Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bekliyorum resimleri luna88

2006modelim biliyorum internette var ama banaysak netten alisveris yapmak esim guvenmiyor netten alisverise bende magazaya gelirse alicam.

ya krem göz farı olan varmı tekli
önereceğiniz ve de bnm bulabileceğim bisey önerebilirmisiniz
:sinifsinif:

DOCUME&
moz-screenshot-2.png
maxi_blanc_02_bj_fiche_produit_grande.jpg

maxi_blanc_02_bj_fiche_produit_grande.jpg

akitra bu nasil canim

akitra krem farmi krem rengi farmi demek istedin canim ben anlamadan resim ilistirdim oraciga ama eyvahedigeldismile

sdc10308r.jpg

yves rocher saç bakım maskesi kokusuda işe yararlığıda cok ıyı
sdc10314o.jpg

hepsi kırmızı hiç fark yok gbı cıksada vala öle değil kuzular soldan başlıyım clarıns hafif parlak bol sürüldüğünde güzel vişne kırmızı gbi oluo cok dolgun gosterıo sondaki yves rocher daha ıslak aynı özellik ondada var sarı kaplı estee cok kalıcı surdum gıtmıo mat bıldğniz kırmızı,dgerlerı shıseıdo acık olan tam ten rengi ben aslında naturel tonları daha cok sevıorumhihoyyyt
sdc10292a.jpg

shıseıdocu kızın hediyeleri ürün alınca ganimetleride toplamak lazım kaptım tabi:lepi:
sdc10302.jpg

epılasyondan önce sıkıom bunu sprey acı flan olmuo bı ferahlık bı soğukluk donmaktan acıyı hıssetmıomkafamçokkarıştı
sdc10299.jpg

aha bu sürmeyı mılyon yıldır kullanıom kıslar superdır bır numerodur cokta bereketlıdır dğerlerıde küçük parfüm kapları hac malzemesı satan amcalarda var cok sevımlıler
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

akitra krem farmi krem rengi farmi demek istedin canim ben anlamadan resim ilistirdim oraciga ama eyvahedigeldismile

ayyy cnm saol eklediğin süpermis hemen bakim dedim ama nette bulamadım onu :uhm:

yardımcı olan arkadaslara tsk ederm
siyah krem far arıyorum tekli
önerdğiniz farlara hemen bakicim

evaa yine doldurmus gelmissin
yanlız o dondurucu etki yapan spreyi cok merak ettim
agda yaparkende işe yararmı yarıyorsa hemen söyle
nereden ne kdra aldın cnm
kaydirigubbakcemile3

evaa yine doldurmus gelmissin
yanlız o dondurucu etki yapan spreyi cok merak ettim
agda yaparkende işe yararmı yarıyorsa hemen söyle
nereden ne kdra aldın cnm
kaydirigubbakcemile3

evet canm ya sorma bnm işim gücüm bu napım seviyorum genlerimde var:CüvCüv:canm tabiyki ağdada işe yarıyor ben ağdaya başlarken donanımlanayım dedim eczaneye gttım pudra flan aldım kadın bunu önerdi bende cok işe yaradı sporcularda carpmalarda falan acıyı gidermek için kullanılıomuş bizdede kullanım alanı farklıkaydirigubbakcemile3 fiyatı 13tl tatlım.:nazar:

Kızlar bişi sorcam dün nemlendirici baktım shiseido nun white lucency die bi ürünü ordaki bayan elimin üzerinde denedi ve tester verdi deneyin memnun kalırsanız alırsınız dedi nemlendiricinin özelliği cilt tonunu dengelio ve cilde ışıltı verio gece yatarken elimin üzerine baktığımda hala canlılık vardı geçmemiş yani nette araştırdım bu ürünün SPF15 ve SPF16 sı var bunlar ne anlama gelio güneş koruma faktörünündemi içinde olduğu yoksa nemlendirici rengimi gerçi testerlar süt beyazı yardımlarını bekliyorum valla sizlere güvendiğim kadar ordaki yardımcı bayanlara güvenmiyorum ...Netten resminide bulup eklim belki kullanan vardır...
35091509.png

Kızlar bişi sorcam dün nemlendirici baktım shiseido nun white lucency die bi ürünü ordaki bayan elimin üzerinde denedi ve tester verdi deneyin memnun kalırsanız alırsınız dedi nemlendiricinin özelliği cilt tonunu dengelio ve cilde ışıltı verio gece yatarken elimin üzerine baktığımda hala canlılık vardı geçmemiş yani nette araştırdım bu ürünün SPF15 ve SPF16 sı var bunlar ne anlama gelio güneş koruma faktörünündemi içinde olduğu yoksa nemlendirici rengimi gerçi testerlar süt beyazı yardımlarını bekliyorum valla sizlere güvendiğim kadar ordaki yardımcı bayanlara güvenmiyorum ...Netten resminide bulup eklim belki kullanan vardır...
35091509.png

cnm bu parlatıcı bi nemlendirici içinde parlatma teknolojisi kullanılmış bahsettiğin spf ler ise tabi ki güneş koruma faktörü ile ilgili . . .

15 mlmlğni denemek için edinmiştim az önce tam boyunu spariş ettim . . .

opuyorumnanaktan:asigim:eek:puyorumnanaktan

54 TL

prenses evet o tam istediğim gibi tsk ederm gg den bakıcam ona :) bide nivea eklenmis
onuda merak ettim onuda incelicem :)

sabuncum aslında bende öyle bişey arıyorum dün zamanımı yüz pırıltısı aramakla gecirdim
renkli nemlendirici ya da pırıl pırıl bi pudra alıcam yakında aklıma takıldı cıkrmam lazım
ama simdide bu cıktı parlatma özelliği derken nasıl oluyor ?
burada o smashbox photo finish ne canım photo diyo finish diyo

evet canm ya sorma bnm işim gücüm bu napım seviyorum genlerimde var:CüvCüv:canm tabiyki ağdada işe yarıyor ben ağdaya başlarken donanımlanayım dedim eczaneye gttım pudra flan aldım kadın bunu önerdi bende cok işe yaradı sporcularda carpmalarda falan acıyı gidermek için kullanılıomuş bizdede kullanım alanı farklıkaydirigubbakcemile3 fiyatı 13tl tatlım.:nazar:

arayıpta bulamadıgım ürün evaa cok yardımcı oldun bilemessin :)
bende buzlu epilasyon var ama işe yaramıoyr yine
:umursamaz:

cnm bu parlatıcı bi nemlendirici içinde parlatma teknolojisi kullanılmış bahsettiğin spf ler ise tabi ki güneş koruma faktörü ile ilgili . . .
[/IMG][/URL]
canım kaça sipariş ettin ve nerden mağazalardaki fiyatlar 107tl ile 175tl arası değişio....
prenses evet o tam istediğim gibi tsk ederm gg den bakıcam ona :) bide nivea eklenmis
onuda merak ettim onuda incelicem :)

sabuncum aslında bende öyle bişey arıyorum dün zamanımı yüz pırıltısı aramakla gecirdim
renkli nemlendirici ya da pırıl pırıl bi pudra alıcam yakında aklıma takıldı cıkrmam lazım
ama simdide bu cıktı parlatma özelliği derken nasıl oluyor ?
burada o smashbox photo finish ne canım photo diyo finish diyo
canım dün bana uyguladılar bide tester verdiler 2ml lik süper bişey ya cildin o kadar sağlıklı görünüyorki inanamıyorsun sevilde 107tl, boynerde 121tl, douglasda 175tl, çilekle 93tl fiyatları....

X