Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pilarım aldıklarını güle güle kullan hayatımŞeniz
carmina kalem yeşil bende var ve hatta bugün yeşil makyaj yaptım ve hiç akmadı:lepi:
kesinlikle tavsiye ederimyerimseniben
cecile farla bugün makyaj yaptım ve kalıcılığı beni çok şaşırttı:1shok:topaklanmada yapmadı:lepi:
siyah beyaz gümüş olanıda almak istiyorum smokes eye makyaj içinkaydirigubbakcemile2

valla pilarda öle bende öleym ya resmen doymuorm kafama taktığım şeyi almassam uyku uyuyaıorm şaka gibi makyaj çekmecemi gören ohalamışsın damla yaa bunlar ne diolar pilarınki benide aşmıştır dimi pilarcım :):):)bugünde bişiler aldım eve gidince koycam resim:KK70:

dsc09277mh2.jpg

w574.png

Nivea Colour Passion Ruj Serisi No:6 (Sepia)
Claire's metalik mor eyeliner
Emily dudak kalemi
Arko Nem Böğürtlenli El Kremi (askere giden semgilime de aldım kendime de :)
The Body Shop Tea Tree Oil

cnm güle güle kullan bu tea tree oil ne için cnm

valla pilarda öle bende öleym ya resmen doymuorm kafama taktığım şeyi almassam uyku uyuyaıorm şaka gibi makyaj çekmecemi gören ohalamışsın damla yaa bunlar ne diolar pilarınki benide aşmıştır dimi pilarcım :):):)bugünde bişiler aldım eve gidince koycam resim:KK70:

ya foto koycam şaşırcaksınız valla bu muymuş diyeceksiniz :lepi: minik çekmeceli 1 makyaj kutum var herşeyim ona sığıyor, benim 2 3 katım makyaj malzemesi olanlar tanıyorum ben, bnmkiler çok falan değil senağlama

damlacım ben bugün çokkk yorgundum, direk eve döncektim okuldan, yine de dayanamadım gittim ykme senağlama gerçekten hastalık gibi, aman olcaksa da böyle bağımlılıklarımız olsun dimi yaa :roflol: :lepi:

senin fotolarını da bekliyorum tatlıcım Şeniz

cnm güle güle kullan bu tea tree oil ne için cnm

whitrerose ve damlasss teşekkür ederim gamyoncuiremsu

Tea Tree Oil, cilt lekeleri, siyah nokta ve sivilceler içinmiş. Benim sivilcem yok ama burun çevremde siyah nokta ve güneş lekeleri var.. Onlara iyi geleceğini umarak aldım bakalım sonuç nasıl olacak.. :1ninca:

cok güzel seyler almisiniz hepiniz,
bu arada clinique mavala gördüm burda bugün ben ama flormar göremedim fazla kalabalik olmasaydi bakacaktim soracaktim baska zaman artik kalabalik bunaltti beni

tea tree oil bende almıştım ama kullanamadım çok yaktı ve migrenimi tetikleyen çok ağır bi kokusu var.inş.senin işine yarar arkadaşım.
bu arada piların makyaj malzemelerini muhafaza ettiği kutuyu çok merak ettim :KK70: onunda resmini çekiversen olmaz mı pilarcım :)

canım gle güle kullanın aldıklarınızı.hakıkaten pilarcım koysanya yoğun istek üzerine ayıp olmazsa öptüm tatlım hepinizi

:1hug:

bugün resmen almış olmak için aldıklarım
makuq1.jpg
[/URL][/IMG]
elite çimen yeşili ve mavi far göz kalemi gibi gözümün altına çekiorm bunları göz üstünde ben burdayım derler çünkü:)
loreal kalıcı lipgloss
classics lipglos
carmina lipgloss
deotak krem
she ruj
buda makyaj çekmecem:)
16122008571jy8.jpg
[/URL][/IMG]
bi bukadarda takı-toka çekmecesi var kafayı yicem:)

161220084638ut3.jpg

w640.png

161220084640kh1.jpg

w640.png

bende en son bu rimeli aldım çok memnun kaldım kirpik kıvırma derdim bitti.

Son düzenleme:
bugün resmen almış olmak için aldıklarım
makuq1.jpg
[/URL][/IMG]
elite çimen yeşili ve mavi far göz kalemi gibi gözümün altına çekiorm bunları göz üstünde ben burdayım derler çünkü:)
loreal kalıcı lipgloss
classics lipglos
carmina lipgloss
deotak krem
she ruj
buda makyaj çekmecem:)
16122008571jy8.jpg
[/URL][/IMG]
bi bukadarda takı-toka çekmecesi var kafayı yicem:)

kiz cekmeeyi nasil ayirdin cok güzel bir fikir, nasil buluyorsun istediklerini ama -tatlicadiarzu-
benim kafam karisirdi hehehehehehkaydirigubbakcemile2

mrb kızlar pastelin farlarını kullanan var mı?Renkleri çok güzel görünüyodu da bi fikri olan var mı size sorayım dedim:)

çekmece bölmeli öle cnm onun gibi bitanede o gördüğünün altında var ben çizdim yatak odamın modelini mobilyacıda saolsun hakkını verdi tabi modeli lazzoniden çaldım buarada çaktırmayın :KK70:
çok rahat oluo cnm bölmelerin arada olmadığını düşünsene hepten kargaşa:)

damlacım, ben de foto çekcem şimdi sizin için.:lepi: ama senin çekmecen mükemmelmiş :asigim: aldıklarına da bayıldım tatlıcım Şeniz

canım etiketinde 39 lira yazıyo fakat sevil parfümeride kampanya var sanıyorum 33 liraya aldım ben, maybelline alcaktım oda 23 lira yani bunu denemiştim daha önce dedim ki alıcam nası olsa 10 lira daha fazla veriym hiç değilse uğraştırmasın cidden çok memnunum... tek sorunu biraz akma yapabiliyor ama kirpiklerin kalıp şeklinde kalmıyo yumuşak sanırım o yüzden akıyo azcık şu anda sabahki sürdüğüm rimel daha yeni çektim resmi taze taze. buyur canım ha bu arada benim kirpiklerim de düz sayılır çok hafif bi kıvrıklığı vardır oda belli olmaz bile. rimelin tam markası da high impact mascara...

161220084643po1.jpg

w640.png

high impact cnm
kaçmaz :lepi: :roflol:
bugün clinique standında satıcı kadına ısrarla ondan tavsiye ediyordu yerimseniben

X