Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
o söylediğin spreyden alıcam insllh işime yarar adı pek görünmüyor ama
bi eczaneci anlar zaten demek istediğimi not aldım en kısa zamanda alicim :)
aa evet tekrar döndüm baktım ne kdr cnm ?
ısıltılı bi pudra da olabilir aslında ama pudra rengini bi türlü tutturamıyorum
ya beni cok boguyor yada cok beyaz oluyorum :/

sabuncum strawdan ben üsengec kişil bi paypal hesabı alamadıgımdan sadece bakıp sinir olup cıkıorum
oyüzden daha ordan bi alışveriş yapamdım yılbası setleri vardı cok güzel onları hep kaçırdım :/
yüzü mermer gibi yapıyor cümlesi beni ztn meraklandırdı
en iyisi evet pudra almalıyım bol pırıltılı olanından
yada yada stic allık mı :/

cnm bu mermer vaziyeti cildinin ne kadar pürüz barındırdığı ilede tabi çok alakalı lakin ben her halukarda bu ürüne kefilim yani az pürüzlü az sorunlu bi cilt tabi daha fazla performans alacaktır . . .

sitik allıklar çok kullanışlı fakat cildinin çok iyi durumda olması lazım kullanabilmek için yani gözenek sivilce veya kreter çukurları falan üzerine çok kötü bi görüntü olur . . .

cildin iyiyse edinebilirsin değilse toz derim . . .

Sabuncum bu foto finish i kullandınmı peki gerçekten mermer görüntü yapıyormu swatchlaya bilirmisin?

Akitra eğer sen pudra yada föndöten üstüne pırıltı istiyorsan sana MAC mineralize skin finish powder tavsiye ederim resmini eklerim istersen...

memnuniyetle svaçlardım cnm ama foto makinam bi müddet benden uzakta . . . :a015:

canım bnde sana tam photo fınıshı sorcaktım emeğine sağlık cok guzel açıklamışsın.o toz surmeyı yaklaşık on yıldır kullanıyorum kuzum ılk başlarda tam bır felakettı dagılıo olmuo sonra elın alışınca başka bişi kullanmıosun bazıları cubugunu yağlayıp kullanıo ama ben tafsıye etmem gozu sulandırıo cubuguyla alta suruom once,sonra yatay koyup gozumu kapatıom tek çekiş alt ust kapkarahihoyyyt

canım o kadar istiyorum ki toz sürme kullanabilmeyi mum şeklinde olnlardan aldım inanılmaz aktı kullanamadım tozla başedebilir miyim bileniyorum sen gözünün içine çekiyosun galiba ben içe değil dışına çekmek istiyorum ama sanırım pratik yaparak hatta çok pratik yaparak olabilir bu buradan anlatmayla olmaz gibi . . . :çok üzgünüm:

rose angel canım sanada aklımdayken hazır senıde yakalamışken gecen gun paylaştığın mac goz makyaj cıkarıcını sorayım sadece gozmu tum yuze uygulanabılırmı bırde kızlar mac ürünleri nerlerde satılıo ya kazan kepçe meselesı burda hıc goremedım:umursamaz:

ID-Minerals-PUDRA-GOLD-GOSSAMER-GERCEK-ALTIN-I-D__22223730_0.jpg

bitane buldum ID BARE MINERALS FACE & BODY COLOR

-- GOLD GOSSAMER --

gold infused

-- GERÇEK ALTIN İÇEREN --

IŞILTI ve PIRILTI VEREN, YÜZ ve VÜCUT PUDRASI

kullanan varmı ? ID ?

pahalıdır bu gerçek altın maltın diyo CADIARZU CADIARZU

Canım tüm yüz için kullanabiliyorsun güzel temizliyor istanbulda istinyepark akmerkez ve taksimdekileri biliyorum istersen istanbuldaki mağazalrdan birini ara sana en yakın mac nerde öğrenebilirsin...

MAC mineralize skin finish soft and gantle adı canım...hemen çektim resimleri ve ekledim umarım yardımcı olabilmişimdir...
tn08012010309.jpg
tn08012010308.jpg

tn08012010307.jpg

roz çok şık bi şi bu . . . opuyorumnanaktan bayanssulusmile

rose tamam canm saol.doğru arayım ben onları bi sorayım tüm yüz olmasına cok sevındım.sabuncum içinede dışınada sürüyorum ben kafaya gore takılıyorum asla akmaz.mum olanları bılıorum akıolar daha cabuk.

rose tamam canm saol.doğru arayım ben onları bi sorayım tüm yüz olmasına cok sevındım.sabuncum içinede dışınada sürüyorum ben kafaya gore takılıyorum asla akmaz.mum olanları bılıorum akıolar daha cabuk.

cnm resmindeki sensen valla çok güzel takılmışsın yani çok gzl sürmüşsün umarım bi gün bende becerebilirim . . .

güle güle kullanın kızlar aldıklarınızıopuyorumnanaktan

toz sürmeden laf açılmışken ben de bi yöntem söyleyeyim şöyle yüzünüzü sabah yıkamadan bi yarım saat önce falan sürün daha sonra yüzünüzü yıkayın çok hafif buğulu oluyor böyle bayağı güzel duruyor.

ben şimdi toz sürme kullanamıyorum çünkü lens kullanıyorum önceden böyle yapardım ama süper olurdu

güle güle kullanın kızlar aldıklarınızıopuyorumnanaktan

toz sürmeden laf açılmışken ben de bi yöntem söyleyeyim şöyle yüzünüzü sabah yıkamadan bi yarım saat önce falan sürün daha sonra yüzünüzü yıkayın çok hafif buğulu oluyor böyle bayağı güzel duruyor.

ben şimdi toz sürme kullanamıyorum çünkü lens kullanıyorum önceden böyle yapardım ama süper olurdu

sağol cnm . . . hakkaten ben o mum sürme ile uyuduğumda sabah çok güzel bi gölge elde ediyordum . . . duşta bile geçmiyodu . . .

sağol cnm . . . hakkaten ben o mum sürme ile uyuduğumda sabah çok güzel bi gölge elde ediyordum . . . duşta bile geçmiyodu . . .

evet canım

mum sürme ile denemedim ama toz sürmeyle süper bir görüntü oluşuyo hem sürerken ufak tefek göz etrafına saçılan tozlar yıkayınca geçmiş oluyo hem de gözde buğulu bi görüntü oluşuyobayanssulusmile

cikilop hayırlı olsun
sabuncum cok pahalı değil internette 40tl
ama magazalarda falan varsa daha pahalı olabilir
yüzüm pürüzsüz canım o seyden fotodur finistir ondan istiyorum
birde ısıltılı pudra yada stick aldımmı rahatlıcam
:1ninca:

Ay harikasiniz kizlar gule gule kullanin,
bende alcaktim indirimler basladi burda, emme azcik kiyafet pek aldim, ondan abarttim, makyak 2 ci ayda alcam insallah yada bu ayin sonunda :KK43:( offf elim variyor ama almicam
almicam ayyy

evaa, o aldğın epilasyondan önce sürüyorum acı hissetmiyorum demişsin.
peki epilasyın kızarıklarınada iyi geliyo mueyvahedigeldismile

evaa, o aldğın epilasyondan önce sürüyorum acı hissetmiyorum demişsin.
peki epilasyın kızarıklarınada iyi geliyo mueyvahedigeldismile
[/QUOTE
hayır canım alınan bölgeye bıdaha sıkmıyorum cunku zararlı olabilir arkasındada öle bişi yazıodu.epilasyondan sonra kızarıklık kıl dönmelerine karşı avene marka termal su kullanmaya başladım gercekten güzelll onu düşünebilirsin yüzümede sıkıom dipdiri yapıo cok fonksıyonlu ürünleri seçıomkı hepsı cıksın aradansırnaşık şey

sabuncum evet benm resımdekı saol datlım zamanla sende yaparsın al bıtane dene dışarı cıkmıcağın zamnlarda:teselli:

yav kızlar high beam çilekte 30tl olmuştu bugün bı baktım bıtmişşş:gitme::gitme:

evaa cok değişik seyler var sende yaa termal su :)
duyunca hemen baktım kızarıklık kasıntı için falan yazıyor
yüzümüde dipdiri yapıyor derken nasıl oluyor
CADIARZU

evaa cok değişik seyler var sende yaa termal su :)
duyunca hemen baktım kızarıklık kasıntı için falan yazıyor
yüzümüde dipdiri yapıyor derken nasıl oluyor
CADIARZU

evet canım bana cok ıyı geldı kesınlıkle.zaten avenı arkadaşım eşi dermatolog cıltten flan bahsederken o tavsıye ettı.rahatlatıcı etkısıde var.makyaj sabıtleyıcı olarakta kullanılıo ve aynı zamanda epılasyon sonrasıda.mesela gun içinde çok çalışınca şavtım kayıyo soluk flan oluyodum şimdi bunu pıslıom tamamım:CüvCüv:lıv tafsıye etmem demiş neden bılmıom acep bi zararınımı gordü livcim -acıklama yap bızede-:kahve::nazar:

X