığın..true color serisi..eva senin allık true colormu?
belki yenilemiştir kendini bilemem ama:sm_confused:

yok tatlım tanrıçanın bahsettiği üst modelı bunun:))))) farklı serı onlarda super ama bunlarda guzel dur ben foto çekip eklıyım canım şimdi

kızlar flormarın mu rujlarını tavisye edersiniz yoksa golden rose un mu ?

gecen gun flarmanın sitesine kaş farlarına bakıyordum bu yazı dikkatimi cekti "Not tested on animals-Hayvanlar üzerinde denenmemiştir-Hayvansal katkı maddesi içermemektedir"
flormarı da artık guvendigim makyaj firmaları listeme ekledim

aso canımcım sende çekmişsin fotosunu sende koyar mısın acepbilmiyorumkismile
topiğime koyucaktım zaten canım,şimdi burayı meşkul etmiyim dedim:)koyuyorum o zaman:smiley-cool:

bana yaramadı hiç.şu an annemin makyaj çantasında.orası benim kullanmadıklarımın ardiyesi oldu zaten:)neden memnun kalmadım derseniz bana sivilce yaptı.daha öncede belirttim benim nane monna cildim var nem kapar abuk subuk şeyden.bu ürünü sevmedi tenim
numarası 88..pembe..bana yaramadı die sizede yaramıycak die bişey yok.rengini beğenen olduysa buyrunkaydirigubbakcemile5[/B]

livcim golden rose un renklerine ben bayılıyorum hele 57 nosu fuşya pembe ve kayısı rengi var unuttum onu.macden aldım yani golden rosedan aldıımdan daha memnunum.(mac koku olarak müthiş).golden rose kalıcılık olarak da fena diil yani

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…