Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım cicişlerini güle güle kullan opuyorumnanaktan JOHN FRİEDA'yı nerden kaça aldın? saç düzleştirmeden önce de sürülüyormuş sanırım o..ama senin aldığın farklı bir çeşidi sanırım..

Canim almanyadayim ben DM` dn aldim 6.45 euro ydu sanirim..bu kivircik saclar icin olani düzlestiricide kullaniliyormu bilmiyorum ama duz saclar icin olanida vardi ilk defa aliyorum bendekaydirigubbakcemile3

Canim almanyadayim ben DM` dn aldim 6.45 euro ydu sanirim..bu kivircik saclar icin olani düzlestiricide kullaniliyormu bilmiyorum ama duz saclar icin olanida vardi ilk defa aliyorum bendekaydirigubbakcemile3
dikkat etmemişim Almanyada olduğuna john fridayı görünce kaydirigubbakcemile3 burda onu aradım bulamadım da ...ayrıca tabii yani kıvırcık saçlar için olanı düzleştiricide kullanılırsa nolur bilmem:roflol::roflol:

dikkat etmemişim Almanyada olduğuna john fridayı görünce kaydirigubbakcemile3 burda onu aradım bulamadım da ...ayrıca tabii yani kıvırcık saçlar için olanı düzleştiricide kullanılırsa nolur bilmem:roflol::roflol:

Türkiyedede varmis canim tavsiye eden arkadas türkiyedendi konuya bi bakim msj atim sana orda kullanan arkadaslarda var nerden aldiklarini ogrenebilirsin belki

tahrik oluyorum bu konuda :smiley-cool: gidip alıyorum gördükçe bişeyleri :1ninca:

hayırlı olsun hepinizinki zemuszemus

Bende bugun bunlari aldim..

Rexona, deodorant

Blend-a-med, Dismacunu

Ebelin-Kivircik saclar icin tarak

Ebelin-Makyaj sungeri

Ebelin-Temizleme pmugu

John Frieda-,sac bakimi forumunda arkadas önermisti kivircik saclar icin deniycem insallah iyidir..

The body shop-,Vücut sütü güllü cok guzel kokuyo ilk defa aldim:sm_cool::sm_cool:

raziş güle güle kullan bacımhihoyyyt

bugün bu
pudrayı aldım.

cllınıque 02
clarifying neutral.
claırıfying powder makeup teint clarifiant poudre
60ytl.
resim009b.jpg

güle güle kullanın hepiniz kızlar. ya bu sitenin hali ne böyle sağdan soldan alttan üstten reklam, iyice abarttılar artık

Merhaba Kıslar..a.s.
Birinci resimdekileri bir ay kadar önce watsonsdan almıştım..ama yüklemek bugüne nasip oldu..duş jeli yves rocher'den 6 lira..diğer watsonlarada toplamda 25 gibi bişi verdim..parfümde the bodyshop'un "white musk intrigue" fakat çok pişman oldum..sonradan kokusu çok ağırlaştı ve başımı ağrıttı..30 ytl idi fiyatı neyseki arkadaşım sevdi de boşa gitmedi..:1hug:

İkinci resimdekileride dün aldım.Pastelin ikili farı bir harika ..biri altın öteki gümüş renginde..zaten adı da "sun&moon"kaydirigubbakcemile3..ikili far 12 küsür lira..tekli metalik mavi far da 8lira..bu tekli farların hastasıyım..dokuları süper..fiyatlarıda uçuk değil bence..ayrıca ambalajın altında aplikatörü ve küçüçük aynasıda var..şiddetle tavsiye ederim.

ojelerde veritanın 1er lira..ben bu veritanın koyu renk ojelerini çok beğendim..bunlar sedefli ve sedefsiz mor..çok yoğun kıvamlı ve çabucak kuruyor..kırmızı ve siyah rengide var bende..biraz yoğunca sürmek kaydıyla ..tek kat yetiyor aceleniz falan olduğunda..

Merhaba Kıslar..a.s.
Birinci resimdekileri bir ay kadar önce watsonsdan almıştım..ama yüklemek bugüne nasip oldu..duş jeli yves rocher'den 6 lira..diğer watsonlarada toplamda 25 gibi bişi verdim..parfümde the bodyshop'un "white musk intrigue" fakat çok pişman oldum..sonradan kokusu çok ağırlaştı ve başımı ağrıttı..30 ytl idi fiyatı neyseki arkadaşım sevdi de boşa gitmedi..:1hug:

İkinci resimdekileride dün aldım.Pastelin ikili farı bir harika ..biri altın öteki gümüş renginde..zaten adı da "sun&moon"kaydirigubbakcemile3..ikili far 12 küsür lira..tekli metalik mavi far da 8lira..bu tekli farların hastasıyım..dokuları süper..fiyatlarıda uçuk değil bence..ayrıca ambalajın altında aplikatörü ve küçüçük aynasıda var..şiddetle tavsiye ederim.

ojelerde veritanın 1er lira..ben bu veritanın koyu renk ojelerini çok beğendim..bunlar sedefli ve sedefsiz mor..çok yoğun kıvamlı ve çabucak kuruyor..kırmızı ve siyah rengide var bende..biraz yoğunca sürmek kaydıyla ..tek kat yetiyor aceleniz falan olduğunda..

güle güle kullan canım aldıklarını, ben de veritanın ojelerinden çok memnunum gerçekten. kaydirigubbakcemile5

Kızlarr Little Black Dress konusunda bi karışıklık olmuş sanırım (=
Little Black 50 ml normalde 57 tl ...ama indirimlere girdiği için uygun fiyata satılıyor... ben bu ay 25 e satıyorum mesela...
30 ml ise 26 tl ...ama indirimden arkadaş 10 tl ye almış anlaşılan.. bu ay ise 13 tl 30 ml
(=

af837e6dc01e.jpg

31f53bedd77a.jpg
264cf706d3d4.jpg

kizlar gule gule kullanin aldiklarinizi hepsi cok guzel...
the body shop brezilya findigi sac maskesi ve mineralli toz pudra..25-28 tl
sephora mineralli pudra fircasi.50tl

cnm brezilye findigi sac maskesi ne işe yarıor :1rolleyes:
kuru saclar icin olan bir maske..ayni zamanda boyali saclar icinde..cok cesitli urun denerim..memnun olanlari duymustum sonunda denemeye karar verdim iyi ki almisim saclarim mis gibi kokuyor hemde boya yapmadigim zamanlardaki kadar parlak ve canli:nazar:bundan sonra sacim icin kullanacam tek maske..tavsiye ederim ben cok memnun kaldim..:teytey:

Bunlarda benim dün aldıklarım...
tn03122009220.jpg

Watsondan çilekli vücut şampuanı 7.90tl...
Organix mocha espresso uzamayan saçlar için uyandırıcı şampuan 22tl...
Organix hasarlı ve yıpranmış saçlar için serum 39tl...
Organix mocha espresso uzamayan saçlar için uyandırıcı bakım kremi 28tl...
(3 al 2 öde kampayası vardı Organix ürünlerinde şampuan bedavaya geldi)
Fruit kicks nar özlü şampuan kızlarım için 9.90tl...
Tatlı badem yağı 3.90tl...
Hint yağı 5.90tl...
Ceviz yağı 6lt...
Bemiks ampul 4tl...
(yağlarla karıştırıp saçıma sürüyorum ampülü)
Watsondan seyahat şişeleri 3.90tl...

Merhaba Kıslar..a.s.

Bunu dün aldim. Fiyati 100 kr.​

kizlar gule gule kullanin aldiklarinizi hepsi cok guzel...
the body shop brezilya findigi sac maskesi ve mineralli toz pudra..25-28 tl
sephora mineralli pudra fircasi.50tl

Bunlarda benim dün aldıklarım...
tn03122009220.jpg

Watsondan çilekli vücut şampuanı 7.90tl...
Organix mocha espresso uzamayan saçlar için uyandırıcı şampuan 22tl...
Organix hasarlı ve yıpranmış saçlar için serum 39tl...
Organix mocha espresso uzamayan saçlar için uyandırıcı bakım kremi 28tl...
(3 al 2 öde kampayası vardı Organix ürünlerinde şampuan bedavaya geldi)
Fruit kicks nar özlü şampuan kızlarım için 9.90tl...
Tatlı badem yağı 3.90tl...
Hint yağı 5.90tl...
Ceviz yağı 6lt...
Bemiks ampul 4tl...
(yağlarla karıştırıp saçıma sürüyorum ampülü)
Watsondan seyahat şişeleri 3.90tl...

güle güle kullanin kizceler..opuyorumnanaktan

tsk.ler rose sende gule gule kullan..:dance:bakalim organix i begenecek misin?birde dus jelini kullandiktan sonra yorumlarini yazarsan sevinirim...

X