Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay bende kovayım ama anladım bu düzen işini hala. yükselenim çöp burcu galiba sırnaşık şey sırnaşık şey

pilarrcım maşallah canım makyaj malzemesi cenneti gibi:1shok::1hug:.güle güle kullan.hepsini kullanabiliyosan ne hoş canım.buarada düzenli olmasına bayıldım hakıkaten...
teşekkür ederiz canım resimleri eklediğin için.....

ahanda bunlarda bendenn
en sağdaki makyaj setini heç kullnamadım :))
altındaki ruj seti hali malum çok kllanıyorum
ortada farlarım var inanırmısınız bunları evlenirken aldım hala yeni gibi :)) bitiremiyorum
altta hepsi siyah olna göz kalemlerim ve likit kalemim
ve simli yumuşak göz kalemlerim var
yanında yine rujlarım
1 adet rimel :)))
so üst köşede ise pembe rujım allığım ve pudram
fondeten,kapatıcı ve oje kullanmıyorum :)))
dsc01012oh8.jpg

w800.png

çekmişken bunlarıda çekiyim dedim bunlarda soldakiler arkadan öne gebelik çatlakları için krem,el kremi,sivilce cıktığında izi kalmaması için krem.en öndekide su dolu küvete atmak için nemlendirici toplar misss gibi kokuyo
sağtaraftakilerde görüldüğü gibi parfümlerim :)))
dsc01010yh5.jpg

w900.png

Son düzenleme:
Pilar, harikasın ne diyeyim.
Bunlara artık sadece makyaj malzemesi denmez. Hani japonlar evlerinin bir köşesini ayırırlar da küçük mabedler haline getirirler, tütsüler yakar, adaklar sunarlar ya...
Resimlerin bana o mabetleri hatırlattı.:)
Güzelliğe sunulan adaklar misali...

Son düzenleme:
canım teşekkür ederiz b&m cim eklediğin için çok hoş şeylercanım buarada makyaj setini nerden aldın markası ne güsel renkler var bayıldım.sende düzenlisin heee.yoksa seriverdin mi öleeea.s.:1hug:

Son düzenleme:
canım teşekkür ederiz eklediğin için çok hoş şeylercanım buarada makyaj setini nerden aldın markası ne güsel renkler var bayıldım.sende düzenlisin heee.yoksa seriverdin mi öleeea.s.:1hug:
canım o setin markası oriflime bazı aylarda farklı farklı setleri cıkıyo öle üstekiler sırf far altta ruj allık ve pudra var
evet cok düzenliyimdir hatta onlar öel serili durmaz makyaj kutum var onun içide durrular ama parfümler tabiki meydanda

biraz simetri hastalığım var :)))

pilarrcım maşallah canım makyaj malzemesi cenneti gibi:1shok::1hug:.güle güle kullan.hepsini kullanabiliyosan ne hoş canım.buarada düzenli olmasına bayıldım hakıkaten...
teşekkür ederiz canım resimleri eklediğin için.....

asıl ben teşekkür ederim canım yorumun için. Şeniz

Pilar, harikasın ne diyeyim.
Bunlara artık sadece makyaj malzemesi denmez. Hani japonlar evlerinin bir köşesini ayırırlar da küçük mabedler haline getirirler, tütsüler yakar, adaklar sunarlar ya...
Resimlerin bana o mabetleri hatırlattı.:)
Güzelliğe sunulan adaklar misali...

canım sağol Şeniz çok çok çok daha güzelleri senin olsun inşallah Şeniz

b&m cim sen de az değilsin canım, nerelerdeydin bu zamana kadar :jeyyar: renk seçimlerin çok hoş Şeniz güle güle kullan hepsini yerimseniben

valla ne diyem ben sürekli alamadığım için koymuyodum resim sizleri takip ediyodum toplu halşde koyalım diyince bend ekoydum işte
doğru valla zevkli karıyımdır :))))
anacım cocuktan cıkamıyomki dışarı bi bakinim alayım bişiler :KK43:(

b&m cim canım sağol.oriflame güzel renkleri biraraya getirmiş güle güle kullan.bende makyaj malzemelerimi kutu içinde saklıyorum canım.parfümler ortada...
valla sağolun kızlar içimiz acıldı haaaa:1hug::1hug:kaydirigubbakcemile3

kızlar foto makinemi bulduğuma göre bugün aldıklarımı da düzgün bir şekilde ekliyorum
malum telden çıkınca renk vs hiçbirşey çıkmamıştı mirmirmirmir
bide bi ojemi koymayı unutmuştum onu da ekledim :lepi:

pict5508ii9.jpg

herkese ayrı ayrı Şeniz
çok hareketli bir akşamdı :lepi:

o makyaj malzemelerinin için bırakıverin beni süslenip püsleniyim benn hiç sıkılmamm noluuuuuu:Saruboceq::Saruboceq: şaka bi yana kızlar harika ürünleriniz varrr..:nazar:. yarın akşam bende çekip paylaşırım:icecream:

PİLARCIM aldıklarını güle güle kullan tatlım. ben sürekli siyah göz kalemi kullanırım gözümün içinee alışkanlık oldu:) carminaları denedikten sonra yorumlarını buraya yazarsan çok sevinirim clinique önermiştin daha önce akmıyor die sanırım, ikisinin arasında seçim yaparım artık

Son düzenleme:
evett işte aldığım John Frıeda şampuan ve saç köpüğüm:1rolleyes:

pilar canım benim saçlarım kıvırcık diye aldım sence ne almalıydım doğrumu iyimi
bide canım web cam den olunca iyi çekmiyo ama napiim:sm_confused:

resim008cn2.jpg

w361.png

smhsmh cim doğru almışsın canım, kıvırcık saçlar için bunlar.
benim saçlarım da kıvırcık sayılır, köpüğü ben de alcaktım hatta,
ama köpük kullanma özürlü olduğumdan gittim sprey aldım :lepi:
inşallah sen de memnun kalırsın canım yerimseniben Şeniz

oy oy oy hazineler dökülmüş meydana herkesin süper şeyleri var b&m ciö farların fln ne güsel öle :) herkkes ii günlerde kullansın başı ben çektim arkadan gelin kıslar herkes koysun bakalım fotolar içimis açılsın :KK70:

smhsmh cim doğru almışsın canım, kıvırcık saçlar için bunlar.
benim saçlarım da kıvırcık sayılır, köpüğü ben de alcaktım hatta,
ama köpük kullanma özürlü olduğumdan gittim sprey aldım :lepi:
inşallah sen de memnun kalırsın canım yerimseniben Şeniz

yaa pilarcım şimdi tekin acarın sitesinden baktım yılbaşı kofreleri var bu şampuan saç kremi ve sprey sanırsam
şu ikisiyle aynı fiyata :kızgın:
keşke tekin acarada baksaydım :mymeka:
bidaha ykm den almıycam işte
gerçi saç köpüğü her halukarda almak zorundaydım ama:nazar:
daha kullanmadım inşallah saçlarıma iyi gelir sonra kremini falanda alırım

MAC
e1afbc95.jpg

mac mineralize skinfinish gold deposit..Cok guzel bir ton.şiddetle oneririm...

mac-165-x-253.jpg

Mac Studio Fix Fluid SPF 15 ...super nemlendirme ozelligine sahip..

ve bitmis olan honeylove rujumun aynısından...
mac_nude_lipstick_240x240.jpg

bayramda bi kaç şey daha aldım...

eklerim resimlerini :dance:
yalnız sırf meraktan bi de ykmdeki bi halttan anlamayan kızın abartılarından olsa gerek maybelline volume express mascara aldım
tek kelimeyle iğrenç
bi kere kullandım
fıydırdım kozmetik mezarlıgıma duruyo orda öylece garibim :icecream:
akıbeti nolur bilemem

bende sevmiyorum o mascarayı gurbaa cım
madem bi kere kullandın git sevdiğin markayla değiştir
hee unuttum sende değiştirme iade etme gibi bi huy yoktu:nazar:

ve bitmis olan honeylove rujumun aynısından...
mac_nude_lipstick_240x240.jpg
[/QUOTE]

rujun rengi süpermişşş:1shok: burdada olsaydı şu mac ya:nazar:

X