Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben de bunları aldımm :))
she ürünlerinde 1 alana 1 bedavaydı
Ruj 6.50
far da 6.250 ydi sanırım.....

tendeki görünümleri :)

rujun dudağıma sürülmüş hali :))

Tanrıca bunlar ne kıs büleeeeeeeeeeeeeeeeee, delikafadulden delikafadulden delikafadulden
Bayıldım öldüm bittim geberdim resmen akannehir :asigim: :asigim: :asigim:
Köpük fondotenden memnun musun yewrımmmmmmmmmm?
:kedi:teşekkür ederim medusam çimen gözlümŞenizşöyle söyliyim aslında çok pratik..dağıtımı kolay şip-şak sürüyosun,ama bana bir iki tane sivilce yaptı:gitme:benim cildim çok nanemonnadırmirmirmirmirnem kapar her halttan:enbuyukkk:ama kimi insan vardır en dandik ürünü bile kullansa makyajlı bile yatıp uyusa sivilce nedir bilmez kaymak gibidir:)cilt yapın kıl değilse benim gibi tavsiye ederim bebeğim...çıkardığı sivilceleri yine onla kapatıyorum:)
tanrıça güle güle kullannnn hihoyyyt
teşekkür ederimmhihoyyyt
tanrıça çok güzel ürünler almışsın güle güle kullan.allığın numarasını öğrenebilirmiyim ltf?kalıcımı?
teşekkürler ayselcikim...79 flas plum allığın bilgileri...
bende enler listesini inceliyemedim arkadaşım yazmış mesajıma:)evet kokoşluk varsa aday olıyım seneyezemuszemus:)saol canım benim

güzel canım..memnunum.fiyatıda uygun.14 tl ve gayette kalıcıyerimseniben
Ben de bunları aldımm :))
she ürünlerinde 1 alana 1 bedavaydı
Ruj 6.50
far da 6.250 ydi sanırım.....

tendeki görünümleri :)

rujun dudağıma sürülmüş hali :))
güle güle kullan dovekaydirigubbakcemile5

kankaa baya bişeyler almışsın sayfa senn aldıklarındna ibaret mübarek :roflol:
güle güle kullan balım sivilce yapmasına üsüldüm amaa :çok üzgünüm:
ayy rujlara bayıldım amaa hepsi birbirinden güsellerr opuyorumnanaktan

canım kankam saol bitanemŞenizay benim cildim pek bi gıcık kız:tomato:öyle abartı yok ama o tek tükler bile uyuz eder beni:)ama anında çaresine bakıyorum:jeyyar::1hug:
güle güle kullanin kizlarr

a.s.

tanricam canim naptin sen....akannehir
cok guzel urunler almissin giz koko$ seni..
hepsini gule gule kullan canim lorealin maskarasi bendede war ama ben artik sevmiom o mascarayi cunku dogru duzgun suremiom ...mafoldumben altakki beyaz mascara hep belli oluyor sende bu oluyormu??
ayrica maskelerde harika bende cok seviom maska yapmasini ama canim bunlar cok pahaliya gelmiomu kutunun icindekiler daha cok oluyor burda hemi daha ucuza geliyor..

bide cnm vucut yaglari almissin onlari nasil kullaniosun bide kokulari warmi?

yeni bir marka kesfettim bugün.
henüz denemedim ama güzele benziyorlar.
KiKO diye bir italyan markasi..
yine ayni isimde kendi Magazasini acmis bir marka..umarimm iyidir :)
Her bütceye göre uygun ürünler var.
bunlarin tek tek fiyatlarini hatirlamiyorum ama toplamda 45 euro verdim.

yesil simleri olan siyah far

turuncu ve acik bordo parlak farlar

acik turkuvaz ve pembe far MATT

yanar döner renkli.. (ayni resimde görüldügü gibi) dudak parlatici

eflatun far

ve rujlar..

şirinem beyaz mascara sendede belli oluyormu demişsin,bende belli olmuyor canım çünkü siyahını çok özenerek sürüyorum gelişigüzel sürmüyorum,ve herkez takma kirpikmi taktın diyor:)memnun kaldım yani tavsiye ederim almak isteyen varsa
tek kullanımlık maskelere gelince,ben çeşidi çok seviyorum.tek bir ürüne bağlı kalmak istemiyorum maskede.o yüzden bu maskeler beni daha çok cezbediyo:1rolleyes:
onları topiğimde anlatıcam zaten nasıl yaptığımı..sandal ve yasemin zaten parfüm sanayisinde kullanılan esanslar.yağlarıda mis gibi kokuyoopuyorumnanaktanparfüm gibi bile kullanılabilir.kayısı yağı kokusunu biraz bozdu ama kayısı koymassınız kokusu hoşunuza giden bir yağ koyarsanız banyodan sonra sürünce misler gibi kokar,parfüm sıkma gereği duymassınız tatlım

aşkito ve tanrıca güle güle kullanın aldıklarınıız.

tanrıca maybelline allıkdan memnun musun?

aşkito,yanar döner renkli parlatıcı nasıl oluyor öyle? dudakta nasıl görünüyor. bi makyajında gçsterir misin?opuyorumnanaktan

neden burda she nin bir alana bir bedava kampanyası olmuyormafoldumben

rujundan özellikle çok memnunum. simli falan sevmıyorum, tam da istediğim gibi bi kırmızı :) tavsiye ederim

tşekkür ederim
tanrıca :)

ben de çok merak ettim, ne kadar orjinal ya... a.s

http://[URL=http://img340.imageshack.us/i/llllllllllllllr.jpg/]
[/URL]

Watsondan duş için ,şu fırçadan aldım,uzun saplı..Aloevera lı duj jeli,kivili peeling etkili duj jeli,ağız çalkalama suyu..onların resmini koyamıyorum..
fırçanın fotosonu da ,tesadüf nette buldum..O da watsondan alınmış..foto alıntıdır..
Bu fırçaya bakarken, benim ufaklık ne dese beğenirsiniz..
Anne, bizim kzolet fırçamız varakannehir..kzolet yaaaniii..Yavrum yaaa..uzun saplı görünce klozet fırçasına benzetmiş..kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bunlar bugün aldığım Dior marka
powder eyebrow pencil 593 brown(kaş kalemi)
crayon eyeliner waterproof pencil brown intense 594(göz kalemi)alkisalkisalkis

ben de shiseido renkli nemlendirici aldımm buyrunnnnnnnnn
estee ve dior ve clinique den daha çok beğendim pembemsi biraz daha zemuszemus
bu gidişle renkli nemlendirici uzamnı olucamdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…