Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan pilar cım

amaann valla yaşın genç hevesin varken doya doya yap alışverişini canım

yaş ilerledikten sonra insanın hevesi kalmıyo

ben daha bu yıl makyaj yapmayı az buçuk öğrendim makyaj alışverişini de daha yeni bu yıl yapıyorum

kozmetikle ilgili bilgili olmayınca da alışverişin zevki de olmuyo yeni yeni öğreniyorum işte.

hepsini iyi günlerde eskit kuzumŞeniz

kizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hay maasallah:1shok:
bunlarin hangi birini ne zaman kullaniyon nasil seciyon bugün sunumu kullansam bunumu kullansam diye-tatlicadiarzu-
bunlar bitmek bilmezki hehehehehkaydirigubbakcemile3
allah iyiligini versin birde özenle hepsini cikartmis dizmiste cekmis, ben nerde oldugunu daha cok merake tmistim cekmecemi kutumu cantami :eek:

mkyjmsmmjz4.jpg

bu kutuda canım tüm makyaj ürünlerim
kendi ellerimle boyadım :lepi:
biraz daha alırsam 2. bi kutu gerekcek ama :lepi:

herkeseee Şeniz

ayrıca aynadan görünen parfümlüğümü annecim yaptı :asigim:

mkyjmsmmjz4.jpg

bu kutuda canım tüm makyaj ürünlerim
kendi ellerimle boyadım :lepi:
biraz daha alırsam 2. bi kutu gerekcek ama :lepi:

herkeseee Şeniz

ayrıca aynadan görünen parfümlüğümü annecim yaptı :asigim:

aaaa evet hatirladim bende hatta sormustum nerden aldin diy,e ama ben hala alamadim,
iyi bari hemen istedigini buluyorsun karis karis cekmecelerin icinde
ne kadar cok ojen var yaw allah allah ne zaman kullaniyon valla bunlari süpersin :lepi:

iyi günlerde kullan hepsini canim Şeniz

o diil düzenine hayran oldum ciddi manada. benim ojeleri görsen püüüü allah seni kahremesin dersin sırnaşık şey

aaaa evet hatirladim bende hatta sormustum nerden aldin diy,e ama ben hala alamadim,
iyi bari hemen istedigini buluyorsun karis karis cekmecelerin icinde
ne kadar cok ojen var yaw allah allah ne zaman kullaniyon valla bunlari süpersin

iyi günlerde kullan hepsini canim Şeniz

canım teşekkürler Şeniz her çekmece ayrı ürün grubu için, 1 çekmecede allıklar 1inde rimeller falan, sorun olmuyo o yüzden bulmak.

güle güle kullan pilar cım.

hepsini iyi günlerde eskit kuzum

canım bnm tşkler :asigim:

pilar üçüncü bi şoka dayanamıcamm
nolur söyle başka bişeyin daha yok dimi

bide banyoda 1 rafım var o kadar :lepi: Şeniz

canım muhteşemlerrrrrrr
hepside çok zevklii seçimlerr

tatlıcım teşekkürler :asigim: Şeniz

ooo pilarcım süperlerrr maşallah benden beterrr:KK70:
body shopun top allığı nasıl cnm menunmsn

canım çok kullandığım bir ürün değil, ama yinede güzel, simli ışıltılı falan, gece makyajı için çok iyi, bazen pembe allığın üstüne geçiyorum mesala ondan, ışıl ışıl oluyor Şeniz

imageshacki çökerttin pilarcım sanırım resim yüklenmiyo şimdik sırnaşık şey ama süper şeylerin varmış. güle güle kullan

canım sağol, çöktü valla 2saat uğraştım Şeniz

pilar canım bugün ykm den
senin kullandığın saç ürünü varya şampuanını ve saç köpüğünü aldım kıvırcık saçlar için şuan bakmaya diye girdim hiç vaktim yok
yarın eklerim resimlerini
ürünler iyi demei
senden duydum ve güvendiğim için aldım
ama uzmanı izinliymiş mecburen kendim seçtim doğrumu aldım bilmiyorum
yarın gösteririm ona göre olmazsa değiştiririm
şimdilik iyi geceler ayrıca makyaj menün harika canım hepsini güle güle kullanŞeniz
maşallah çokta düzenlisin ama:nazar:

pilarcigim ben fazla makyaj yapmam rimel bazen far ama beni baya özendiriyorsun ha gidip alip dolduracam bende nerdeyse ehehehehhe

hadi sende koyda görelim öyle dermiyiz demezmiyiz biz görelim

imageshack dağılmış durumda ama becerdim valla hemde hiç ellemeden çektim:roflol::roflol: pisliğmi görün diye kenardaki falım sakız kabına dikkat. bu çekim yukardandır. ve ojelerin bazısı devrilmiş durumda muhahhaha bazısıda banyoda getirmeye üşendim valla

161220084645qm1.jpg

w320.png

pilar canım bugün ykm den
senin kullandığın saç ürünü varya şampuanını ve saç köpüğünü aldım kıvırcık saçlar için şuan bakmaya diye girdim hiç vaktim yok
yarın eklerim resimlerini
ürünler iyi demei
senden duydum ve güvendiğim için aldım
ama uzmanı izinliymiş mecburen kendim seçtim doğrumu aldım bilmiyorum
yarın gösteririm ona göre olmazsa değiştiririm
şimdilik iyi geceler ayrıca makyaj menün harika canım hepsini güle güle kullanŞeniz
maşallah çokta düzenlisin ama:nazar:

canım john friedadan ben ciddi çok memnunum, kullanan arkadaşlarım da var baya, hepsi memnun bildiğim kadarıyla.
teşekkür ederim canım Şeniz benim odam kalkmış gidiyor durumda bile olsa o masa hep düzenlidir. :lepi:

imageshack dağılmış durumda ama becerdim valla hemde hiç ellemeden çektim:roflol::roflol: pisliğmi görün diye kenardaki falım sakız kabına dikkat. bu çekim yukardandır. ve ojelerin bazısı devrilmiş durumda muhahhaha bazısıda banyoda getirmeye üşendim valla

161220084645qm1.jpg

w320.png

hadi ben göremedim falim sakizini -tatlicadiarzu-
sirf ojeleri eklemisin hani devami :eek:

bende baya merakli ciktim bu arada, normalde merak etmem baskalarinin özellerini ama nedense hosuma gitti bu resim olayi :) banada fikir oluyor belki bende alir kendime ceki düzen veririm

pilarrrr maşallh kozmetik tükkanı gibim yahu iy günlerde kullan hepciniii :)))
kıss bacı senin burcun başakmı???? pek bi simerik gördüm seni :))))))))))))))

ay bende eklicem ama benimkiler sönük kalır sizinkileirn yanında pek bi sadeyim benn kalabalığı sevmiyorum bide aynı şeyleri kullnınca bunalıyorum oyüzden tek tek alırım ki diğer aldığımı farklı alırım
durun bakam şimdik bebeşim uyuyo odada eğer kalkarsa bende çekip yollicam kıskandırdınıs beni :)))

pilarrrr maşallh kozmetik tükkanı gibim yahu iy günlerde kullan hepciniii :)))
kıss bacı senin burcun başakmı???? pek bi simerik gördüm seni :))))))))))))))

sağol cnmmm, kovayım ben Şeniz sevdiğim şeylere çok özenirim, 1 oje yamuk dursa uyuz olurum öyleyim :lepi: zamanla psikolojimin düzelmesini umuyorum :lepi:

hadi kızlar herkes eklesin ama, çok severim ben böyle incelemeyi :lepi:

ayy enrdende bilemedim ama yanıltıcısın düzgün dizmiş olman başağı anımsattı ama fazla fazla alıp çeşit sevmen hakkaten kovasın yani bi arkadaşım var oda aynen sen gibi oooooo bi sürürrüüüü herşeyi bi alğı şeyin 2-3 rengini alır giyisi ayakkabı eşarp makkaj malzemesi vs :)))))) karekter napcen değişmez bende didim ya fazla eşya olunca canım sıkılıyo benimde böle bende bazen sinir oluyorum bu huyuma

X