Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar cicilerinizi güle güle kullanın..
Princes of rain far paleti harika..ebay dan baktım..5,29£ ama posta ücr.5£.ohaoldumsmile.bi ara bakarım..
Rose angel mac allığının rengi çok hoş renk nosu ve ismi nedir?..bazı blogger lar da gördüklerime benziyor..Springsheen veya ambering rose olabilir mi?bayanssulusmile

cnm aldım ben son raddedeydi hiç rımelim kalmamıştı gittim aldım bi de sen diğer forumlarda baya övgü alıyo fln diince ohaoldumsmile 11 lira verdim fırçasını beğendim çok kalın değil bu ince fırçalar çok güzel ayırır gerçekten meybilinin pembesine çok benziyo yarında sürer yorum yaparım . . . bayanssulusmile

sağol cnmcm . . .

son eklenen alınanlarda çok şık herkes güzel günlerde kullansın . . .

güle güle kullan canım bayanssulusmile
ben biraz kuruyan rimelimin içine 1-2 damla süt damlattım eski haline döndü hatta daha güzel oldu
şu an onu kullanıyorum bitince yenisini açarım
belki bilmeyenler vardır tekrar söyleyeyim kuruyan rimele birkaç damla süt damlatırsanız kendine gelir hihoyyyt

ben biraz kuruyan rimelimin içine 1-2 damla süt damlattım eski haline döndü hatta daha güzel oldu
belki bilmeyenler vardır tekrar söyleyeyim kuruyan rimele birkaç damla süt damlatırsanız kendine gelir hihoyyyt

çay damlatıyorum bende..oda işe yarıyor..süt duymamıştım hiç..bir dahakine onu deneyeyim...:asigim:

cnm bende de sllek ı-divine safari 572 var gerçekten dokuları sürülüşleri çok güzel üstelik ucuzda 2 ay önce 4 pounda almıştım
güle güle kullan zemuszemus

Kızlar cicilerinizi güle güle kullanın..
Princes of rain far paleti harika..ebay dan baktım..5,29£ ama posta ücr.5£.ohaoldumsmile.bi ara bakarım..
Rose angel mac allığının rengi çok hoş renk nosu ve ismi nedir?..bazı blogger lar da gördüklerime benziyor..Springsheen veya ambering rose olabilir mi?bayanssulusmile

teşekkürler canım adı style ...

tesekkurler luna88 bende safariyi aradim ama bulamadim bulursamonuda alicam sende gule gule kullan canimbayanssulusmile

sdc10277n.jpg

shiseıdo yeni yıl için böle bi set cıkarmış parfümüyle aynı fıyat cok temız bır koku ve simli vücut losynu
sdc10278t.jpg

shıseıdo makyaj bazı bu ürünü ilk defa kullancam ama denediğimde cok güzeldi,shıseıdo nem maskesi harika bir ürün,yves rocher fondöten,shıseıdo göz altı kapatıcısı,shıseıdo parıltılı allık yada yüz ışıltısı süper güzel gösteriyor cildi bakımda yapıyor,flormar allık ben cok sevıyorum allıklarını,yves rocher pudra fondoten sedefli kesınlıkle deneyın ındrımde
sdc10268.jpg

renkler cok ıyı cıkmamış ama shenınkılerı ve cok beğenmedım flormar golden rose loreal gercekten güzel shıseıdo hafif ama çok sevdim dyemembilmiyorumkismile
sdc10259zd.jpg

avene termal suyu bana cok ıyı geldı kızlar galıba ıyı bır ürün dgerıde güneş kremı yaz kış kullanmaya karar verdım
sdc10276.jpg

maybellıne maskaralarını daha öncede kullanıp beğenmiştim gttım aldım eskısı gbı olmadı kirpiklerımemı bişiy olmuş ürünemı bılemedımakannehirsonra gttım dıor show aldım :lepi:
kalemde shıseıdonun yoğun kahvesı kullandıklarım içinde en güzeli diyebilirim

bak bak bitmedi eva :)
cok güzel seyler almıssın yahu
bende istiyorum dior show
boshayallersmile

saol canm evet coştum guya sıgarayı bırakıp kendımı odullendırıodum ama olmadı yanı kendı kendımı bırascık kasıkladım galıba:mymeka:

ama fırcası cok kalın kalın fırcalar genellikle bnm kirpiklerde işe yaramıyor
ama cok begenen var umarım bende alırım bi gün
boshayallersmile
yanlız ödülde ödül yani ben böyle ödüle baslar bırakırım boshayallersmile

prenses hayırlı olsun yerimseniben

kızlar coşmuş bakıyorum herkez:sm_cool:
güle güle kullanın tek tek alıntı yapmadım,minicik pericikim banlanmış ama:gitme:nisoşumda gitmiş:sinifsinif:

farına bittim tatlım güle güle kullanzemuszemus
Teşekkürler tatlım bende çok beğenerek aldım farı gözdeki duruşu süper...
roseangel özellikle far fırca süper hayırlı olsun nerede bu sephora değirmeni?
bende gitmek istiyorum
:Saruboceq:
Sağol tatlım ayrı ayrı fırça alacaktım bunu tavsiye ettiler tek fırça fiyatına 2 fırça sahibi oldum ....Bursada varmı bilmiyorum ama istanbulda bildiklerim istinyepark ve astoria avm de var...
kızlar coşmuş bakıyorum herkez:sm_cool:
güle güle kullanın tek tek alıntı yapmadım,minicik pericikim banlanmış ama:gitme:nisoşumda gitmiş:sinifsinif:
Teşekkürler canım...Bu banlananlar neden banlanıo ?

sabuncum deneme sürüşlerini bekliyorum cnm
meybiline kdr iyiyse ondan alırım daha ucuz
yerimseniben

cnm bu gün deneme sürüşünü gerçekleştirdim hiç fena sayılmaz derim kaydirigubbakcemile2 sen kalın fırçalardan hoşlanmıyorsan hatta tam sana göre tek tek ayırdı topak falanda olmadı akşama kadar akmada yapmazsa iyi bi rımel diyebilirim . . .

süt bana enteresan geldi biz çay ekliyorduk genellikle denemek gerek lakin süt kolay bozulan yağlı bi şi gerçekten enteresan fikir . . .

Teşekkürler tatlım bende çok beğenerek aldım farı gözdeki duruşu süper...

Sağol tatlım ayrı ayrı fırça alacaktım bunu tavsiye ettiler tek fırça fiyatına 2 fırça sahibi oldum ....Bursada varmı bilmiyorum ama istanbulda bildiklerim istinyepark ve astoria avm de var...

Teşekkürler canım...Bu banlananlar neden banlanıo ?

yorumlardan dolayı cnm sanırım yani bazen tartışma olayları falan yaşanıyor o nedenle olabilir . . . :eek:lmaz:

tesekkurler luna88 bende safariyi aradim ama bulamadim bulursamonuda alicam sende gule gule kullan canimbayanssulusmile

bende diğerlerini almamıştım keşke alsaydım neyse kuzenim gelicek 3 hafta içinde ingiltereden ona ısmarlayacağım resimlerini koyarım bayanssulusmile

X