Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hepinizin aldiklari cok guzel gule gule iyi gunlerde kullanin

bunlarda benim dunku aldigim ganimetlerimbayanssulusmile

sleek marka 2 tane 12lik far paleti farlar mineralli belirtmeden edemeyecegim markaya ingilterenin nerdere gorurseniz kapin derim.boshayallersmilefarlar harika.

bunlarda impulse into glamour deo
torpum,qvs far fircam,nivea soft kremim,vaseline lipten iki tane aldim birini esim aldi:kedi:
Rimmel London kas kalemi yine Rimmel London asonsorlu ve aplikatorlu eyepencil

ve satici kizin tavsiyesi uzerine aldigim tompik maybellinethe colossal volum'express kokusu cok kotu onu soyleyeyim.ama benim az olan kirpiklerimi dolgunlastirdi henuz tam olarak memnuniyetimi soyleyemiyecegimbilmiyorumkismile

bu arada far paletinin tanesi 5 pounds yani 12.50 tl

netteki resimlerinide ekleyeyim belki benimkiler bulaniktir renkleri iyi gorun:kedi:

the original

storm

delikafadulden süpeerrr güle güle kullaannnn suluboya gibi opuyorumnanaktan
toprak rengi olanlar özellikle :asigim:

tesekkur ederim canim bende hayran kaldim uzun bir arastirmanin ardindan almak icin can attim.bayanssulusmile

bunlarda koyamadıklarım :kedi:
aydınlatıcı arıyanlara pasteli öneririm ama kuru cilter hariç çünkü iyce kurutuor ben kullanamadım çok fazla mafoldumben
avon fırçalarda beklentimin çok üstünde çıktı süpermiş bi kaç tane daha alıcam aklinialirimsmile

bilmiyorumkismile tühh ya kaçırmışım beklesemmiki biraz daha boshayallersmile

renkleri güzel ve kullanışlıya benzio dimiboshayallersmile

canım yılbaşı indirimiydi bidaha zor girer sanıyorum..
bobbi brown çok kalitli bi profosyonel markadır zaten
eminim süper bi settir
eger imkanın varsa al derim
indirime ne zaman girer yada girermi bilmiorum yerimseniben

cnm aldım ben son raddedeydi hiç rımelim kalmamıştı gittim aldım bi de sen diğer forumlarda baya övgü alıyo fln diince ohaoldumsmile 11 lira verdim fırçasını beğendim çok kalın değil bu ince fırçalar çok güzel ayırır gerçekten meybilinin pembesine çok benziyo yarında sürer yorum yaparım . . . bayanssulusmile

sağol cnmcm . . .

son eklenen alınanlarda çok şık herkes güzel günlerde kullansın . . .

meybiline nin pembesine mi benziyor aa ozaman bende bi bakıyım pembe rimeli ben begenmiştim

saol canımcım Şenizalıyım ozaman biter falan içimde kalmasın opuyorumnanaktan

meybiline nin pembesine mi benziyor aa ozaman bende bi bakıyım pembe rimeli ben begenmiştim

evet cnmcm aynısı diyebilirim hatta ambalajını bile benzetmişler o da pembe . . .

yarın süriim bakiim bi bayanssulusmile bende pembe rımelini çok beğenmiş onuda araştırıp almıştım meybilinin ama çabuk bittiği için bi daha almadım . . . ya da ben kullanım süresi bakımından çok mu fazla performans bekliyorum rımellerden bilmiyorum . . . bilmiyorumkismile

Kızlar herkes aldıklarını güle güle kullansın çok güzeller güzel günlerde sürüştürelim inş.zemuszemus Bende bugün bunları aldım...

1.Resim toplu görünüm 2. resimden itibaren
Mac Style allık şeftali ve pembe karışımı 46tl...
Mac Myt refill pan far bakır rengi 26tl...
Sephora 3renk far 27.90tl...
Sephora çift taraflı fırça smokey ve gölgelendirme yapmak için 38.30tl...
Mac göz makyajı temizleyici 45tl...
Sephora waterproof gözmakyajı temizleyici 14.90tl...

roseangel özellikle far fırca süper hayırlı olsun nerede bu sephora değirmeni?
bende gitmek istiyorum
:Saruboceq:

sabuncum deneme sürüşlerini bekliyorum cnm
meybiline kdr iyiyse ondan alırım daha ucuz
yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…